Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

ooo jak fajnie znowu w gazecie :p to co kto chętny prosze zróbmy liste i propozycje spotkania

moja propozycja - Restauracja Kassandra na Ligocie, robimy tam spoty z klubów samochodowych i poza tym że czesto kelnerzy zapominają co kto zamawiał to jest ok ;) jakieś inne propozycje ?

a dzień - piatek sobota czy niedziela, mnie jest obojętne i sie dostosuje

może ma ktoś możliwość załatwienia identyfikatorów na nicki :)

 

jak dla mnie rewelacja:) wogole super sprawa takie spotkanie !! moze w koncu poznam ludzi ktorych mam za przyslowiowym winklem !!

 

termin - kazdy praktycznie wchodzi w gre ... a zeby zapodac jakis konkret to BYLE NIE NA BARBÓRKE !!! ale weekend andrzejkowy moze byc .. i ten wczesniejszy :) czy nastepny :) najlepiej jakies sensowne popoludnie bo wieczory - wiecie male dziecko i te sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea fotorelacja obejrzana prace idą pełną parą :D. Widzę poszkodowanych :p . Możesz też zapodać namiar na pana koparkowego number 2

 

pan koparkowy - p Raczka 601 943 629 ... bardzo sympatyczny i konkretny gosc ale trza go miec na oku bo jak dzis przyjechalam godzine po nim to przez godzine marudzil ze nie da sie wjechac ... o dziwo jak sie zjawilam to sie dalo !!! a zaplacilam i za ta "przesiedziana" godzine

 

a co do strat maz wczoraj przypilowal sobie palca ale to i tak nic w porownaniu z moim dzisiejszym wyczynem... zwichnelam kolano ... jak dobrze pojdzie nie skonczy sie to gisem ... boli jak sq...syn jasny ...

 

ma ktos sprawdzonego ortopede ktory przyjmuje prywatnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan koparkowy - p Raczka 601 943 629 ... bardzo sympatyczny i konkretny gosc ale trza go miec na oku bo jak dzis przyjechalam godzine po nim to przez godzine marudzil ze nie da sie wjechac ... o dziwo jak sie zjawilam to sie dalo !!! a zaplacilam i za ta "przesiedziana" godzine

 

a co do strat maz wczoraj przypilowal sobie palca ale to i tak nic w porownaniu z moim dzisiejszym wyczynem... zwichnelam kolano ... jak dobrze pojdzie nie skonczy sie to gisem ... boli jak sq...syn jasny ...

 

ma ktos sprawdzonego ortopede ktory przyjmuje prywatnie ??

Mea no to boli a sprawdzony magik od konczyn dolnych to dr Marek przyjmuje na kozich gorkach albo w klinice sportowej w zorach niestety namiarow nie mam ale pewnie gdzies na necie znajdziesz

BTW ktos tam pytal o tynki to polece moich jada na baumicie (nie zadne tam mieszanie piasku cementu) fajne mlode chlopaki pozartuja a i fuchy nie odwalaja tel. 664744078 u mnie koncza w poniedzialek/wtorek wiec moze beda mieli wolny termin powolajcie sie na Jacka z Polnej moze zejda z ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea no to boli a sprawdzony magik od konczyn dolnych to dr Marek przyjmuje na kozich gorkach albo w klinice sportowej w zorach niestety namiarow nie mam ale pewnie gdzies na necie znajdziesz

BTW ktos tam pytal o tynki to polece moich jada na baumicie (nie zadne tam mieszanie piasku cementu) fajne mlode chlopaki pozartuja a i fuchy nie odwalaja tel. 664744078 u mnie koncza w poniedzialek/wtorek wiec moze beda mieli wolny termin powolajcie sie na Jacka z Polnej moze zejda z ceny

 

o popatrz ... na kozie gory mam 3 kroki ... ale obawiam sie ze ciezko sie bedzie do niego zapisac ... chyba sie na zorach w piatek skonczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałam zapytać,czy ktoś nie ma namiarów na tego stolarza Pana Karola od AGI nr1??Pisałam do Agi już jakiś czas temu,ale chyba zniknęła z forum,a nie uśmiecha mi się przeszukiwać 360 stron wątku....

 

kiedys zapisałam w moim notatniku więc proszę

Pan Karol 692 542 824

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ktos tam pytal o tynki to polece moich jada na baumicie (nie zadne tam mieszanie piasku cementu) fajne mlode chlopaki pozartuja a i fuchy nie odwalaja tel. 664744078 u mnie koncza w poniedzialek/wtorek wiec moze beda mieli wolny termin powolajcie sie na Jacka z Polnej moze zejda z ceny

 

 

Ja pytalem,

Mozesz podac cene za metr2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...