Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

kir jesli chodzi o elektryke to fajnie sie sprawy zalatwia z kolega z forum o nicku robertsz /kilka stron wczesniej cos pisal!! znajomym wlasnie zrobil wstepna wycene /bardzo wstepna/ i wyglada to dosc sensownie!! a przy tym rzeczowo, przemyslanie i przyszlosciowo :) my sie przymierzamy do wspolpracy ale jeszcze zastanawiamy sie czy aby wykonaniem nie zajmiemy sie sami /przynajmniej w jakims stopniu!!/ ale napewno bedziemy rozmawiac w temacie odbioru instalacji i poskladania skrzynek do kupy !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

kurde mialam wam wczoraj pisac ale mi ucieklo ... bylam wczoraj na malej wojnie :)

oddawalismy szalunki i pan mi dzwoni ze uszkodzone jest 12 plyt /o czym wiedzialam i bylam tegoswiadoma bo je porozsadzalo przy mrozach/ i 5 podpor !!! calosc lekko liczac 2k !!

[...]

i teraz sie was pytam - powinnam zarzadac zeby dali mi te plyty i podpory ?? tomek mi powiedzial ze jak dostanie te podpory to mi je zaplaci !! on to na budowach wykorzysta!! ... kurde ciekawe co facet na to powie !!

 

O fuck... Kolejny dowod ze lepiej kupic na budowe te 6-7-8m3 desek ktore potem sie wykorzystuje w kolejnych etapach, a na koniec sprzedaje za polowe ceny niz bulic tyle za wypozyczenie + uszkodzenia :/ No moim zdaniem powinni je oddac, a tak wogole to poszukaj na allegro czy czasem nie kantuja Cie na ich cenie - moze kupisz takie podpory za pol ceny np. :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jelen ze mnie ... masakra ... 3 razy przebili cene!! oj bede sie klocic !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kir jesli chodzi o elektryke to fajnie sie sprawy zalatwia z kolega z forum o nicku robertsz /kilka stron wczesniej cos pisal!! znajomym wlasnie zrobil wstepna wycene /bardzo wstepna/ i wyglada to dosc sensownie!! a przy tym rzeczowo, przemyslanie i przyszlosciowo :) my sie przymierzamy do wspolpracy ale jeszcze zastanawiamy sie czy aby wykonaniem nie zajmiemy sie sami /przynajmniej w jakims stopniu!!/ ale napewno bedziemy rozmawiac w temacie odbioru instalacji i poskladania skrzynek do kupy !!

 

Hehe no prosze Pana chwalicie a ja go zjechałem jak po napisaniu na forum, że sam robie elektrykę wysłał mi spam na forum prywatny z ofertą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no prosze Pana chwalicie a ja go zjechałem jak po napisaniu na forum, że sam robie elektrykę wysłał mi spam na forum prywatny z ofertą :-)

 

nie pierwszy to i nie ostatni spam :)

a co do oferty ... a niech wysyla!! do mnie tez on sie odezwal ale zrobilam wywiad, rozmawialam i pisze "odczucia wlasne" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Bedziesz mial schody betonowe pokryte drewnem, czy w calosci drewniane ?

 

Sasiad niedawno pokrywal betonowe schody i zaplacil jakos 14k pln. Innemu mojemu kumplowi przywiezli samonosne drewniane i zaplacil 11k pln... Dziwne to jak dla mnie :) :) Wogole dla mnie to jakis kosmos zaplacic tyle za schody. Stopnie debowe kosztuja ~120 pln. Razy 16 = 1900 pln. Do tego sopocznik niech bedzie 600 pln = 2500 pln. Barierki - chyba zrobie z nierdzewki - w OBI i innych marketach sa wystawki - bardzo ladnie to wyglada. Ciezko powiedziec ile zaplace - pewnie z 2k pln. Plus lakier - 500 pln. No kurde 5k pln wychodzi, nie wiecej. Czyzby robocizna kosztowala 9k pln ? Oni mu to robili 3-4 dni....

 

Z drugiej strony wcale bym sie nie zdziwil - kominki tez wychodza kosmicznie drogo jak robi firma, a mi sie udalo zrobic taki jak chcialem za 2k pln ;)

pozdr.

 

schody robi mi znajomy, beda tylko 2 wangi +trepy +okolo 10m balustrad, wszystko w debie, schody beda schodzic na dol z jednym przelamaniem 90*, wszytko z 3krotnym malowaniem za okolo 12 tys zl, tez mnie dziwi za co tyle kasy ale nikt taniej nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tu spokój więc może ja tak z innej beczki - planujecie już wakacje w tym roku? Wiem, wiem-budowa przede wszystkim ale mimo wszystko parę dni odpoczynku się przyda :) My chcielibyśmy wybyć gdzieś za granicę, ale sami nie wiemy gdzie...może coś polecicie dla rodzinki 2+1 (dziecko w wieku dwóch lat). Czekam na wszelkie propozycje, mogą być też te krajowe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tu spokój więc może ja tak z innej beczki - planujecie już wakacje w tym roku? Wiem, wiem-budowa przede wszystkim ale mimo wszystko parę dni odpoczynku się przyda :) My chcielibyśmy wybyć gdzieś za granicę, ale sami nie wiemy gdzie...może coś polecicie dla rodzinki 2+1 (dziecko w wieku dwóch lat). Czekam na wszelkie propozycje, mogą być też te krajowe :)

 

my wlasnie planujemy w tym roku wakacje w wersji "krajowej"

mam zaleglych kilka wizyt ... w Olecku, szczecinie, kolobrzegu ... moze wybierzemy sie na duza objazdowke polnocnej polski !!

 

 

jesli chodzi o propozycje - jak nie straszne ci wakacje we wrzesniu to polecam camping na ktorym bylam we wloszech !!! rewelacja!! ale rezerwowac trzeba juz !!

 

http://www.pradelletorri.it/index.aspx

 

dla nas ceny sa przystepne dopiero we wrzesniu ale pogoda rzedu 28st jest zupelnie wystarczajaca !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tu spokój więc może ja tak z innej beczki - planujecie już wakacje w tym roku? Wiem, wiem-budowa przede wszystkim ale mimo wszystko parę dni odpoczynku się przyda :) My chcielibyśmy wybyć gdzieś za granicę, ale sami nie wiemy gdzie...może coś polecicie dla rodzinki 2+1 (dziecko w wieku dwóch lat). Czekam na wszelkie propozycje, mogą być też te krajowe :)

 

Z dzieciakiem za granicą polecam camping lanterna http://www.camping-adriatic.com/lanterna-camp-porec/ Żona z dzieckiem 3 latkiem i znajomi z 4 dzeici w sumie w wieku od 0,5 -4 zachwyceni rok temu w czerwcu. W polsce jak chcesz fajnie tanio i spokojnie to OW Jesionka koło Zielonecj Góry albo Roztoczanka w Lubelskim (tu super ale hałasliwie, ale z basenem no ideał, na rowerki szczególnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tu spokój więc może ja tak z innej beczki - planujecie już wakacje w tym roku? Wiem, wiem-budowa przede wszystkim ale mimo wszystko parę dni odpoczynku się przyda :) My chcielibyśmy wybyć gdzieś za granicę, ale sami nie wiemy gdzie...może coś polecicie dla rodzinki 2+1 (dziecko w wieku dwóch lat). Czekam na wszelkie propozycje, mogą być też te krajowe :)

z zagranicy to polecam Włochy i Turcję...do Arabów bym z małym dzieckim nie pojechała ;) a w Turcji byłam jak moja mała miała 8 mies i było ok

Włochy - jestem w nich zakochana - klimat, otoczenie, jedzenie...i - no Panie się domyślą ;-)

z Polski polecam Niedzice Zamek, piękna okolica, jeziorko między wzgórzami, fajna baza wypadowa w góry, stateczki, rowerki, tama - mnóstwo do roboty

a morze - to ostatni strzał w 10 - Gąski k/Sarbinowa...puste plaże w środku sezonu i nieograniczone pole do wybiegania sie

 

my chyba odpuścimy w tym roku dłuższy wypad - liczę na przeprowadzkę w tym terminie ...ha ha ha...a jak nie zdążymy z przeprowadzką to pewnie jakiś spontan nad polskie morze - nigdzie nie ma taaaakich plaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...