Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

A ja zapytam czy budując z Porothermu 44 nie lepiej zdecydować sie na Porotherm Profi 44. Ta sama grubość ścian, a do materiału Winenberger dodaje klej, na którym się buduje.

 

Hmm, trzeba wszystko przekalkulować - Profi jest droższy ale z klejem, trzeba by było policzyć czy wychodzi taniej niż zwykły Porotherm 44 plus zaprawa. po drugie trzeba znaleźć ekipę która już budowala z Profi, to wymaga jednak wprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłam z Urzędu Skarbowego bo przymierzamy się do złożenia Wniosku o zwrot Vatu. Oj jak słyszę albo widze niektóre te urzedniczki to odechciewa mi się wogóle odzywać.

Pierwsze słowa Pani za biurkiem: "Ja Pani wniosku nie będę sprawdzać"

A ja poszłam tylko zapytac o kilka spraw. No ale w końcu szybciutko zapytałam o co chciałam i wyszłam. Oczywiście Pani mi odpowiedziała, ale z jaką łaską...

No zabaczymy jak nam to rozliczenie wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłam z Urzędu Skarbowego bo przymierzamy się do złożenia Wniosku o zwrot Vatu. Oj jak słyszę albo widze niektóre te urzedniczki to odechciewa mi się wogóle odzywać.

Pierwsze słowa Pani za biurkiem: "Ja Pani wniosku nie będę sprawdzać"

A ja poszłam tylko zapytac o kilka spraw. No ale w końcu szybciutko zapytałam o co chciałam i wyszłam. Oczywiście Pani mi odpowiedziała, ale z jaką łaską...

No zabaczymy jak nam to rozliczenie wyjdzie :)

 

No wiem coś o tym. Ja tylko chciałam oddać rozliczenie, a kobieta w okienku miała minę jakbym jej kazała je zrobić. I ten ton jakim do Ciebie mówi, no paranoja jakaś.

Tłumaczyłam ją tym, że to był czwartek i biedactwo musiało tam siedzieć aż do 18:00.

Oby jak najmniej styczności z takimi ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem coś o tym. Ja tylko chciałam oddać rozliczenie, a kobieta w okienku miała minę jakbym jej kazała je zrobić. I ten ton jakim do Ciebie mówi, no paranoja jakaś.

Tłumaczyłam ją tym, że to był czwartek i biedactwo musiało tam siedzieć aż do 18:00.

Oby jak najmniej styczności z takimi ludźmi.

 

ani mnie nie straszcie bo ja ciagle sie za to nie umiem zabrac !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea udało Ci się z tą więźbą. Coś strasznego dzieje się z cenami drzewa. Przed chwilą obdzwoniłam wszystkie tartaki wypisane w polecanych i się poprostu załamałam. Albo już nie zbierają zamówień w tym roku, bo od nowego cena idzie w górę o 50% i nie wiedzą po ile dokładnie będzie, albo już dziś podają cenę za kubik z impregnacją 1150 zł :eek::eek::eek::eek:

No masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea udało Ci się z tą więźbą. Coś strasznego dzieje się z cenami drzewa. Przed chwilą obdzwoniłam wszystkie tartaki wypisane w polecanych i się poprostu załamałam. Albo już nie zbierają zamówień w tym roku, bo od nowego cena idzie w górę o 50% i nie wiedzą po ile dokładnie będzie, albo już dziś podają cenę za kubik z impregnacją 1150 zł :eek::eek::eek::eek:

No masakra jakaś.

 

ja zaraz do mszany zadzwonie i sie dowiem czy na 100% bede miala!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem coś o tym. Ja tylko chciałam oddać rozliczenie, a kobieta w okienku miała minę jakbym jej kazała je zrobić. I ten ton jakim do Ciebie mówi, no paranoja jakaś.

Tłumaczyłam ją tym, że to był czwartek i biedactwo musiało tam siedzieć aż do 18:00.

Oby jak najmniej styczności z takimi ludźmi.

 

W Rybnickim czy Wodzislawskim? Ja z urzednikow (a raczej urzedniczek bo ich jest zdecydowanie wiecej;) zarowno w Wodzislawiu jak i Jastrzebiu (skarbowka i urzedy miejskie, a nawet ZUS!) jestem BARDZO zadowolony - trzeba miec odpowiednie podejscie i usmiech od ucha do ucha mowiac dzien dobry i wszystko sie da bez problemu zalatwic :D Ja swoja droga dostalem zwrot vatu w ciagu 3 miesiecy ;> Trzeba sie umiec podlizywac ha! :p

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani mnie nie straszcie bo ja ciagle sie za to nie umiem zabrac !!

 

 

Oj w jakim Urzędzie ??

 

W Wodzisławiu przynajmniej ja miło i przyjemnie, Pani sprawdziła wszystko i jeszcze dopisała to co pominęłam z nieświadomości, uprzejmie bardz.

 

Mąż mówi, że może jeszcze tutaj spróbujcie z tą więźbą - rozważaliśmy alternatywnie co Mszany

 

http://www.tartakolczyk.com.pl/pl/index.php?page[0]=kontakt

 

ale jakości nie znam, wiem , że mieliśmy przez kogoś polecony ten tartak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłam z Urzędu Skarbowego bo przymierzamy się do złożenia Wniosku o zwrot Vatu. Oj jak słyszę albo widze niektóre te urzedniczki to odechciewa mi się wogóle odzywać.

Pierwsze słowa Pani za biurkiem: "Ja Pani wniosku nie będę sprawdzać"

A ja poszłam tylko zapytac o kilka spraw. No ale w końcu szybciutko zapytałam o co chciałam i wyszłam. Oczywiście Pani mi odpowiedziała, ale z jaką łaską...

No zabaczymy jak nam to rozliczenie wyjdzie :)

 

http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,rybnicka-and-8222;skarbowkaand-8221;-wyrozniona,wia5-3273-12218.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę posłać do Redakcji termin spotkania 15 stycZnia ? oferowałam się że to uzgodnię tylko mi napiszcie że wszystkim klapło i dogramy to

 

dziś widziałam jak zalewali fundamenty tego budynku na obwodnicy - gruszka, pompa i dawaj...ja bym sie bała przy -6st.C...

 

Nam na razie pasuje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 jak najbardziej odpowiada.Ps jak to się dzieje,że dziennie przybywa nam ok.200 stron?

 

nie raczej tyle nie dalibysmy rady napisac ... to wina tego ze cos miksuja w ustawieniach forum i ilosci postow wyswietlanych na stronie ... bylo wiecej i stron 415 a teraz zmniejszyli ilosc na strone i sie automatycznie zrobilo 620 ! spokojnie ... az tak dobrzy to nie jestesmy zeby produkowac 200 na strone /choc przyznam sie ze za dobrych czasow na innym forum to bywaly takie dni ze i po 100 stron sie pisalo !!/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę posłać do Redakcji termin spotkania 15 stycZnia ? oferowałam się że to uzgodnię tylko mi napiszcie że wszystkim klapło i dogramy to

 

dziś widziałam jak zalewali fundamenty tego budynku na obwodnicy - gruszka, pompa i dawaj...ja bym sie bała przy -6st.C...

 

OK, 15-sty może być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...