Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

namiar na stolarza bedzie popoludniu bo w pracy nie na tym kompie siedze gdzie mam takie rzeczy popisane :) z tego co pamietam jak siostra robila kuchnie to z wyposazeniem wzial kolo 900 za mb

 

co do zmywarek ... ponoc najlepsze sa z siemensa !! kiedys sporo o testach zmywarek bylo to sie wglebialam w temat :) i pewnie taka 60 sobie zapodam :) nad plyta zastanawiam sie powaznie bo chce indukcje a tesciowa tylko gaz na butle i mamy spory konfilkt /ale kuchnia bedzie moja!!/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

własnie na to zukam pomysłu, myslałam nad zwykłym pochałaniaczem wtedy nie potrzeba wyciągu ciągnąć do góry tylko powiesiłąbym to na 4 rurkach do góry (widziałam to w necie tylko teraz nie moge znaleźć) albo jesli okap to zabudowac taki szecian, taki kubik do samej góry i pomalowac na kolor scian w kuchni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem was PRZESTRZEC przed pewną firmą budowlaną z Rybnika prowadzoną przez pana ANDRZEJA BŁĄKAŁĘ reklamującą się na stronie http://www.bud.aisza.com.pl/. Pracownicy tej firmy spieprzyli mi następujące elementy domu :

1. Kominy - wymurowane tak jakby błotem rzucali. w środku w fugach więcej zaprawy niż w niejednej hurtowni, rurę ceramiczną postawili na 2 cegłach twierdząc, że jest to wystarczająca podstawa, a w wyczystce dziura między cegłami na 40cm.

2. Mury parteru - przedstawiali się jako firma posiadająca`Certyfikat na murowanie z silikatów w rezultacie z bloczków powstały fale dunaju, gdzie w niektórych miejscach prześwity w murze wynosiły 2 cm więc widać było drugą stronę muru. Tłumaczenie właściciela - " celowo zostawiliśmy te szpary aby poprawić własności termiczne bloczków silikatowych". Uwieżcie mi jak to usłyszałem ręce i szczena mi opadły.

3. Strop - poza wystającymi prętami po rozszałowaniu czas wykonania szalunku stropu domu 100m2 MIESIĄC, nie jestem ekspertem ale na taką powierzchnię stropu 290 stempli to chyba za dużo - wiadomo koszta. W dniu zalewania stropu na budowę wkroczyło 2 dodatkowych "fachowców" ponieważ tamci się niewyrobili z podkładaniem drutów i odsuwaniem od desek( i tak im to nie wyszło). Rewelacją było to, że właściciel kazał sobie dopłacić za tych dodatkowych ludzi.

No i sedno sprawy - to są po prostu Złodzieje. Wyprowadzili się z budowy z walizką z wiertarki w środku z wiertłami i tarczami do cięcia, zaprawa(kit) do rur ceramicznych, a nawet "ładna" polarowa bluza robocza. co ciekawe dzwoniłem do chłopa przyznał się, że ma coś takiego u siebie i od ponad miesiąca nie mogę sprzętu dostać.

Fachowcy których mam teraz są tańsi, solidniejsi, nie pijąi. Porównując ich wykonanie to PRZEPAŚĆ poza tym śmiali się 2 dni z rezultatu pracy swoich poprzedników.

JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM PRZED PANEM BŁĄKAŁA i jego firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze blogoslaw forum i "system wczesnego ostrzegania przed wszelkimi "andrzejami fachmanami" /przepraszam wszelkiech porzadnych andrzejow ale cos mamy pecha do panow o tym imieniu!!/

 

moi ciesle tez dzis dali (_|_) !! jeden zapil a rugi stwierdzil ze sam nic nie zrobi ... ciekawe jak oni jutro chca w 5h to wszystko zrobic ??????????? no ale mnie czeka jutro zabawa z "dystansowaniem siatek zbrojeniowych" zbrojarze zostawili 2 wiaderka dystansow i z mezem od rana bedziemy ukladac !!

 

relacja foto ze zbrojenia jest w DB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do Was pytanie :

Czy znacie osiedla domków szeregowych które się budują w Rybniku ? Ja znalazłem dwa : osiedle SŁONECZNE , tam już prawie wszystkie domki są wykupione i osiedle WRZOSY. Z tym ostatnim słyszałem że ostatnio zmienił się deweloper :/. Znacie jeszcze jakieś ?

 

Gdzieś widziałam bilbord z osiedlem "Różanym"-Rybnik Gotartowice czy jakoś tak.

 

 

Czy ktoś z Was zamawiał kontener na smieci budowlane? Skąd wziąść takie cudo? Orientujecie sie może jak to wychodzi cenowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć coś więcej na temat cen od gościa?

Bo też mam namiary na solarza co mi będzie robić schody, ale szaf bym u niego nie zrobił ;)

hehe, ale numer - mam ten numer w telefonie pod hasłem Kuchnie ;)

 

mojej siostrze kuchnie zrobil za 4,8tys ... wychodzi okolo 850zl/mb z szafkami cargo , szufladami i wyposazeniem ... siostra po weekendzie obiecala zdjecia kuchni :)

 

szafa zabudowana 3,8m za 3500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli idzie o szafy to polecam tez tego mojego stolarza !!

 

506 409 991 begin_of_the_skype_highlighting**************506 409 991******end_of_the_skype_highlighting ... ja goscia mam w notesie wpisanego jako "stolarz od magdy" ... pytalam mamy jak sie gosc nazywa i uslyszalam "gosc od szafy" :)

 

 

Dzięki - Mea muszę do niego podryndać,

a skąd jest ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim budującym, a szczególnie tym zaczynającym,

 

Mam do sprzedania 110 stempli o długości 2,70m. Stemple proste, grube, porządne (z kobiórskich lasów ;)) w cenie 3zł sztuka.

Kontakt telefoniczny 66449079; lub e-mailowy: pawel.spyra"małpa"gmail.com.

 

Pozdrawiam

 

wazne info jeszcze to to skad te steple trzeba by wozic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO JESZCZE RAZ A PORZĄDNIE:

 

Dzień dobry Wszystkim budującym, a szczególnie tym zaczynającym,

 

Mam do sprzedania 110 stempli o długości 2,70m. Stemple proste, grube, porządne (z kobiórskich lasów ;)) w cenie 3zł sztuka.

Kontakt telefoniczny 66449079; lub e-mailowy: pawel.spyra"małpa"gmail.com.

 

Pozdrawiam

 

Stępie do odbioru w Żorach-Kleszczowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...