Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

A to ja do celow kinowych bede adaptowal pomieszczenie ponizej salonu - w piwnicy. Piwnice mam wysokie (2,6m na gotowo czyli jak na parterze), bez okien (absolutna ciemnia), jedno z pomieszczen - ok 40m2. Ogrzewanie - podlogowe. Wentylacja - mechaniczna. Przygotowana instalacja do obslugi projektora (pociagniete cale okablowanie audio-video-lanowe w gornej czesci przeciwleglej sciany), a w kacie naprzeciwko ekranu - przygotowana instalacja (woda/kanaliza/380v) pod jacuzzi :-)

 

Taki ekran szerokosci 3m to bedzie to! ;-)

pozdr.

 

w zadnym wypadku nie pozwole mezowi przeczytac tego posta bo kurna NICI Z MOJEJ PRALNI !!!

 

a co do kuchni i gotowania ... JA UWIELBIAM GOTOWAC !!! a zycie w moim rodzinnym domu wlasciwie toczylo sie w kuchni :) wiec chce tam miec stol z wygodnymi krzeslami, miejsce na kwiaty i mozliwosc ogladania TV jest jak najbardziej na miejscu !!

 

jacyś statystycy /ktorzy chyba moja tesciowa obserwowali/ wyliczyli ze prawdopodobieństwo spalenia obiadu spada wraz z odlegloscia kuchenki od telewizora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w piwnicy zaplanowaliśmy pokój bilardowy, marzy mi sie tam fajny barek, głęboka kanapa i taka podświetlana stojąca szafa grająca...

 

............a się rozmarzyłam :) no ale w końcu trzeba do czegoś dążyć :p

 

pamietaj ze marzenia sa podstawą !! bez tego nawet nei zabrala bys sie za ten burdel !!!!

 

jezzzu jak mi si enie chce !!! jak se pomysle ze mam przed soba caly tydzien to mnie skreca!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie podpisy w postach? bo ja znów nie :(

 

cierpliwosci

:)

pewnie znowu cos miela !!!

 

 

uwaga "rybniczanki" gdzie kupic jakas kreacje karnawalowa ?? w zyciu nie szukalam nic takiego i nawet nie wiem gdzie szukac !!!! a sie wczoraj dowiedzialam ze ide na wesele 8 stycznia !!

 

Szyna a tak btw to na to wesele ide do Lucille :) pinda zarzekala sie na wszelkie swietosci ze ona za maz nie wyjdzie !! i tyle po jej slowie !! ech milosc ... zrobi z czlowiekiem doslownie wszystko !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cierpliwosci

:)

pewnie znowu cos miela !!!

 

uwaga "rybniczanki" gdzie kupic jakas kreacje karnawalowa ?? w zyciu nie szukalam nic takiego i nawet nie wiem gdzie szukac !!!! a sie wczoraj dowiedzialam ze ide na wesele 8 stycznia !!

 

Jak 8 stycznia to futerko + gumofilce najlepiej ;) Do kupienia w OBI!

 

Szyna a tak btw to na to wesele ide do Lucille :) pinda zarzekala sie na wszelkie swietosci ze ona za maz nie wyjdzie !! i tyle po jej slowie !! ech milosc ... zrobi z czlowiekiem doslownie wszystko !!

 

Ha :-) I tak sie dlugo opierala. Pozdrow ja przy okazji! Moj brat w tym roku tez sie ozenil. A mi niedlugo pyknie piata rocznica :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea w Plazie otwarty jest nowy sklep naprzeciwko CCC, na miejscu dawnej mojej ulubionej daniji z butami...mają mnóstwo sukienek takich różnych i w całkiem przystepnych cenach

resrved ma też fajne, no i Barbara...zależy co lubisz :) ja kupiłam w ub.tygodniu w Carry....ale teraz masz sezon wiec wszedzie sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu gadu gadu a mnie juz oczy bola od tego projektora 3x2m, chyba zbyt blisko siedze, wyburze sciane i powieksze salon :D:D

 

OOo masz projektor zamiast TV w salonie? :) Jak sie sprawdza i ile kosztowal ?? W dzien chyba nie jest za rozowo? No i ta zywotnosc lampy przy ogladaniu "tylko tv" to zwykle tragedia :(

 

A boli Cie szyja a nie oczy na pewno! ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszem i wobec informuję MIESZKAMY od 6.12. (prezent mikołajkowy Jezu jak się cieszę, robię masę kilometrów, nie umiem jeszcze się w tym wszystkim znależć, ale i tak się cieszę.

 

WOW !!!! marze o tym zeby w przyszlym roku o tej porze tez to napisac !!!

 

ale wam fajnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea w kwadracie naprzeciw plazy dużo fajnych kiecek mają,z tym że to są takie krótkie,które dobrze wyglądają do rozmiaru 38,nie wiem jaki nosisz.Ja kupiłam taką typowo weselną długą kiece na allegro,dużo fajnych kobitka ma.Pojechałam,przymierzyłam,bo to gdzieś za Żorami było.

 

ja jestem ogolnie z tych wielkogabarytowych !! ale wybiore sie do centrum i cos poszukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto co otrzymałam:

Bardzo dziękuję za zaproszenie. Z przyczyn niezależnych od nas trochę sie ta operacja opisania grup przesunęła, za co przepraszam. Będę prosił o takie spotkanie wiosną i mam nadzieję, że to się powiedzie.

 

Pozdrawiam

Andrzej Papliński

 

Kierownik Działu Publicystyka

miesięcznika "Murator"

 

 

no nic przypomnimy sie na wiosne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto co otrzymałam:

Bardzo dziękuję za zaproszenie. Z przyczyn niezależnych od nas trochę sie ta operacja opisania grup przesunęła, za co przepraszam. Będę prosił o takie spotkanie wiosną i mam nadzieję, że to się powiedzie.

 

Pozdrawiam

Andrzej Papliński

 

Kierownik Działu Publicystyka

miesięcznika "Murator"

 

 

no nic przypomnimy sie na wiosne :)

 

szkoda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...