Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

tak tak, wewnętrzne. Mysmy dali mu katalog drzwi wewnetrznych z DREW-POLu i pokazalismy mu jaki dokladnie chcemy wzor, a on powiedzial ze takie moze zrobic. Aha, a oprocz schdow i drzwi w zeszle lato nam robil takie masywne schody do piwnicy za 1 tys. takze ceny ma przystepne a i wykonanie b.dobre. Mysmy widzieli prędzej juz jego robotę u znajomych gdzie wlasnie montowal drzwi wew. oraz robil schody tzn. obkładał juz betonowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

A propos tartaku w Świerklanach, brał ktoś drewno od Reclik Erwin. Tartak Janklowice Rybnickie?

 

A co do funkcjonalności wątku, kiedyś było narzędzie "Przeszukaj wątek", teraz tego już chyba nie ma, co? Może aidqq mógłby to z powrotem ustawić, bo nie da się przeszukać naszej grupy pod konkretne hasło?

 

preem82 wrzuć namiar do wątku z namiarami. Przyda się napewno.

 

Może warto byłoby ten wątek z namiarami tak na stałe podwiesić u góry jako pierwszy post (tak jak na niektórych forach muratora), żeby za każdym razem go nie szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do funkcjonalności wątku, kiedyś było narzędzie "Przeszukaj wątek", teraz tego już chyba nie ma, co? Może aidqq mógłby to z powrotem ustawić, bo nie da się przeszukać naszej grupy pod konkretne hasło?

 

 

 

Może warto byłoby ten wątek z namiarami tak na stałe podwiesić u góry jako pierwszy post (tak jak na niektórych forach muratora), żeby za każdym razem go nie szukać ?

 

mysle ze to padlo przy "remoncie" grup budujacyhc ;(

a podwieszenie namiarow jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

 

A co do funkcjonalności wątku, kiedyś było narzędzie "Przeszukaj wątek", teraz tego już chyba nie ma, co?

Jest i da się szukać po haśle.

Na głównej stronie Rybnik !!!! chyba też tu budujecie w prawym górnym rogu jest opcja szukaj(na czerwonym pasku) i działa ;) Wyszukuje posty z szukanym hasłem tylko w grupie :)

http://forum.muratordom.pl/group.php?groupid=1414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i da się szukać po haśle.

Na głównej stronie Rybnik !!!! chyba też tu budujecie w prawym górnym rogu jest opcja szukaj(na czerwonym pasku) i działa ;) Wyszukuje posty z szukanym hasłem tylko w grupie :)

http://forum.muratordom.pl/group.php?groupid=1414

 

A tak tak, zwracam honor, jest :D

Dzięki Arturo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

madzia a potem bedziesz jej "dwuosobowo" uzywala maksymalnie raz w roku !! wiem ... szfagierka ma i klnie ... a wody w to wchodzi od zaje ....

 

ze firmy no - name ... mi to ryba ... nie bede sie rujnowac tylko dla zasady :) wrzucialm sobie wszystkie potencjalne sprzety do koszyka i z 2 lazienkami wyszlo mi 4 kafle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w zyciuw sklepie za tyle nie kupie !! jak by nawet doliczac przesylke to i tak blisko polowa w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
madzia a potem bedziesz jej "dwuosobowo" uzywala maksymalnie raz w roku !! wiem ... szfagierka ma i klnie ... a wody w to wchodzi od zaje ....

 

ze firmy no - name ... mi to ryba ... nie bede sie rujnowac tylko dla zasady :) wrzucialm sobie wszystkie potencjalne sprzety do koszyka i z 2 lazienkami wyszlo mi 4 kafle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w zyciuw sklepie za tyle nie kupie !! jak by nawet doliczac przesylke to i tak blisko polowa w kieszeni

Co racja to racja :)

Szwagier też ma wannichę i stwierdził,że nigdy w życiu już by takiej głupoty nie zrobił.

Ceny rzeczywiście więcej niż dobre i ja bym się także nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia a potem bedziesz jej "dwuosobowo" uzywala maksymalnie raz w roku !! wiem ... szfagierka ma i klnie ... a wody w to wchodzi od zaje ....

 

 

W tej samej lazience będzie tez kabina, a prysznic u nas jest częściej używany niż wanna, więc nie martwi mnie to żadkie używanie, ani duża ilość wody - od czasu do czasu każdemu należy się odrobina szleństwa i relaksu :) No i mąż już zadowolony na samą myśl o takiej wspólnej kąpieli w bąbelkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej samej lazience będzie tez kabina, a prysznic u nas jest częściej używany niż wanna, więc nie martwi mnie to żadkie używanie, ani duża ilość wody - od czasu do czasu każdemu należy się odrobina szleństwa i relaksu :) No i mąż już zadowolony na samą myśl o takiej wspólnej kąpieli w bąbelkach :D

 

ja sie poprostu wyleczylam ... ale jednoosobowa kupie na tyle duza zebysmy dali rade czasem we 2 sie zmiescic :) teraz miescimy sie w starej 150 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

W wyniku pomyłki mam do sprzedania 11 kołnierzy uszczelniających Velux w rozmiarze 78x118 cm , typ EDZ - kołnierz uszczelniający do okien VELUX zapewniający szczelne i łatwe wbudowanie okna w dach pokryty dachówkami profilowanymi, blachodachówkami o wysokości profilu do 45 mm .

Cena 140 PLN za 1 sztukę, wszystko nowe i oryginalnie zapakowane. Do odbioru w Smolnicy, tel. kontaktowy 665323030.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...