Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

elmagra witamy nową budującą :)

u nas pewnie też jakieś rzeczy zostaną po budowie, myślę ze w marcu już powinniśmy sprzątać więc się przypominaj :) pokaż projekt jak masz jakiś upatrzony lub wybrany - zawsze jestem ciekawa nowych projektów :) na podstawie projektu podamy Ci ile zapłacisz :D

 

już się przedstawiałam wcześniej, jakoś na str 586. Budować chcę Chabra z MTM Styl. Projekt już kupiony, leży w domku, tysiąc razy już oglądany... Taki niby mały, niby duży domek.

W takim razie będę się przypominać, ale myślę, że wcześniej niż w marcu, bo w marcu to może już by mój małż chciał mieć np. garażyk. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również pozdrawiam :)

30 dni jeszcze bym wytrzymał...,

pytanie, jak to kulturalnie przyspieszyć :)

 

może po prostu się ciągle przypominać, tak, żeby panie w urzędzie miały dość tych ciągłych wizyt? u mojej znajomej poskutkowało :) ja też mam zamiar częste wycieczki sobie tam robić... może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będę się przypominać, ale myślę, że wcześniej niż w marcu, bo w marcu to może już by mój małż chciał mieć np. garażyk. :)

 

A garażyk chcecie tylko na okres budowy, czy ma zostać na dłużej? Bo jak na budowę to warto właśnie odkupić od kogoś, już używany. Jednak gdyby miał zostać i po wybudowaniu to polecam firmę TEST z Rydułtów. My tam kupiliśmy swój blaszak, nowy za 1000 zł. Będzie nam on potem służył jako normalny garaż, bo w domu mamy jednostanowiskowy, a auta dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu się ciągle przypominać, tak, żeby panie w urzędzie miały dość tych ciągłych wizyt? u mojej znajomej poskutkowało :) ja też mam zamiar częste wycieczki sobie tam robić... może się uda.

 

Ale wy nie usyskujecie PNB w UM tylko w Starostwie w Rybniku. A tam to trwa krócej. My czekaliśmy niecały miesiąc. Wniosek złożyliśmy w styczniu i jeszcze w styczniu było PNB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również pozdrawiam :)

30 dni jeszcze bym wytrzymał...,

pytanie, jak to kulturalnie przyspieszyć :)

 

hehe ja pana Kotasa wzielam "na dziecko" :) poszlam do urzedu z Agatka i ta tak bajerowala ze pan sie zlamal i kazal dzwonic za tydzien /2 tyg po zlozeniu/ potem jak sie przypomnialam to za 2-3 dni byla decyzja ... trzeba bylo doniesc projekt szamba ale decyzja szybko bezproblemowo i od razu prawomocna :D

 

adiqq co to masz za bloczki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się przedstawiałam wcześniej, jakoś na str 586. Budować chcę Chabra z MTM Styl. Projekt już kupiony, leży w domku, tysiąc razy już oglądany... Taki niby mały, niby duży domek.

W takim razie będę się przypominać, ale myślę, że wcześniej niż w marcu, bo w marcu to może już by mój małż chciał mieć np. garażyk. :)

 

fakt :) musze sobie to ulokować gdzieś w pamięci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam terrivę, pół palety betonu komórkowego - 12cm i wełnę do ocieplenia, jeśli nie uda mi się jej zwrócić w hurtowni bo gapa ze mnie i nie zauważyłam, że rok się skończył

 

takie rzeczy to nawet mozna brac bo welne czy bloczki sie w najgorszym razie autem przewiezie :D

gdzie ty sie budujesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny olszar jak slyszy ze kontakt z forum to ma dosc :D

 

znajomy z pracy mial prez ta firme robione wylewki i bardzo zadowolony jest ale jedna opinia to malo ...

 

mi zrobil olszar i jak na razie 3 dni po wylewkach wszystko ok, troche moje gipsowki miejscami od opierajacych sie o nie roznych narzedzi ucierpialy ;/ ale wszystko sobie poprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...