Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

wiecie co, jak tak czytam czasami, to sobie myślę, albo ja miałem takie szczęscie na budowie, albo inni mają takiego pecha...

 

ty sie chlopie z tego ciesz !!!

 

 

a tak btw ... czlowiek na 4h zjedzie an dol i po wyjezdzie ma 14 nieodebranych polaczen z budowy !! oni zyc bezemnie nie moga !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak pod koniec zeszłego roku był artukuł w rybnickich Nowinach na ten temat. I tu nie chodzi o nadzór budowlany, bo ten napewno się nie pojawi, a o Straż Miejską, która to chodziła i wlepiała nawet kilkutysieczne kary za brak zgłoszenia blaszaka.

 

http://www.nowiny.rybnik.pl/artykul,19294,wysoka-cena-samowolki.html

 

No byla jakas akcja - mandaty 500-1000 pln, dotyczy to jednak IMHO ludzi ktorzy czerpali z tego korzysci (vide gosc ze zdjecia ktory mial 6 blaszakow) lub ludzi ktorzy je postawili na stale przy domu -> normalnie musieliby za to placic wysokie podatki (bodaj ~5 pln / m2), stad takie mandaty. Watpie, ze scigali kogokolwiek kto mial pozwolenie na budowe i postawil sobie blaszaka jako tymczasowy skladzik na narzedzia :)

 

Ale dzieki za naprowadzenie - mam haczyka na mojego durnego sasiada :p

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achasluchajcie ... dowiedzialam sie ze w ten weekend sa targi budowlane na polibudzie w gliwicach !! dostalam "zaproszenie" od pani z testpolu zeby sie spotkac z projektantem i takie tam ... moze ktos mialby ochote sie wybrac na targi w najblizsza sobote ?? auto jest 5 miejscowe wiec za drobna rekompensata za paliwo mozemy jeszcze ze 3 osoby zabrac !! ja ciagle zastanawiam sie nad kotlownia, wentylacja, odkurzaczem ... targi moga sie przydac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achasluchajcie ... dowiedzialam sie ze w ten weekend sa targi budowlane na polibudzie w gliwicach !! dostalam "zaproszenie" od pani z testpolu zeby sie spotkac z projektantem i takie tam ... moze ktos mialby ochote sie wybrac na targi w najblizsza sobote ?? auto jest 5 miejscowe wiec za drobna rekompensata za paliwo mozemy jeszcze ze 3 osoby zabrac !! ja ciagle zastanawiam sie nad kotlownia, wentylacja, odkurzaczem ... targi moga sie przydac :)

 

Takie targi budowlane sa co roku w rybniku tam w ekonomiku. Nic ciekawego - wieje nuda! Najwiecej producentow i wystawek kotlow weglowych i solarow :p

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na :

"PROMOCJA ZIMOWA:

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do skorzystania z PROMOCJI ZIMOWEJ

skierowanej dla Kilentów, którzy są na etapie poszukiwania firmy wykonawczej

C.O., wod-kan, gaz itp. Nasza Firma poroponuje Państwu DARMOWE

OGRZEWANIE PODŁOGOWE w nowopostającym domu. Warunkiem skorzystania

z promocji jest podpisanie z nami umowy na wykonanie instalacji C.O. w Państwa

budynku. Czas trwania oferty promocyjnej od 17.01.2011 - 31.03.2011 r..."

słyszał ktoś o tej firmie? robili coś komuś?

 

http://www.ekosolarzory.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati dziękuję,jesteś wielka! Ja się wybieram na targi,ale w piątek.Ostatni tydzień lutego są targi expo-silesia w sosnowcu,też się wybieram,bo ma tam być gość z matami sibu,a to temat,który mnie męczy już jakiś czas.

Aha po dzisiejszym spotkaniu z kafelkarzami okazało się,że bateria wannowa nie pasuje i muszę kupić inną,więc jakby ktoś był zainteresowany to wrzucę ofertę na giełdę.

Tres cuadro wannowa termostatyczna w super cenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie wieści z placu boju...znaczy z budowy-temat tynki Pana Damiana.

Panowie ida jak burza i jak tak dalej pójdzie to skończą chyba w tym tygodniu (zastanawiam sie czy to mozliwe hmm).

Tynki są naprawde OK

Póki co na gotowo jest : piwnica,garaz ,dwa pokoje i nie ma sie czego doczepić...wymierzone i jest równiutko...nawet w piwnicy sie postarali.

Nie ukrywam że kamień spadł mi z seraca bo po ostatnich postach tu spędzało mi to sen z powiek i choc to jeszcze nie koniec to dzis juz słońce zaszło więc pochwalic mogę:)

.....(odpukam jednak żeby nie zapeszyc puk puk puk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że kamień spadł mi z seraca bo po ostatnich postach tu spędzało mi to sen z powiek i choc to jeszcze nie koniec to dzis juz słońce zaszło więc pochwalic mogę:)

.....(odpukam jednak żeby nie zapeszyc puk puk puk)

 

ja też odpukuję i trzymam kciuki...jutro zadzwonie do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzę, że drzwi Gabrysi się pojawiły. Gratuluję kolejnego "kroku" do przodu. Jesteś zadowolona z wykonania i ile sobie ceni na chwilę obecną. Jaki masz wymiar tych drzwi i z jakiego drewna

 

odpowiem ci bo mniej wiecej wiem ... takie drzwi z meranti /chyba/ kosztuja ok 3600 w temacie zadowolenia to juz do gabrysi :) ja bede u pana karola zamawiala drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie wieści z placu boju...znaczy z budowy-temat tynki Pana Damiana.

Panowie ida jak burza i jak tak dalej pójdzie to skończą chyba w tym tygodniu (zastanawiam sie czy to mozliwe hmm).

Tynki są naprawde OK

Póki co na gotowo jest : piwnica,garaz ,dwa pokoje i nie ma sie czego doczepić...wymierzone i jest równiutko...nawet w piwnicy sie postarali.

Nie ukrywam że kamień spadł mi z seraca bo po ostatnich postach tu spędzało mi to sen z powiek i choc to jeszcze nie koniec to dzis juz słońce zaszło więc pochwalic mogę:)

.....(odpukam jednak żeby nie zapeszyc puk puk puk)

 

a ja jutro dzwonie do damiana, odpadl mi z sufitu taki placek o srednicy okolo 80cm,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...