Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Ja tylko dla zainteresowanych.

 

Wykonawca posadzki twierdzi , że będzie szlifował, natomiast klawiszować ma i koniec- po to są dylatacje.

Zresztą to wina złego pielęgnowania , albo otwartych okien.

Podsumowując, wina po stronie inwestora :) co mnie rozśmieszyło do łez.

 

My nie mamy ani czasu , ani nerwów.

Po prostu naprawimy sami , bo wiemy jak w przeciwieństwie do Wykonawcy chyba :))

No i tym samym Ewus przechylilas szale na wylewki anhydrytowe (tam sie chyba nie da spieprzyc) DZIEKI bo juz mam dosc sleczenia w necie i kombinowania czy warto dac zdeke wiecej i zycze zeby sie wam udalo wsio naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tym samym Ewus przechylilas szale na wylewki anhydrytowe (tam sie chyba nie da spieprzyc) DZIEKI bo juz mam dosc sleczenia w necie i kombinowania czy warto dac zdeke wiecej i zycze zeby sie wam udalo wsio naprawic

To jak już wymyślisz na 100% daj prosze znac kto tu w okolicy jest sensowny, dla mnie to temat na wiosne dopiero dlatego nie szukam jeszcze ale chętnie się dowiem jak to idzie i jak wyjdzie. Kiedy chcesz je lać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :) to serio blisko :) trzeba by było sie w hajdzie na piwko umówić...odreagować :D ale lepiej chyba w przyszłym roku we własnym domu :) Hajda to jak moja druga kuchnia, doskonale gotują ;)

 

na pizze do hajdy - zawsze !! powiedz tylko kiedy :)

 

a w domku nowym tez mozna - hajda dowozi zarce wiec zaden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już wymyślisz na 100% daj prosze znac kto tu w okolicy jest sensowny, dla mnie to temat na wiosne dopiero dlatego nie szukam jeszcze ale chętnie się dowiem jak to idzie i jak wyjdzie. Kiedy chcesz je lać?

Ano w okolicy nie znalazlem nikogo ale koles z wolplanu (firma dostarczajaca wylewki BTW bardzo fajne podejscie do klienta sam oddzwonil i nawijal z 1/2h dawno nie gadalem z kims tak kompetentnym ) polecil mi firme z Czestochowy i przynajmniej przez telefon facet jest sensowny , chce przyjechac obejrzec a potem zrobic a wylewam pod koniec listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli i tyle jakos 36zl za 4cm/m2 ale pod podlogowke niby zalecane jest 5,5 i to juz sie robi 45 ale w sumie raz sie zyje to sa ceny bez negocjacji ot przez telefon

 

daj dla porownania jakas cene za zwykle wylewki - moze slawetnego pana olszara ??

 

kurna mi by tego 10 tys na czysto wyszlo !! ałłłłłąaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie niedoczytałeś :

[...]

Bez zasobnika- wyrzut schłodzonego powietrza podpinasz do kanałów wentylacji:

http://www.hewalex.pl/pl/oferta?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=130&category_id=27

Z zasobnikiem-wyrzut schłodzonego powietrza podpinasz do kanałów wentylacji:

http://www.hewalex.pl/pl/oferta?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=131&category_id=29

Z mocą 3,8kW zastanawiam się co do połączenia tego w c.o.Jak się uda,będzie zarąbiście ;)

 

Już doczytałem ... dawno tego wątku nie czytałem a pojawiło się trochę ciekawych informacji.

Coulignon jak narazie jest jedynym niezadowolonym z GWC a użytkowników juz jest wielu. Myślę że w jego przypadku racje ma HenoK. GWC to marna klima i przy takiej budowie domu (3 duże przeszklenia od południowej strony + pasywny dom + akumulacja) może dać marny efekt. Myślę że te 2-3 stopnie mniej w lato jak pisał Piczman jest do osiągnięcia. Jak nie, to trudno będę go używał jako bardzo drogie zabezpieczenie przed zamarznięciem.

 

Te PCi to chyba pracują dorywczo wiec dużo powietrza też ci nie schłodzą, a pracują przy temperaturze powyżej 0 st. C wiec akurat tobie by się przydało GWC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że batalia o podłogówkę dobiega końca a ja mam pytanie z innej beczki a mianowicie:

Mam piwnice zrobione strop wylany i zabezpieczony. Teraz zamierzam budować z Porotherm i nie wiem czy kłaść papę termozgrzewalną między kamień a strop piwnicy ???? jedni mówią że tak inni że absolutnie poradźcie coś ??? Według mnie ja bym dał, ale chętnie poznam opinię innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że batalia o podłogówkę dobiega końca a ja mam pytanie z innej beczki a mianowicie:

Mam piwnice zrobione strop wylany i zabezpieczony. Teraz zamierzam budować z Porotherm i nie wiem czy kłaść papę termozgrzewalną między kamień a strop piwnicy ???? jedni mówią że tak inni że absolutnie poradźcie coś ??? Według mnie ja bym dał, ale chętnie poznam opinię innych.

 

Jak najbardziej dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...