Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

O faktury zapytam go jak tylko sie z nim spotkam...może nie oprze sie mojemu wdziękowi (hehe) i cos wskóram ;)

 

Kurcze ludzie, na to są proste rozwiązania. Płaci się na podstawie faktury i koniec. Zobaczysz jak szybciutko przywiezie jak nie będzie miał.

 

BTW robił ktoś wylewki w Inter-decorze polecanym tu do drzwi hormanna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

jak widać nie wszystko złoto co się świeci (vide pan Damian)...

popros może jakiegoś swojego znajomego, niech się przedstawi jako twój pełnomocnik prawny(czy coś takiego) i niech postraszy go konsekwencjami prawnymi, to może faktura nagle szybko się znajdzie :)

 

Albo zadzwoń do Pana i powiedź że ma 24 na dostarczenie faktury a potem idziesz do US zgłosić, że wykonywał ci prace i nie przekazał dokumnetu sprzedaży.

 

Przy okazji Adiqq moje gratulacje także, ja jedno mam a drugie w drodze... nowy domek nowy poTomek :-) Przy okazji w moim wydaniu to jest poTomek, u innych może być poMichał albo poMarcin :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viperlo dziękuję za namiar,z Zimexem handluję już dobre 5 lat,nawet na ph mnie tam chcą,ale oni nie zrobią z projektu sami rozrysu.Jakoś trudno mi sobie wyobrazić,że sama mam to rozrysować,przecież to trzeba wiedzieć gdzie okleić,gdzie zawias itp.

 

 

spokojnie dasz radę rozrysowac,trochę cierplowosci i się uda,wymiary pod zawiasy są standardowe,zmierzyc w gotowej szafce najlepiej,

ja szafę sam sobie rozrysowałem,kuchnię zobaczę jak będziemy tak daleko może sam będę robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie dasz radę rozrysowac,trochę cierplowosci i się uda,wymiary pod zawiasy są standardowe,zmierzyc w gotowej szafce najlepiej,

ja szafę sam sobie rozrysowałem,kuchnię zobaczę jak będziemy tak daleko może sam będę robił

 

Jak ktos to ma skladac pierwszy raz to bedzie ciezko. Poskladac posklada (choc przy rozrysowywaniu pierwszy raz na pewno bedzie wiele bledow) ale JAK posklada ? Nie majac dobrego sprzetu ciezko wszystko poskrecac co do mm. Szuflady, polki, zeby wszystko wygladalo idealnie, trzeba miec troche lepszego sprzetu i doswiadczenie.

 

Zrobilem 3 szafy w zyciu i wyszly super. Kuchni jednak bym sie nie podjal - to jest juz wyzsza szkola jazdy :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie podać namiar na stolarza który robi schody- wielkie dzięki

 

wlasnie odnosnie schodow .. .zastanawialam sie nad panem karolem ale jak mi zaspiewal 400 za sam stopien /bez podstopnicy/ to kleklam !!! a znalazlam w zytnej stolarza co schody robi za 180 tyle ze z sosny oklejanej debem ... waham sie

namiar na pana karola jest wpisany ... na zytna moge pozniej wrzucic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie odnosnie schodow .. .zastanawialam sie nad panem karolem ale jak mi zaspiewal 400 za sam stopien /bez podstopnicy/ to kleklam !!! a znalazlam w zytnej stolarza co schody robi za 180 tyle ze z sosny oklejanej debem ... waham sie

namiar na pana karola jest wpisany ... na zytna moge pozniej wrzucic ...

 

No to chyba tanio te 400 zł ???

Kurcze ja sie nie znam, ale gdzie nie byłam to śpiewali od 10 do 12 tysięcy za dębowe.

No i z mojego drewna nie chcieli wcale zrobić albo sama robocizna stopnice tylko 8 tysięcy :((

 

Musiałam przycisnąć kolegę, ale ma akurat trochę luzu w lutym na moje szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba tanio te 400 zł ???

Kurcze ja sie nie znam, ale gdzie nie byłam to śpiewali od 10 do 12 tysięcy za dębowe.

No i z mojego drewna nie chcieli wcale zrobić albo sama robocizna stopnice tylko 8 tysięcy :((

 

Musiałam przycisnąć kolegę, ale ma akurat trochę luzu w lutym na moje szczęście.

 

10-12 tys to jak cale lekkie schody robisz ...

ja mam betonowe i chce wylozyc same stopnie drewnem ... wyszlo mi 14 stopni i podest co daje bagatela 7000-8000 za ile mniejsza ilosc drewna !!! porazka jakas!! jak dolicze beton stal i szalowanie to mi wyjdzie koszt schodow kosmiczny !! lekkie wyszlyby taniej !! /ale ja sie boje lekkich schodow odkad coreczka znajomej sie powaznie potlukla bo noga jej objechala i zlamala noge i miala konkretny wstrzas mozgu !!/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea - zrobi ci z czego będziesz chciała, podejrzewam że przede wszystkim dębowe (ja mam dębowe schody)

Co do cen, to z nim musisz gadać...ale wiem że np. wewnętrzne to trochę kosztowały - 1400-1500, kolega w pakiecie ze schodami i jeszcze czymś płacił 1300/szt - sporo jak dla mnie, więc robiłem u niego tylko schody.

 

jesli chodzi o drzwi o chyba padnie na pana karola ale szukam kogos kto w miare sensowna cene za schody zaproponuje !!

a drzwi wewnetrzne to juz chyba sie na DRE zdecydowalam ... wyszlo by mi za calosc ok 7550 !! /w cenach katalogowych teraz musz wyszarpac jakis rabacik !!/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-12 tys to jak cale lekkie schody robisz ...

ja mam betonowe i chce wylozyc same stopnie drewnem ... wyszlo mi 14 stopni i podest co daje bagatela 7000-8000 za ile mniejsza ilosc drewna !!! porazka jakas!! jak dolicze beton stal i szalowanie to mi wyjdzie koszt schodow kosmiczny !! lekkie wyszlyby taniej !! /ale ja sie boje lekkich schodow odkad coreczka znajomej sie powaznie potlukla bo noga jej objechala i zlamala noge i miala konkretny wstrzas mozgu !!/

 

 

 

My tez betonowe, też stopnice i podest i takie ceny padały niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...