Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

mój tata też filetuje...i to tak że serio nie ma ości poza oczywiscie głównym kręgosłupem..............pycha.........to jedyny raz w roku jak ze smakiem zjadam rybe

 

 

a wigilia 2011......też już zapowiedziałam rodzinie ze u mnie...........choć troche porywam sie z motyką na słońce bo ze mnie mało doświadczona kucharka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati - ja właśnie wycinam przede wszystkim główny kręgosłup z wszystkimi przylegającymi oścmi...więc w 1 kawałku ryby są 2 osci na krzyż...

 

wiesz co jak sie tak zatanowie to chyba faktycznie robi sie to w ten sposob, masz rację z tym kręgosłupem :)

 

mea ja też tak chce zrobić z daniami - poza tym każdy ma jakieś tam inne upodobania smakowe - zwykle ile kucharek tyle róznych smaków potraw :) aaaaaaaaale to dopiero za rok :) pomyślę nad tym jutro - jak mówiła jedna piękna pani ;)

 

a dziś życzę wszystkim.....smacznego karpia i rodzinnej atmosfery przy stole a od jutra - efektywnego odpoczynku świątecznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A gdy zabłyśnie gwiazda w błękitnej dalekości,

będziemy z sobą dzielić opłatek - chleb miłości.

A łamiąc okruch biały, wśród nocy świętej ciszy,

niechaj się serca nasze, jak dzwony rozkołyszą"

 

 

Halina Golczowa

 

Wesołych i Spokojnych Świąt wszystkim forumowiczom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po skonczonej swiatecznej wieczerzy

kiedy w domach juz spokoj gości

chcemy życzyć wraz z Bogiem zrodzonym

tej prawdziwej Bożej miłości !!

prostej takiej jak uśmiech dziecka

prawdziwej jak brzuch pełen jadła

cichej a tak niepojętej

tak jak noc, ktora wlasnie zapadla

 

mea czyli tak de facto: Monika, Mariusz i Agatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same pasibrzuchy...nikomu sie nie chce na forum zajrzec....no chyba ze wszyscy spalaja kalorie w ruchu i nie maja czasu na forum...ja sanki dzis zaliczyłam z rodzinką... :)

 

ja dzis w kosciele z moja Agata spalilam taka ilosc kalorii ze wystarczylo za cale swieta !! mielismy dzis roczek i gwiazda musiala zrobic lans przez caly kosciol !! a schody to ze 300 razy pokonala ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same pasibrzuchy...nikomu sie nie chce na forum zajrzec....no chyba ze wszyscy spalaja kalorie w ruchu i nie maja czasu na forum...ja sanki dzis zaliczyłam z rodzinką... :)

 

Haha, ja pasibrzuchem byłam w sobotę (ciężko było się z kanapy podnieść :p) Natomiast wczoraj pełne spalanie, całe popołudnie na stoku :D Sezon snowboardowy ofilcjalnie otwarty.

Było bosko, tylko jakoś dziwnie obolałe i sine kolana dziś mam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ja pasibrzuchem byłam w sobotę (ciężko było się z kanapy podnieść :p) Natomiast wczoraj pełne spalanie, całe popołudnie na stoku :D Sezon snowboardowy ofilcjalnie otwarty.

Było bosko, tylko jakoś dziwnie obolałe i sine kolana dziś mam :p

 

a czy Twoj maz nie gral kiedys w siatkowke? albo to on albo bardzo podobny do kolegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Twoj maz nie gral kiedys w siatkowke? albo to on albo bardzo podobny do kolegi :)

 

Kiedyś, dawno, dawno temu, coś tam grał. Potem przerzucił się na piłkę nożną, a w siatkówkę gramy rekreacyjnie, raz w tygodniu.

 

agusia gdzie jezdzilas??

 

Wczoraj polecieliśmy do Ustronia, na Jaszowiec. My narazie zaczynamy zabawę z tym sportem, To nasz 3 sezon. Pierwszy poświęcony na naukę, drugi na szlifowanie, a w ten mamy zamiar już doszlifować resztę :p Dlatego wybieramy niezbyt wymagające górki :D

Za 1,5 tygodnia jedziemy do Białki Tatrzańskiej na 1,5 tygodnia. Tam będziemy śmigać na Kotelnicy, w międzyczasie jakieś dwa wypady gdzieś na Słowację. Już nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj polecieliśmy do Ustronia, na Jaszowiec. My narazie zaczynamy zabawę z tym sportem, To nasz 3 sezon.

 

Snowboard jest giiiit :) Ja jezdze z osmy sezon chyba albo dluzej. Jezeli szukasz latwego stoku to baaardzo polecam Nowa Osada w Wisle. Nowe czteroosobowe krzeselka, nowe kibelki;) Grill na gorze (calkiem tani), no i stok jest tak polozony ze nie ma na nim lodu. Dla poczatkujacych jest idealny! Dla mnie nudy ale jak sie rozpedzi to poczatkujacy robia za tyczki wiec mozna wyczyniac slalom ha ha :D :D

 

Cos lepszego blizej nas to Velka Raca (http://www.velkaraca.sk) - 100-120km jakos. A przedsmak Alp to Chopok - osrodek Jasna (http://www.jasna.sk/pl/zima/) - tu juz mozna naprawde fajnie posmigac ale na jeden dzien wypad to za daleko (jakos 300km chyba).

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich.

Postanowiłam się wreszcie ujawnić, bo już czas ku temu. Też jestem z Rybnika, aktualnie z Nowin, poprzednio z Pekinu (skąd znam np. brata Macka od Maciek&Kamila), no i zabieramy się za budowanie własnego miejsca na ziemi.

Sprawa dość skomplikowana, bo nadal czekamy na sfinalizowanie kupna działki (wpłaciliśmy 20% czekamy na notariusza), dziś pewnie albo jutro kupimy projekt taki właśnie - http://www.domywstylu.eu/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/chaber/

 

Przeczytałam cały wątek i podglądałam wasze dzienniki i zmagania. Gratuluję domków i już zazdroszczę tych murów i dachów....

Póki co, pozdrawiam.

Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...