Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

agusia a moze polecic ci dobrego doradce kredytowego z expandera z rybnika ?? bo OF jest w gliwicach i jezdzic tam z kazdym swistkiem - masakra!!

 

Ale Open Finance jest też w Rybniku, na Raciborskiej, zaraz przy rynku. I z tego co wiem działają sprawnie. Z doradcą jestem umówiona na 17:00 u mnie w domu, więc chyba nie najgorzej. Ale namiary możesz mi posłać, zobaczymy jak dogadam się z tym z OF. Zawsze warto mieć jakąś alternatywę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

ma ktos z was konto na facebooku ?? odklikalibyscie mi sypialnie ??

 

http://apps.facebook.com/sypialniamarzen/haslo/ag9zeXBpYWxuaWFtYXJ6ZW5yKAsSB0FwcFVzZXIiDzEwMDAwMDIyOTIwMzQ4NQwLEgVFbnRyeSIBMAw/?ref=nf

 

wygrac sie pewnie nie uda ale kto nie probuje ten nie ma !!!

 

Proszę bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos z was konto na facebooku ?? odklikalibyscie mi sypialnie ??

 

http://apps.facebook.com/sypialniamarzen/haslo/ag9zeXBpYWxuaWFtYXJ6ZW5yKAsSB0FwcFVzZXIiDzEwMDAwMDIyOTIwMzQ4NQwLEgVFbnRyeSIBMAw/?ref=nf

 

wygrac sie pewnie nie uda ale kto nie probuje ten nie ma !!!

 

 

Klikniete i powodzenia :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię facebooka,ja tylko blondynka jestem,zbyt skomplikowane to dla mnie

 

Uffff, bo już myślałam, że tylko mi facebook nie podchodzi (a jestem brunetką) :p Kiedyś założyłam konto żeby zobaczyć co i jak, ale jakoś za dużo różnych różności tam jest, nie mam na to czasu. A że ciągle dostawałam jakieś powiadomienia na maila związane z tym portalem to usunęłam konto, bo tylko zaśmiecało mi to skrzynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fb to jeden z lepszych portali społecznościowych ;-)

 

Pewnie tak, skoro tyle osób z niego korzysta. Ale trzeba sporo czasu aby poznać jego działanie. Może kiedyś się przekonam. Narazie zamiast na Facebooku to siedzę na forach o dachach i mam dylemat jaką dachówkę wybrać :confused::confused::confused::confused: To chyba bardziej skomplikowne niż portal :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, skoro tyle osób z niego korzysta. Ale trzeba sporo czasu aby poznać jego działanie. Może kiedyś się przekonam. Narazie zamiast na Facebooku to siedzę na forach o dachach i mam dylemat jaką dachówkę wybrać :confused::confused::confused::confused: To chyba bardziej skomplikowne niż portal :p

 

oj zdecydowanie. Myśmy nie mieli takiego problemu gdyż nasz domek jest dobudówką do domu teściów, więc chcąc nie chcąc musieliśmy wybrać taką samą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz dachu i innych spraw związanych z budową, siedzę jeszcze nad pracą magisterską. Ludzie, jesteście w stanie sobie wyobrazić jak nie chce mi się jej pisać. No paranoja jakaś. W lipcu obrona i muszę się jakoś zmusić, mimo że dużo już nie zostało. Te 5 lat studiów wypompowało mnie kompletnie. Macie jakąś receptę na chęci???

Siedzę nad tym, a ciągle zaglądam tu czy przypadkiem ktoś się nie odezwał. (mąż przeczyta i znowu dostanę ochrzan, że nie piszę tego co muszę :p ) Gdybym się za to zabrała porządnie to dawno było by z głowy. A tak muszę siedzieć nad tą pracą.

Normalnie jak skończę te studia to się upiję :D:D:D:D

Jest tu jeszcze jakaś studiująca inwestorka?? Lub inwestor :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz dachu i innych spraw związanych z budową, siedzę jeszcze nad pracą magisterską. Ludzie, jesteście w stanie sobie wyobrazić jak nie chce mi się jej pisać. No paranoja jakaś. W lipcu obrona i muszę się jakoś zmusić, mimo że dużo już nie zostało. Te 5 lat studiów wypompowało mnie kompletnie. Macie jakąś receptę na chęci???

Siedzę nad tym, a ciągle zaglądam tu czy przypadkiem ktoś się nie odezwał. (mąż przeczyta i znowu dostanę ochrzan, że nie piszę tego co muszę :p ) Gdybym się za to zabrała porządnie to dawno było by z głowy. A tak muszę siedzieć nad tą pracą.

Normalnie jak skończę te studia to się upiję :D:D:D:D

Jest tu jeszcze jakaś studiująca inwestorka?? Lub inwestor :p

 

a na jaki temat piszesz pracę?

 

spokojnie, będzie dobrze. Ja swoją napisałam w tydzień :) ty także dasz radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jaki temat piszesz pracę?

 

Bardzo ciekawy:???::???: "Wynik fnansowy w ujęciu bilansowym i podatkowym". Studiuję rachunkowość.

Ja już piszę 2 rok :p bo zaczęliśmy na 4 roku. Ale idę na łatwiznę i piszę tylko tyle ile wymgane jest na zaliczenie semestru :p Do końca stycznia muszę oddać część teoretyczną.. Ale mam wstręt do tego. Ogólnie do studiów. Za dużo czasu tam spędzałam, praktycznie każdy weekend wycięty z życiorysu. W tygodniu praca, w weekend uczelnia. Dopiero teraz zrobiło się trochę luźniej.

Ale trzeba wziąść się w garść i skończyć to.

Tak więc na dziś już kończę pisanie :p Wrócę do temtu jutro po pracy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy:???::???: "Wynik fnansowy w ujęciu bilansowym i podatkowym". Studiuję rachunkowość.

Ja już piszę 2 rok :p bo zaczęliśmy na 4 roku. Ale idę na łatwiznę i piszę tylko tyle ile wymgane jest na zaliczenie semestru :p Do końca stycznia muszę oddać część teoretyczną.. Ale mam wstręt do tego. Ogólnie do studiów. Za dużo czasu tam spędzałam, praktycznie każdy weekend wycięty z życiorysu. W tygodniu praca, w weekend uczelnia. Dopiero teraz zrobiło się trochę luźniej.

Ale trzeba wziąść się w garść i skończyć to.

Tak więc na dziś już kończę pisanie :p Wrócę do temtu jutro po pracy :p

 

wiem coś o tym... nie ma człowiek nawet 5 minut dla siebie... niewiele Ci już pozostało więc powodzenia :)

 

Rachunkowość... wszystko jest tam takie skomplikowane... ale temat, na tyle ile mam pojęcie, wydaje się ciekawy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam zapytać,czy ktoś mi podpowie gdzie w okolicy kupię najtaniej gniazdka,włączniki i tym podobne legrand??

 

na http://www.dobregniazdka.pl :)

 

Dzięki dziewczyny :)

 

Dla mnie fb to jeden z lepszych portali społecznościowych ;-)

 

ja odkad totalnie skiepscila sie nk to zaczelam uzywac fb i mi podszedl i to bardzo !! jest bardziej uniwersalny, mozna polecac artykoly, ksiazki itd ... ale troche czasu trzeba bylo zeby sie nauczyc :)

 

Pewnie tak, skoro tyle osób z niego korzysta. Ale trzeba sporo czasu aby poznać jego działanie. Może kiedyś się przekonam. Narazie zamiast na Facebooku to siedzę na forach o dachach i mam dylemat jaką dachówkę wybrać :confused::confused::confused::confused: To chyba bardziej skomplikowne niż portal :p

 

i co wymyslilas z tym dachem ?? jak tam wyglada moj pomysl z brassem ?

 

a na jaki temat piszesz pracę?

 

spokojnie, będzie dobrze. Ja swoją napisałam w tydzień :) ty także dasz radę :)

 

pierwsza magisterke napisalam w 3-4 tygodnie ... siadlam i pisalam z nozem na gardle zwykle kolejne rozdzialy konczylam w nocy jak na drugi dzien mialam je zawiezc do promotora :) a druga prace magisterska meczylam 2 miesiace po czym w nocy przed jej oddaniem do promotora pierdyknal mi dysk ... tak totalnie ... dodam jeszcze ze pisalam baze danych wiec 120% pracy byla na dysku a kopia byla z przed jakis 3-4 tygodni ... efektem tego cala baze napisalam w 7,5h i byla o niebo lepsza i lepiej pomyslana niz to co bylo pierwotnie ... jak promotor to zobaczyl /widzial wczesniejsza wersje/ to powiedzial ze mi to ktos pisal a nie ja i ze tego ie przyjmie ... musialam mu pokazac dupniety dysk /drgi pozyczalam w nocy i na szybko system stawialam!!/ wtedy uwierzyl ... reasumujac ZDAZYSZ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...