Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

A juz widze, tyle ze "Wybór moderatora grupy zakończony" i nie widze mozliwosci oddania glosu :-)

No a pozatym to troche glupie to glosowanie - mozna glosowac na kazdego !? A jak ktos nie chce ? :D

Moderacja to ciezki kawalek chleba i kupa straconego czasu. Wspolczuje Ci bo widze ze zostales wybrany ha ha !! :D

pozdr.

 

a ja myslalam ze jeszcze mozna glosowac !!!

 

to moze wybierzmy adiqq metoda aklamacji !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

a ja myslalam ze jeszcze mozna glosowac !!!

to moze wybierzmy adiqq metoda aklamacji !!

 

Ale on juz zostal moderatorem - wskazuje na to strona glowna grupy rybnickiej:

 

http://forum.muratordom.pl/group.php?groupid=1414

 

Cyt:

 

"Moderator grupy: adiqq"

 

Gratulacje ;D

 

Adiqq -> pojawily Ci sie dodatkowe opcje moderatorskie na forum ? :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nawet nie wiem czy mogę to zrobic :)

to chyba kwestia do admina - zauważyłem (pisałem o tym), że podpisy są widoczne jak nie jest się zalogowanym, a znikają jak się zaloguje,,,,

 

Moderator moze kasowac posty, czasem edytowac (zalezy od uprawnien), laczyc tematy w kupe, usuwac cale watki. Nie wiem na jakich zasadach ma dzialac tutaj na forum muratora "moderator spoleczny" ale na pewno nie ma uprawnien do grzebania ludziom w sygnaturkach ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie bo normalnie mnie skręca. Drzwi wejściowe muszę wybrać. Frontowe to chyba do bramy w komplecie będzie hormann choć cena drzwi cieplych jest niemała. Ale poza tym mam jeszcze 2 drzwi :-) Jedne wejściowe z ogrodu do warsztatu/magazynku i garażu a drugie przejściowe z garażu do domu. Garaż mam nieogrzewany prawie więc drzwi dom-garaż potrzebuje proste, pełne, nawet białe ale ciepłe. Wejście z ogrodu potrzebuje umiarkowane i ciepłe ale dla odmiany bezpieczne. Macie jakieś pomysły na coś rozsądnego nie w cenie Hormanna ale tez nie jakiś paściak. Gerda dobra jest niewiele tańsza od Hormanna prostego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie bo normalnie mnie skręca. Drzwi wejściowe muszę wybrać. Frontowe to chyba do bramy w komplecie będzie hormann choć cena drzwi cieplych jest niemała. Ale poza tym mam jeszcze 2 drzwi :-) Jedne wejściowe z ogrodu do warsztatu/magazynku i garażu a drugie przejściowe z garażu do domu. Garaż mam nieogrzewany prawie więc drzwi dom-garaż potrzebuje proste, pełne, nawet białe ale ciepłe. Wejście z ogrodu potrzebuje umiarkowane i ciepłe ale dla odmiany bezpieczne. Macie jakieś pomysły na coś rozsądnego nie w cenie Hormanna ale tez nie jakiś paściak. Gerda dobra jest niewiele tańsza od Hormanna prostego.

 

Ja drzwi z garazu do domu (wewnetrzne) zamontowalem z porty metalowe EL 30, o takie:

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/2841/comp/1492622

 

http://static3.skapiecstatic.pl/1492622-1-1-0.jpg

 

Okolo 1k pln komplet z futryna. Cieple, szczelne (z uszczelkami), samodomykajace sie. Takie typowo techniczne - zawsze takie chcialem miec w garazu :p Nie sa calkiem biale - takie bezowe? Jasno szare ot :D

pozdr.

 

//EDIT

 

Tu masz wszystkie wersje tych drzwi, na stronie porty:

 

http://www.porta.com.pl/pl/metalowe_ei_30,p1,m67,s5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w "rodzie" generalnie rodzi się bardzo mało "dziedziczek", więc chyba sobie odpuszcze...statystyka jest nieubłagana....ja mam 4 braci+ 0 sióstr, ja razem z bracmi ktorzy mamy dzieci mamy w sumie 7 chłopaków i 2 dziewczyny...statystyka jest przeciwko nam :)

 

nie boj nic ... moja rodzinka rownowazy ta statystyke :)

3 siostry ... ja mam corke ... itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...