Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

dzieki za informacje, my wczoraj bylismy w "glazurze królweskiej" na Kotucza, wszystko ladne tylko te ceeeeny :) Ja to facet jestem i wiadomo jakie mam podejscie do kafelek ;) Projekty robia za darmo przy zakupie powyzej 2000zl, projektuja az do skutku, az sie klientowi spodoba. Narazie do kafelkowania daleko ale koszty trzeba okreslic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za informacje, my wczoraj bylismy w "glazurze królweskiej" na Kotucza, wszystko ladne tylko te ceeeeny :) Ja to facet jestem i wiadomo jakie mam podejscie do kafelek ;) Projekty robia za darmo przy zakupie powyzej 2000zl, projektuja az do skutku, az sie klientowi spodoba. Narazie do kafelkowania daleko ale koszty trzeba okreslic :)

 

ja sie tez nad tym salonem zastanawialam ale tam jest jeszcze maly wybor i narazie nie zamierzaja go poszerzac ... a u kuczy wybor ze heeeeeeej ... w hermesie tez bylam ... ale jak widze podejscie goscia do tematu to noz mi sie w kieszeni otwiera !!! ja sie czasem zastanawiam czy tym ludziom nie zalezy zeby wydawac u nich pieniadze czy jak ... ja jestem typem klienta ktory "lubi byc obsluzony" :) musze jeszcze nawiedzic sanimex /tam tez mam znajomosci/

 

acha mam jeszcze spore znajomosci w firmie zajmujacej sie technika grzewcza /faba z wodzislawia/... pracowalam tam jakis czas ... wiec w razie w to moge jakies bojlery kotly czy inne gadzety wyhaczyc w dobrej cenie :) /zwlaszcza gazowe piecyki itp ... /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żabka a gdzie Ty nie masz znajomości :)

 

sie ma taka "znajomą" nature :) poza tym ja szybko nawiazuje kontakty :)

 

a tak po prawdzie jak sie pracuje na takim stanowisku w branzy jak ja mialam to z koniecznosci sie ludzi zna !! z panem kucza to ja kilka ciezkich rozmow mialam ale w koncu i tak przekonalam go ze moja wizja jest najlepsza :) no i mnie zapamietal :) ... i co sie dziwic mojemu bylemu szefowi ze sie bidula rozplakal jak mu powiedzialam ze odchodze z firmy i ide na grube :) stwierdzil ze sie zmarnuje i tyle ...

 

a tak btw to pan z instalmexu tez mnie ostatnio zaczepil czy sie z targow nei znamy :) /ja jeszcze ciegle pomagam na gieldzie dom jak sie FABA wystawia ... wiem conieco a tam sporo ludzi trzeba .../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja projekty łazienek robiłam w Knurowie (ul. Michalskiego), również do skutku (przeważnie po 3 razy na 4 łazienki - chyba mieli mnie już dość ,ale jestem zadowolona), koszt takiego projektu 30 zł ( cena z maja) , przy zakupie kafelek u nich nie liczą ceny projektu - wychodzi gratis. Wybór kafelek bardzo duży - ceny przyzwoite , przy każdej kolejnej łazience dostawałam większe upusty, można kupić również całą armaturę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea ten gościu w Hermesie rozwalił mnie na łopatki.Ciekawa jestem jaki ma utarg dzienny.Ja płaciłam w TGS 200 zł niezależnie od ilu pomieszczeń,już mam 2 łazienki,kuchnie,hol.Oczywiście odliczyli przy zakupie płytek.Pan Tomek robi bardzo fajne projekty,zmieniałam plany z 10 razy.Miałam każdą łazienkę w dwóch kolekcjach płytek,naprawdę Polecam!To jest blisko z Rybnika,zaraz przy zjeździe z autostrady.W Kuczy byłam i w Glazurze Królewskiej,ale powiedzieli,że na taki rabat jak dostałam w TGS nie mam co liczyć.W sanimexie trzeba kupić za 20 000 ,żeby projekt był gratis!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy

 

jak juz tak w temacie kafelek, to chcielismy poinformowac ze w Szczerbicach u Janygi jest mozliwosc oddac swoje kafelki i zrobic z nich mozaikę, wożą to gdzieś do kogoś kto wykonują takową usługę dla nich. Nam taka opcja się już przydała w jednej łazience. pozdr

 

ooo to ciekawe !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowal kto ostatnio styropian podlogowy? pierwsze wyceny w granicach 140zl m3 za eps 100? zamawiac? szukac dalej? szczerze to juz mnie mecza te dzwonienia i proszenia a wydrapac mozna ze 100 zl ;/

 

135 w hadexie

ja obdzwonilam wszystkich okolicznych ... taka cene dal mi gosc z radlina ... hadex z rybnika dal 145 ... dobra cene ma tez lubar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam twoje tynki czy wylewki ... cos tam jeszcze miales robic przeciez !!

 

ale to juz nie rosnie, jedynie cisnienie rosnie przy tynkach bo nie chodzi maszyna do mieszania, wszystko wybija ;/ prze 3 dni zdazyly sie osadzic listwy narozne i to nie wszystkie ;]

 

jak to mowia w robocie : ''Ch... mnie bierze inzynierze!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro znalazlem goscia ktory bierze 25zl/m2 z materialem za wylewki :remontujesz-budujesz.pl TEL 508648015, Szymon Steuer z belku,http://allegro.pl/show_item.php?item=1305263080&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

 

 

procz tego firma inter-decor w ktorej kilka osob z nas kupilo bramy garazowe robi wylewki za 31zl do negocjacji w tym ze daja:

- cement 32,5 N lub 32,5 NA

- piasek płukany o uziarnieniu 0,2-0,4

- włukna zbiojeniowe

- folia izolacyjna PE

- plastyfikator

- taśmy dylatacyjne

- mechaniczne pompowanie

- mechanieczne zacieranie,http://allegro.pl/wylewki-bet-maszynowe-z-materialem-slask-zory-i1275192666.html

 

obie oferty tansze od pana Olszara ktory bierze 30zl/m2?! czy kiedys bral 30zl?. tez jak sami wiemy potrafi zrobic bledy, ktorych nie chce pozniej naprawiac!

i zas dylematy i wybory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...