Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

no trochesie zle czyta ;/

szukal juz ktos sprzetow do zabudowy kuchni? zmywarek, plyt piecow, okapow itd? gdzie ewentualnie przy takich wiekszych zakupach mozna sie fajnie targowac? i ile placiliscie za 1mb kuchni na wymiar w komplecie dol, gora+blat?

 

 

Szukałam, ponoć najlepsze ceny mają na głównej ulicy w Rydułtowach (są dwa sklepy w tym większym się idzie po wycenę - ponoć tanio i potem do małego po drugiej stronie i ci dają jeszcze mniejszą) ale nie dojechałam jeszcze.

 

A kto może polecić w miarę dobrym stosunku cenowo-jakościowym drzwi wejściowe .

Na cito potrzebujemy bo ogrzewanie gazowe odpalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kto może polecić w miarę dobrym stosunku cenowo-jakościowym drzwi wejściowe .

Na cito potrzebujemy bo ogrzewanie gazowe odpalone.

 

dlugo szukalismy dobrych i tanich drzwi wejsciowych i wypadlo na drzwi hormanna za 4100 brutto z montazem ;/ nic taniego chyba nie idzie kupic zeby bylo ladne i wytrzymale, oczywiscie zamontujemy je dopiero po tynkach wewnetrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet sprzętów do zabudowy kuchni wyjdzie mnie trochę ponad 5tys(lodówka,piekarnik,płyta,okap zwykły,zmywarka) - ekspres kupimy pozniej. meble wyjdą coś koło 11tys z montażem (trochę ponad 7mb)

Sprzęty kupię w MIx-electronix(ale zamówię przez net - roznica w cenie kolosalna) a jak czegos co sobie upatrzyłem nie będzie, to przez net zamówię

 

Adiqq a gdzie wycenialiście meble kuchenne bo mnie koparka opadła jak mi wycenę zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochesie zle czyta ;/

szukal juz ktos sprzetow do zabudowy kuchni? zmywarek, plyt piecow, okapow itd? gdzie ewentualnie przy takich wiekszych zakupach mozna sie fajnie targowac? i ile placiliscie za 1mb kuchni na wymiar w komplecie dol, gora+blat?

 

tu:

http://www.mixmedia.pl/

 

wiele osob polecalo !!

 

 

co do salonu kuchni kolo makro - pana juz nie lubie ... dalam mu projekt do wyceny i mnie olal ... nie chce zarobic - sorry ... ja sie prosic nie bede :) tak czy owak bedzie mi to robil stolarz !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu i Partii oraz ekipie pana Alojzego dzisiaj skończono więźbe na naszym daszku. W poniedziałek i wtorek murarze zrobią swoje i chłopaki jadą z dachem dalej. Oby tylko pogoda się nie zepsuła.

Czy ktoś z Was otwory okienne na zimę zabezpieczał tylko folią? Jeżeli tak to napiszcie jak się sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt będziemy zamawiać w mix-media w Rydułtowach,bardzo miła,fachowa obsługa i najlepsze ceny.Maciek jak Ty gonisz,już za kuchnią się rozglądasz.Ja ciekawa jestem jak nam wycenią naszą,czekam na konkretną wycenę.My mamy małą kucnię 9,4 m2.

 

nie gonie, ale chce jak najwiecej kupic do konca roku a takie rzeczy moge trzymac u tesciow, nie wiem czy nie czekac jak bedzie np. w mediamrkt bez vatu? czy faktycznie sie oplaca w tedy kupowac czy ciulaja? wogole do bylem ugadany na tynki z p, Damianem od poniedzialku i pierwszy zonk!!! powiedzial ze sie troche przeciagnie bo ladna pogoda i chca podgonic z tynkami na zewnatrz buuuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek i jakie robisz tynki wewnetrzne bo ja juz sam nie wiem jedni pisza ze gipsowe do chrzanu drudzy ze zajefajne mam metlik we lbie Aga robila jeszcze inne elektryk tez kreci nosem jak rzucilem o gipsowycch Pomozcie BTW Agusia X jak ci bedzie padac zaraz po wylewaniu stropu to tez nie dobrze (jak ostro leje to moga sie piekne szpilki porobic i jak tu po tym chodzic) lepiej juz smigac z wezem i polewac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek co do stolarza i nowocesnych mebli to moj wlasnie wszystkie te bajery robi tylko jedyne czego nie robi to blyszczace fronty !! ale wnetrza sa full wypas :) poza tym kosze cargo mozna samemu sobie kupic na allegro i kazac montowac :)

 

co do mdia bez vatu - bywaja rzeczy tansze ale trzeba ...

1. wiedziec czego sie chce - konkretnie co i jaka cene na to dostaniesz w mixmedia :)

2. miec gotowke i miejsce gdzie sie bedzie skladowac :)

3. no i szczescie ... jak sie trafi taniej to nie ma co sie zastanawiac tylko brac :) ja tak na lodowke musze zapolowac :) chce srebrna albo czarna side by siede i juz mam modele upatrzone :)

 

 

 

a co do deszczu - jutro chce wylac strop wiec weekend moze popadac ale od poniedzialku znowu sucho !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia X jak ci bedzie padac zaraz po wylewaniu stropu to tez nie dobrze (jak ostro leje to moga sie piekne szpilki porobic i jak tu po tym chodzic) lepiej juz smigac z wezem i polewac :)

 

Nie przejmuję się deszczem, bo wedle mojej pogody (która notabene jakoś nigdy nie sprawiła mi zawodu) do środy w Rybniku nie pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok macro też byłam, ale tak jak pisze mea, na Wodzisławskiej w Oksydiuszu też dałam projekt jak zadzwoniłam po tygodniu to facet mi ściemnia że to trwa bo on projekt musi zrobić

hehehe jaki projekt jak dostał piekny, no i jak ktoś mi mówi że klientów ma tyle że szok, to mi się już skrzela zamykają.

 

Mea daj namiary na stolarza od kuchni proszę , ja nie chce błyszczących frontów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochesie zle czyta ;/

szukal juz ktos sprzetow do zabudowy kuchni? zmywarek, plyt piecow, okapow itd? gdzie ewentualnie przy takich wiekszych zakupach mozna sie fajnie targowac? i ile placiliscie za 1mb kuchni na wymiar w komplecie dol, gora+blat?

 

Słuchajcie ja ostatnio robiłam projekt kuchni w meble inez w Chwałowicach mieszczą się naprzeciw domu kultury. Mają dosyć dobre ceny i z tego co wiem montaż jest w cenie kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek i jakie robisz tynki wewnetrzne bo ja juz sam nie wiem jedni pisza ze gipsowe do chrzanu drudzy ze zajefajne mam metlik we lbie Aga robila jeszcze inne elektryk tez kreci nosem jak rzucilem o gipsowycch Pomozcie BTW Agusia X jak ci bedzie padac zaraz po wylewaniu stropu to tez nie dobrze (jak ostro leje to moga sie piekne szpilki porobic i jak tu po tym chodzic) lepiej juz smigac z wezem i polewac :)

 

juz pisalem i zdania nie zmieniam, czesc tynki tradycyjne a reszta gipsowki! jak bedziesz bil mlotkiem to i w betonie zrobisz dziure!

 

Mea, ile ten Twoj stolarz bierze od metra?co do AGD to chyba bede szukal czegos z klasa energetyczna A, A+, niska iloscia decybeli no i w miare ladnie musi wygladac, najpewniej z boscha. oczywiscie zmywarka ma byc z tych szerszych, w piecach i plytach gazowych to chyba tylko wyglad i cena ( sa takie ladne strasznie szerokie plyty na 5 palnikow), lodowka side by side bedzie prawdopodobnie pozniej ale zostawimy na nia miejsce i przylacz wodny tez przygotowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...