Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

wlasnie zebralam szczeke z podlogi i cala obolala ide zapytac co wy wiecie w temacie ...

 

ILE KOSZTUJE POLOZENIE PLYTEK NA PODLODZE ?? bo jak mi kumpel powiedzial ze fachman zapodal cene 70zl za m2 to malo nie zeszlam na zawal serca !!!! powiedzcie mi ze to jakas porazka i ze wogole takie ceny nie istnieja PROSZE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze poddam cos pod mala dyskusje ... kupowaliscie juz ostateczne dzwi i brame garazowa przed tynkowaniem i wylewkami czy tylko jakies tymczasowki ... bo nie wiem czy zamawiac teraz, zamykac jak tylko beda okna i brac sie za reszte czy raczej odstawic jakas prowizorke ??

 

opinie narazie mam skrajne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ... u mnie zeby wejsc do domu trzeba to zrobic

a. brama garazowa

b. dzwiami wejsciowymi - dla tych co potrafia latac !! bo podest jest tak wysoko ze nie da sie wskoczyc :) trzeba by zbic z desek trap ...

c. oknem tarasowym ...

 

wiec zeby to jakos zorganizowac trzeba by chyba zrobic jakies dzwi z zamkniem/klodka ... bo okno sie zamknie jak wstawia dzwi tarasowe ... brama garazowa tez raczej nieotwieralna od przodu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

napiszcie dobrzy ludzie, u kogo warto zamówić postawienie kominka (z obudową nowoczesną)? Ile trzeba za takie coś zapłacić w dzisiejszych czasach?

 

Pozdrawiam

 

Hej,

nam wykonuje kominek wraz z rozprowadzeniem ciepla Pan Wilczok. Byl polecany przez naszych znajomych, ktorym wykonywal kominek. Cena to ok 8 tys z rozprowadzeniem, wklad Kratki (Zuzia) bez plaszcza oczywiscie.

 

Wilczok ma swoj sklep na wodzislawskiej, zamyslow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Mam pytanko z innej beczki. Potrzebuje ekipy od szalunkow do schodow zewnetrznych i tarasu. Bede ich potrzebowal na wiosne, jak sie troche ociepli... Poki co to wchodze do domu przez garaz, ale przydaloby sie wkoncu schody zrobic. Macie jakies zaufane ekipy i wiecie ile takie szalowanie moze kosztowac?

 

Dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Mam pytanko z innej beczki. Potrzebuje ekipy od szalunkow do schodow zewnetrznych i tarasu. Bede ich potrzebowal na wiosne, jak sie troche ociepli... Poki co to wchodze do domu przez garaz, ale przydaloby sie wkoncu schody zrobic. Macie jakies zaufane ekipy i wiecie ile takie szalowanie moze kosztowac?

 

Dzieki za podpowiedzi

 

moj muraz za zrobienie schodow /szalunek plus zbrojenie i beton z betoniarki/ powiedzial 500 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam już bramy zamontowane pomimo tego że nie mam tynków, tylko instalacja elektryczna pod pilota jeszcze nie jest zrobiona

drzwi mam w piwnicy stare jakies ale nie da sie wejsc przez nie bo postawilismy sciane z pustaków od wewnątrz żeby nikogo nie kusiło wywazyć

od frontu tez mam jakies stare drzwi z kłódką

no i miedzy garazem a środkiem też drzwi na kłódkę

 

z p. Damianem jestem umówiona na piątek, jesli oczywiscie nie przełoży znowu terminu, wtedy dzwonie w inne miejsca

 

mea zapytaj prosze swojego murarza czy moge go pożyczyc na chwile i za ile - potrzebuje juz zrobic chudziaka w piwnicy - jakies 100m2, moge zamówic beton albo cement zeby zrobił na miejscu - obojętnie

chyba że ktoś może polecić kogoś na już....moja ekipa nie da rady teraz a ja chce zdążyc przed elektrykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zabieraliście się za przeglądanie ofert hurtowni budowlanych? Przed pozwoleniem czy już po?

 

Musisz pamiętać, że każda oferta ma jakiś okres ważności. Dlatego czasami nie warto zbyt wcześnie się za to zabierać, bo po jakimś czasie ceny mogą pójść w górę i oferta nie będzie już aktualna. Co jednak nie zmienia faktu, że teraz póki masz czas warto podzwonić po hurtowniach, pozbierać namiary na przedstawicieli, z którymi będzie się wysztko załatwiać. To też jest czasochłonne, a czasu w okresie budowy jest coraz mniej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea, namiar please, nie moge sie doszukac w watku wewnetrznym... czy to jest ten pan Tomasz Zniszczol?

 

tak to ten !!

 

irb ja szukalam jak czekalam na PNB ... ale ja sporo targowalam i teraz tez tak robie ... co jakis material zamawiam to szukam kto da mi go najtaniej ... narazie zasadniczo wygrywa handlobud ale styro najtaniej dal mi lubar, bloczki betonowe bralam z matuszka /ale sie obrazilismy na siebie jak mi dobili cene na porotherm!!/ ... lubar tez stal mi robil bo duzo gietych elementow gotowych zamawialam i u nich bylo to najtaniej i najszybciej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile moge zapłacić za 100m2 chudziaka ? sposob wykonania dowolny

a moze od razu lepiej zamowic b20 i zrobic porzadnie - chodzi o piwnice, wstrzymywałam sie z posadzką bo chciałam zobaczyc czy nie bedzie wody w trakcie zimy ale teraz chce to juz zrobic

 

mi tomek za zasypanie, ubicie, ulozenie folii i lekkiego zbrojenia z siatki stalowej i wylanie betonu /zamawialam b-15/ wzial 1000 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...