Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Gdy dowiedzieliśmy się o długim okresie oczekiwania na wpis do hipoteki (ok. 2-3 miesięcy ) do napisałam pismo do nich z prośbą o szybsze załatwienie sprawy z uwagi na podniesioną opłatę kredytową i o dziwo - sprawa załatwiona w 2 tygodnie od momentu złożenia pisma , bylismy w szoku:jawdrop:

 

No to jak na nasz nieudaczny sąd szok. Ale sądzę, że po prostu co 20ta osoba w ogóle cokolwiek umie powalczyć więc tym osobą robią bardzo szybko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Znalazłam jeszcze numer od kolesia co nam woził piasek do zasypania fundamentów. Wozi to popołudniami po robocie, dlatego miał dobre ceny i bez kosztów transportu. Ale nie wiem czy będzie miał dostęp do takiego piachu jaki Ty potrzebujesz. Trzeba zadzwonić: 505379719

 

Hej,

Dziekuje, juz zalatwilem u Szostaka, ma dobra cene i transport wliczony wiec ogolnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To ja moze porusze temat kominków. Zastanawiam się nad wyborem miedzy kominkiem z płaszczem wodnym a kominkiem z nawiewami (nie wiem jak to sie fachowo nazywa, chodzi o rozprowadzanie cieplego powietrza do pomieszczen). Sen z powiek mi spedza wybor, ile osob tyle opini, sami juz nie wiem co wybrac, bardziej sklaniamy sie do plaszcza wodnego ale szczerze to sam nie wiem.

 

Jakie sa wasze opinie na ten temat, moze juz rozgladaliscie sie za kominkami i macie swoje opinie? Help O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To ja moze porusze temat kominków. Zastanawiam się nad wyborem miedzy kominkiem z płaszczem wodnym a kominkiem z nawiewami (nie wiem jak to sie fachowo nazywa, chodzi o rozprowadzanie cieplego powietrza do pomieszczen). Sen z powiek mi spedza wybor, ile osob tyle opini, sami juz nie wiem co wybrac, bardziej sklaniamy sie do plaszcza wodnego ale szczerze to sam nie wiem.

Jakie sa wasze opinie na ten temat, moze juz rozgladaliscie sie za kominkami i macie swoje opinie? Help O_o

 

Ja przychylam się bardziej do płaszcza wodnego. W kosztach całej budowy to znikomy wydatek, a wydaje mi się, że będzie bardziej przydatny.

Co do rozprowadzenia ciepłego powietrza to wiem tylko tyle, że wszyscy moi znajomi, którzy to mają narzekają na to, że strasznie brudzą się ściany przy wylotach. Sama to widziałam. Pewnie idzie to jakoś zminimalizować, ale i tak mnie to nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To ja moze porusze temat kominków. Zastanawiam się nad wyborem miedzy kominkiem z płaszczem wodnym a kominkiem z nawiewami (nie wiem jak to sie fachowo nazywa, chodzi o rozprowadzanie cieplego powietrza do pomieszczen). Sen z powiek mi spedza wybor, ile osob tyle opini, sami juz nie wiem co wybrac, bardziej sklaniamy sie do plaszcza wodnego ale szczerze to sam nie wiem.

 

Jakie sa wasze opinie na ten temat, moze juz rozgladaliscie sie za kominkami i macie swoje opinie? Help O_o

 

ja co prawda kominka nie robie ale jesli bym sie decydowala to dolacilabym i zrobila z plaszczem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od tego ile kominkiem się będzie grzać :))

 

jak tylko okazjonalnie to nie ma sensu płacić za płaszcz wodny, zrobić tylko DGP i git

 

jak się chce więcej grzać to można w płaszcz wodny zainwestować i dodatkowo w bufor

 

ludzie inwestują w płaszcz wodny, a potem i tak grzeją piecem z podajnikiem, albo gazem/olejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...