Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

A my powolutku zbieramy materiał żeby rozpocząć prace jak tylko mrozy odpuszczą :) Oczywiście pustaki czekają na hurtowni, a my zakupiliśmy już:

1. dachówkę - Roben fleming brązowy angobowany;

2. rynny Marley;

3. wszystkie niezbedne dodatki na dach;

4. okna dachowe Velux - szt. 8 oraz wyłaz;

 

Mamy już "umówione" okna - piszę umowione, bo zamawiać będziemy "po znajomości", ale dopiero jak będziemy mieli postawione poddasze. Kumpel podjedzie pomierzyć i okna możemy mieć na drugi dzień :) Okna ALUPLAST IDEAL 4000, sześciokomorowe, kolor jednostrony ciemny dąb, rolety zewnętrzne :)

 

Tak więc czekamy na pogodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Dzwoniłam i już wiem :) że nic nie wiem mam dzwonić w środę ja chyba jednak zainwestuje w super pakiety tanich minut :D

 

zwiekszylam abonament od momentu rozpoczecia budowy ze 140 min na 350 i MAM MALO !!! wlasnie przekroczylam limit na ten miesiac o ponad 80min !!!!!!!!!!!!

do tego mobilny internet stal sie wyzsza koniecznoscia !!! ile ja juz "oplat" placilam na budowie z lapkiem na kolanie to moje !! ale to wersja dla ludzi nienawidzacych gotowki jak ognia !!! od czasu jak aniol stroz uchronil mnie przez kradzieza 40 nieswoich tysiecy mam gotowkowstret !!! karta i przelewy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich inwestorów tych którzy skończyli, są w trakcie i rozpoczynających jestem z Rybnika inwestycja w Łukowie Śląskim.

650 stron troche musze poczytać aby być (powiedzmy) na bierząco :)

 

Pozdrawiam

 

milego czytania :) i witamy :)

 

 

PRZYPOMINAM O 19LUTYM !!! prosze sie wpisac kto jeszcze deklaruje swoja obecnosc !! musze zarezerwowac hajde !!!

http://forum.muratordom.pl/group.php?do=discuss&discussionid=3002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki żólty baner na górze każdej strony ;)

http://forum.muratordom.pl/wybory.php?groupid=1414

 

A juz widze, tyle ze "Wybór moderatora grupy zakończony" i nie widze mozliwosci oddania glosu :-)

No a pozatym to troche glupie to glosowanie - mozna glosowac na kazdego !? A jak ktos nie chce ? :D

Moderacja to ciezki kawalek chleba i kupa straconego czasu. Wspolczuje Ci bo widze ze zostales wybrany ha ha !! :D

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...