Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

U nas rurki na wodę rozprowadzone - wody nie wlewamy, elektryka też już gotowa i na tym chyba koniec w tym roku. Nie będziemy raczej ryzykować i tynkować oraz robić wylewek...

Czytałam teraz na tvn24, że z wtorku na środę ma być -14st. Ciekawe jaka temperatura będzie u nas.

 

nie piernicz bo ja chce wylewac beton !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

..........................Zamow jakies porzadne (ja mam Porty i polecam), spokojnie poczekaj, a wprowadzaj sie bez drzwi - ich montaz jest dosc czysty, ja mieszkalem pol roku bez drzwi wewnetrznych :) :)

pozdr.

 

Ale do łazienki to chyba wypadałoby mieć drzwi? czy też nie mieliście? :p

A tak przy okazji ... jak się mieszka? :) to już prawie rok, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do łazienki to chyba wypadałoby mieć drzwi? czy też nie mieliście? :p

 

Nie mielismy :) :) Wogole to jak zaczelismy mieszkac to lazienki nie bylo wiec spoko :D Jezdzilismy sie kapac codziennie do rodzicow ;) ;) Lazienke szybko zrobilismy i tam faktycznie byly zamontowane pierwsze drzwi ;-)

 

A tak przy okazji ... jak się mieszka? :) to już prawie rok, co?

 

Super sie mieszka, choc caly czas pelno roboty przy wykanczaniu - i tak przypuszczam jeszcze ze dwa latka bedzie :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi bo znajoma mnie nastraszyła zeby sie śpieszyc z fakturami do skarbowego jeszcze w tym roku, do kiedy powinnam to złożyć i czy jest sie o co "szczypać" ? przecież to znikoma różnica czy w tym czy w przyszłym roku, różnica wychodzi poniżej 1%, jak to w ogóle wygląda - skąd druki itp, robił to ktoś na świeżo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna odebralam dzis wycene wod-kan i co z instalmexu ... troche sporo za to policzyli !!

 

mam wiec pytanie do osob ktore robily z instalmexem ... jak procentowo wychodzi oferta i faktury ?? ile wiecej trzeba przewidziec ??

 

za same rozprowadzenie cieplej z zimna woda i kanalizacji w calym domu instalmex powiedzial 5000pln netto, zrobilem sam z wujkiem w 2,5 dnia prawie 20 punktow i poszlo 1900zl za material i 300 zl czyli 2200zl brutto. cale centralne wyliczyli mi na ponad 30 tys a my to zrobimy do 15 tys za calosc z kotlem i cala reszta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...