Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gilu zanim tu trafiłam podstawą budowy była firma bo jak człek się nie zna to wiadomo. W chwili obecnej dzięki ludzikom z wątku rybnickiego wiem, że to będzie system gospodarczy o czym pisałam wcześniej. Pospisywałam kilka namiarów i mam zamiar skorzystać bo polecone :) oczywiście swego trzeba pilnować i cołki czas się doszkalać :D a po trzecie są tu ludziki zaprawione w bojach które posłużą dobrą i fachową radą :D

 

Kurcze ja mam nadzieje, że Wasze i moje przyszłe doły rozładuje te spotkanie co miało być ale przełożyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nordei mamy ofertę we frankach marża =2,5% , prowizja 2,5%

 

ulotka z polbanku :

"Promocja - kredyt hipoteczny bez opłat

i z obniżoną marżą nawet do 1,5%

 

Tylko do końca lutego kredyt w Polbanku jest jeszcze tańszy, a to dlatego, że zlikwidowaliśmy szereg opłat. Sprawdź, jak wiele możesz zaoszczędzić:

 

0% prowizji od udzielenia kredytu

0% za wycenę nieruchomości

0% prowizji od wcześniejszej spłaty kredytu

 

Dodatkowo obniżyliśmy marżę nawet do 1,5% ...."

 

nie chwale go ale tam mamy kredyt i tam dobierzemy. jak kiedys wj pisalismy mamy 300 tys w euro na 40 lat - rata stala okolo 1100 pln, rok temu nigdzie lepiej nie bylo a znalazla go nam pani z biura rachunkwego "silesia200"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co czekacie na zorganizowanie spotkania przez muratora? sami zamowcie miejsce w knajpie i sie spotkajcie w sobote przy piwie, albo zrobcie ognisko na ktorejs budowie :p

 

no i jest jakis konkret !!

 

kto chetny??

w hajdzie dobra pizze daja, jest gdzie zaparkowac i ja moge sie piwa napic

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulotka z polbanku :

"Promocja - kredyt hipoteczny bez opłat

i z obniżoną marżą nawet do 1,5%

 

Tylko do końca lutego kredyt w Polbanku jest jeszcze tańszy, a to dlatego, że zlikwidowaliśmy szereg opłat. Sprawdź, jak wiele możesz zaoszczędzić:

 

0% prowizji od udzielenia kredytu

0% za wycenę nieruchomości

0% prowizji od wcześniejszej spłaty kredytu

 

Dodatkowo obniżyliśmy marżę nawet do 1,5% ...."

 

nie chwale go ale tam mamy kredyt i tam dobierzemy. jak kiedys wj pisalismy mamy 300 tys w euro na 40 lat - rata stala okolo 1100 pln, rok temu nigdzie lepiej nie bylo a znalazla go nam pani z biura rachunkwego "silesia200"

 

My bierzemy kredyt 250000 na 25 lat rata miesięczna 1267 bez zakupu dodatkowych opcji typu ubezpieczenie itp. -oferta z Nordei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...