Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

powiedzcie mi z kim gadac w aveko zeby cos konkretnie zalatwic ? laska w salonie wyprowadzila mnie z rownowagi /w rybnickiem salonie/ i stwierdzila ze jak nie mamy wymurowanego poddasza to nic nie zalatwimy ... musialabym z jakims szefem rozmawiac !!

 

gadaj z szefami panem Zarzyna lub Kremcem, nie mam numerow bo zgubilem telefon w sniegu i mam nowa karte bez kontaktow (wszystkich :) )

po 2 salon rybnicki i wodzislawski to ta sama firma

po3 nie wiem co chcesz zalatwiac? ale jak masz wymurowane otwory to przyjezdzaja na pomiar i robia wycene, jak pasuje to zamawiasz okna i wplacasz zaliczke i to wszystko

po 4 slyszalem w radio ze oknioplast ma nowa swiateczna promocje i daja do 30% rabatu, w lato normalnie dawali 35% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Wszem i wobec ogłaszam - MAMY KREDYT :D

Nie wiem w sumie z czego się tak cieszę - kupa kasy do spłacenia...Ale już widzę przyszłe święta w naszym domku, teraz już tylko liczę na dobrą pogodę i dobrych fachowców.

Szczegółów nie zdradzę - bo nie pamiętam :( Ale to nie ważne,papiery podpisane i już, przed końcem roku mamy mieć już pierwszą trańszę...No to OBY DO PRZODU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadaj z szefami panem Zarzyna lub Kremcem, nie mam numerow bo zgubilem telefon w sniegu i mam nowa karte bez kontaktow (wszystkich :) )

po 2 salon rybnicki i wodzislawski to ta sama firma

po3 nie wiem co chcesz zalatwiac? ale jak masz wymurowane otwory to przyjezdzaja na pomiar i robia wycene, jak pasuje to zamawiasz okna i wplacasz zaliczke i to wszystko

po 4 slyszalem w radio ze oknioplast ma nowa swiateczna promocje i daja do 30% rabatu, w lato normalnie dawali 35% :)

 

no wlasnie z ktoryms z nich chce rozmawiac !!

 

po 2 wiem ze to ten sam salon ale ani bardzo kompetentna pani z wodzia ani kompletnie niekompetentna pani z rybnika nie potrafily nam pomoc !!

po 3 nie mam jeszcze wymurowanych otworow i w tym problem !! i o tym wlasnie chce z nimi gadac ... zeby mi wycene zrobili wedlog projektu i potem w razie czego korekte po wymierze !!

po 4 30 daja na montaz w zmie ... 40 na montaz wiosna !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna sprawa

Czy ktoś u nas stosował ocieplanie poliuretanem??

 

 

 

Ja chcę zastosować na tarasach nad wykuszami piankę PIR, ale w płytach (ecotherm albo cuś takiego).

 

Generalnie materiał rewelacyjny, bo: U = 0,22, ale po primo - strasznie drogi :(, no i pali się jak złoto, także na dach bym nie dawał :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi z kim gadac w aveko zeby cos konkretnie zalatwic ? laska w salonie wyprowadzila mnie z rownowagi /w rybnickiem salonie/ i stwierdzila ze jak nie mamy wymurowanego poddasza to nic nie zalatwimy ... musialabym z jakims szefem rozmawiac !!

 

mea a masz jakies namiary na to biuro, najlepiej maila, chciałabym dostać od nich wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę zastosować na tarasach nad wykuszami piankę PIR, ale w płytach (ecotherm albo cuś takiego).

 

Generalnie materiał rewelacyjny, bo: U = 0,22, ale po primo - strasznie drogi :(, no i pali się jak złoto, także na dach bym nie dawał :no:

 

Fajna zabawka jak mówisz ale ja bym to jednak stosował tam gdzie możesz dać jedynie mało izolacji a zależy ci na niej. Typu na roletach czy węgarki czy cuś. BTW życzyłem szybkich roztopów w listopadzie a tu widze zimna chwyciła na całego i trzyma. Jak odśnieżanie? Idize ciepło w święta będziecie coś robić? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawka jak mówisz ale ja bym to jednak stosował tam gdzie możesz dać jedynie mało izolacji a zależy ci na niej. Typu na roletach czy węgarki czy cuś. BTW życzyłem szybkich roztopów w listopadzie a tu widze zimna chwyciła na całego i trzyma. Jak odśnieżanie? Idize ciepło w święta będziecie coś robić? :-)

 

Dokładnie, PIR warto dawać tam, gdzie zależy nam na jak najcieńszej warstwie izolacji, mi np. na tarasach, dlatego tylko tam dam 10 cm PIR (co równa się ok 15 cm zwykłego styro), w innych przypadkach to za droga zabawa.

 

Zima chwyciła na całego i nie chce puścić :mad:, teraz trochę cieplej ale ma szybko minąć, takżę nic tylko czekać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...