Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

mea wszystkie poszły od reki dla forumowicza...aż do Siemianowic

u mnie już generalnie zaczyna sie sprzątanie, środeczek pozamiatany, teren wokół już też powoli zaczyna się "przejaśniać"

mam tylko takiego małego zonka bo jak jedzie sie drogą to mój dom jest w 3. linii zabudowy i najpierw widac taki mały ale wysoooki domeczke bo ma bardzo skosny dach a za nim ta moja płaska kobyła....nie wyglada to zbyt spójnie ale skoro w mieście przeszło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja studiuje sklep mixmedia i faktycznie maja ceny nizsze niz allegro :) ciekawe jak z transportem jak sie u nich zostawi kilka tysiecy ?

Monika a czy ten wasz stolarz robi jakies projekty przyszlych kuchni?

 

mojej siostrze robil taki papierowy :) ale dosc tak idzie mu rysowanie :)

 

a mixmedia dostarczaja za free jak wiekszy sprzet kupujesz ... reklamacje tez sa D2D

 

jak chcecie poczytac moje dzisiejsze przeboje to zapraszam do obszernej lektory dziennika z dnia dzisiejszego !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Queene ja dostaje do glowy bo tynkarz p.Damian nie ma czasu a tynkowac pod koniec listopada to durne qrna znacie kogos innego kto robi tynki wewnetrzne

ani mnie nie denerwuj, ekipa p. Damiana miala u mnie tynkowac od poniedzialku bo tak bylismy ugadani a poki co powiedzial ze troche sie przeciagnie bo ladna pogoda i musza zrobic 2 elkewacje zewnetrzne!!! albo sie ugaduje albo strzelam z terminami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Queene ja dostaje do glowy bo tynkarz p.Damian nie ma czasu a tynkowac pod koniec listopada to durne qrna znacie kogos innego kto robi tynki wewnetrzne

ani mnie nie denerwuj, ekipa p. Damiana miala u mnie tynkowac od poniedzialku bo tak bylismy ugadani a poki co powiedzial ze troche sie przeciagnie bo ladna pogoda i musza zrobic 2 elkewacje zewnetrzne!!! albo sie ugaduje albo strzelam z terminami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my chyba przystopujemy, bo po kokardki już mam użerania się z firmami, no załamka totalna

aż mi się pisać nie chce.

Na moje szczęście, i skołatane nerwy na całą zimę mam zamiar dać klucze kafelkarzowi i niech sobie robi.

A wiem, że mogę mu zaufać.

 

Mogę tylko napisać, że na całej tej budowie firmy godne zaufania

to dekarze, elektryk, panowie od DGP

 

Reszta to porażka :(

 

Już nie wspomnę , że posadzka do kucia :(((

oczywiście wykonawca milczy jak zaklęty.

 

Aż się boję zlecać coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...