Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Gość Arturo72
Pewnie podobnie gdzieś wyczytałeś o tym że prąd jast najtańszym źródłem ciepła w dobrze ocieplonym domku jak się ma 2 taryfy, o czym przekonywałeś wszystkich kilka stron wcześniej, choć kilka osób na bazie swoich DOŚWIADCZEŃ twierdziło inaczej.

.

Łoj ciśnienie się podniosło ;)

Nie wyczytałem nigdzie,że prąd jest najtańszy w II taryfie,ja poprostu wyliczyłem to sobie.

Matematyka to jednak dobra rzecz jest ;)

 

Nie wprowadzam ludzi w błąd,przecież człowiek to istota myśląca,rozumna,która nie idzie beztrosko za stadem.Jak będzie potrzebowała to sobie sama znajdzie odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

nie przesadzajcie znowu...z tą prominiotwórcością to nic nowego, czytałem o tym w muratorze kilka lat temu....

inna sprawa, że moim zdaniem GRUPY BUDUJĄCE powinny służyć przede wszystkim do wymiany doświadczeń, ujawnienia dobrych i złych fachowców itp. a nie dyskusji o wyzszości świąt wielkanocnych nad świętami bozego narodzenia - bo do tego sprowadza się dyskusja o tym z czego budowac...i jest mnóstwo wątków o tym...ale to niech pozostanie w innym dziale..;)

 

zgadzam sie z toba !!! takie pieprzenie w banie to mi tu nie pasuje !! wolalabym raczej informacje kto w okolicy dobrze muruje z poro a kto z ytonga ... wydaje mi sie to wazniejsze niz to czy lepiej budowac z tego czy innego

 

a tak btw ... ktos wie co buduje sie na rogu zorskiej i gotartowickiej ?? jakas duza hala czy cos ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Witam

Jak wyszukać jakąś informacje ale tylko tej grupie budującej.

Kiedyś się dało a teraz ?

Na stronie głownej grupy RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie jest opcja szukaj i tam wyszukuje tylko w konkretnej grupie :)

Do niedawna nie było takiej opcji ale po moich namolnych prośbach do admina,w końcu pojawiła się właściwa szukajka ;)

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?163735-ZGŁOSZONE-PROBLEMY-do-rozwiązania-naprawy&p=4393954&viewfull=1#post4393954

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea...niestety buduje sie podobno kolejna Biedronka, jak pytałam przez CB kierowców skąd moge ziemi nawieźć to mi podpowiedzieli że stamtąd bo pod Biedronkę kopią

 

no wlasnie ostatnio widzialam tam gore fajnej czarnej ziemi i tez sie zastanawialam ... mam troche swojej ale za malo ...

 

a co do spotkania ... moze 4 grudnia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz czeka nas troche gorący okres-andrzejki, Barbórka, święta...piątek nie a ja mam np wszystkie soboty zajete do konca roku :/...to może pierwszy weekend po Nowym Roku ? 8 stycznia ? da sie wszystko zaplanować, zamówic identyfikatory, zarezerwowac miejsce ...8 stycznia<- to moja propozycja

 

na tyle daleko ze ja moge planowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...