Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

hehe ... wiem bo zaczym kupilismy techniczny do piwnicy to kupilismy po jednej kafelce tego i tego i robolismy testy wytrzymalosciowe ... buehehe ;-)

 

jak testowales te plytki ??

 

kurcze trzymajcie kciuki zeby jutro tez byla taka pogoda jak dzis !! jeszcze czeka nas jeden dzien roboty !! dla chetnych fotorelacja w dzienniku :)

 

ps wzielam drozszego koparkarza ale warto bylo ... gosc kumaty i z inicjatywa :) i 75zl/h tez nei jest zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> no wpisalem w guglach wylewki anhydrytowe i dzwonilem, prawie kazda fima robi za 35-36 zl,i firmy z calej polski sa w stanie przyjechac. tylko wlasnie jedni robia 4 a jedni 5cm, nie umie znalezc mojej karteczki z notatkami. nie zagleibiam juz tematu bo raczej zrobie wylewki tradycyjne, skoro znalazlem goscia co je zrobi za 25zl/m2 to to juz znaczna roznica, tymbardziej ze do anhydrytu musialbym jeszcze dolozyc 2 cm extra styrpianu zeby wyjsc z poziomem do okien i drzwi i nie wiem czy ta proporcja 12cm styro do 5cm anhydrytu nie jest za duza? a tak zrobie 10cm syropianu i 7cm wylewki, przy prawie 300m2 wylewek kolo 4 tys zostanie w kieszeni

co do proporcji to z tego co sie wywiedzialem mozesz walnac i 20cm i na to 4cm anhydrytu i tez bedzie dobrze tylko wszyscy juz zrzedza na jakosc styro nawet moj instalator jak kiedys gadal ze mi wali i pieniadze ha hasioku znalazlem jak chcialem dac eps 200 to od paru dni juz sie ze mna zgadza widzial kolejne pare fuszerek wylewkarzy i to jednak byla wina styro. Ja tam mam tylko 150m2 do wylania wiec nie zbiednieje a ze nas w domu i tak ciagle nie ma to szybkie nagrzewanie anhydrytu mi jak najbardziej odpowiada no i tam jest ciezko cos spartolic.Jutro zaczynam wydzwaniac bo na razie gadalem tylko z jedna firma i producentami (calymi dwoma). BTW zapomnialem ci podziekowac bo w koncu od ciebie sie dowiedzialem o anhydrytach DZIEKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki sie upieraja ze jak bedzie taka pogoda to chca murowac poddasze ale nie wiem czy bede miala na to kase !! transze kredytu sie klaniaja !!

 

No tak, my za późno zaczęliśmy starania o kredyt i dlatego teraz stoimy. A tak wogóle to poczta z rybnickiego sądu do Raciborza idzie już od piątku :eek: Super....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Z radością i podziwem obserwujemy, jak funkcjonuje Wasza Grupa Budująca na Forum. Chcemy na łamach "Muratora" opisać to unikalne zjawisko, jakim jest istnienie Grup Budujących. Prosimy o spotkanie z Wami. Zaproponujcie termin, przyjedziemy. Chcemy porozmawiać, jakie są Wasze relacje wzajemne i opinie.

 

Czekamy na odzew! Liczymy na nieskomplikowane zorganizowanie takiego spotkania któregoś wieczoru lub w weekend.

 

Prosimy o sygnał - najlepiej pisząc na: [email protected]

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Andrzej T. Papliński

Kierownik Działu Publicystyka

miesięcznika "Murator"

tel. (22) 59 05 358

 

-----------------------------------------------

MURATOR miesięcznik

ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa

tel. (22) 59 05 358

 

e-mail: [email protected]

 

WWW: http://murator.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście na projekt z wodociągów? Fajno pogoda można by podziałać cosik w kwestii rurek a tak czekamy i czekamy i nima wieści

 

u nas musisz sam zadbać o projekt. Sam wszystko zrobić,a z wodociągów tylka akceptacja i licznik. Ja dostałam namiar na osobę zajmującą się takimi sprawami od kierownika budowy, czas oczekwiania 2 tygodnie, cena 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście na projekt z wodociągów? Fajno pogoda można by podziałać cosik w kwestii rurek a tak czekamy i czekamy i nima wieści

 

Nam projekt robiły rybnickie wodociągi, czekaliśmy OK miesiąca, ale od czasu do czasu dzwoniliśmy do nich i pytaliśmy "ile jeszcze?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Z radością i podziwem obserwujemy, jak funkcjonuje Wasza Grupa Budująca na Forum. Chcemy na łamach "Muratora" opisać to unikalne zjawisko, jakim jest istnienie Grup Budujących. Prosimy o spotkanie z Wami. Zaproponujcie termin, przyjedziemy. Chcemy porozmawiać, jakie są Wasze relacje wzajemne i opinie.

 

Czekamy na odzew! Liczymy na nieskomplikowane zorganizowanie takiego spotkania któregoś wieczoru lub w weekend.

 

Prosimy o sygnał - najlepiej pisząc na: [email protected]

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Andrzej T. Papliński

Kierownik Działu Publicystyka

miesięcznika "Murator"

tel. (22) 59 05 358

 

-----------------------------------------------

MURATOR miesięcznik

ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa

tel. (22) 59 05 358

 

e-mail: [email protected]

 

WWW: http://murator.pl

 

:yes:Nooo ja jestem za! Fajnie byloby się spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Czekamy na odzew! Liczymy na nieskomplikowane zorganizowanie takiego spotkania któregoś wieczoru lub w weekend.

 

Prosimy o sygnał - najlepiej pisząc na: [email protected]

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Andrzej T. Papliński

 

e-mail: [email protected]

 

WWW: http://murator.pl

ooo jak fajnie znowu w gazecie :p to co kto chętny prosze zróbmy liste i propozycje spotkania

moja propozycja - Restauracja Kassandra na Ligocie, robimy tam spoty z klubów samochodowych i poza tym że czesto kelnerzy zapominają co kto zamawiał to jest ok ;) jakieś inne propozycje ?

a dzień - piatek sobota czy niedziela, mnie jest obojętne i sie dostosuje

może ma ktoś możliwość załatwienia identyfikatorów na nicki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas nie bylo projektu wodociagu, projektant na mapie w projekcie technicznym domu narysowal kreske "przylacz", do wodociagow wystapilismy tylko po warunki techniczne przylaczenia wody.

 

tynki c-w 18zl/m2 z materialem p. Damian 695305858, ale wlasnie zaczeli u mnie tynkowac i juz z forum ktos do niego dzwonil 2 tygodnie temu i podobno juz nie ma szans, tymbardziej na gwalt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...