Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Mea myślałam,że kuszą Cię te żeberka od Adiqqa a Ciebie indukcja kusi.Ja wybieram indukcję i właśnie szukam opinii o Tece.Czym więcej czytam tym jestem głupsza....

A zmywarke w mieszkaniu mieliśmy Siemensa ....i teraz też taka będzie.Bezawaryjna

 

siemensy to mercedesy wsrod zmywarek ... ale tez ceny sa troche mercedesowate!!

 

a co do zeberek - nie przepadam ... jak by zapodal temat duszenia rolad to kto wie kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

No ja wiem, ze grzejnik ma byc pod oknem dachowym i chyba jest to związane z gwarancją.

Sprawdźcie proszę.

 

Ja wiem, że najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie grzejnika pod okem dachowym, no ale mi się podoba łóżko z widokiem na niebo :) I pewnie można to jakoś obejść, może na taki jeden grzejnik warto wydać trochę więcej kasy...żeby jakoś to ładnie wyglądało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest jakies rozwiązanie, tylko jak to będzie wyglądało...taki grzejnik wsypialni...hmm, trzeba pomyśleć...

 

Zawsze mozesz zrobic ogrzewanie scienne, a pod oknem - mocno rurki zagescic. Na to grubo tynku. Dziala jak ogrzewanie podlogowe. Tyle ze wtedy rezygnujesz z wieszania czegokolwiek na tej scianie!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie grzejnika pod okem dachowym, no ale mi się podoba łóżko z widokiem na niebo :) I pewnie można to jakoś obejść, może na taki jeden grzejnik warto wydać trochę więcej kasy...żeby jakoś to ładnie wyglądało...

 

To może grzejnik kanałowy (trzeba uwzględnić przy wylewkach) - niewidoczny.

Ja taki będę miał w salonie na długości 3,5 m pod drzwiami na taras - zobacz stronkę www Regulus.

Kosztowo całkiem znośnie (najdroższa niestety jest kratka osłaniająca, po sezonie można zakryć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotujace sie mleko zaczyna sie unosic i.... wylaczasz ceramike - dupa, cale mleko wykipi ;) Wylaczasz indukcje - w tym samym momencie robisz "cut-off" zasilania garnka i mleko opada :)

pozdr.

to ja znowu bede polemizowac...bo NIE JEST tak jak w reklamie ze jak sie wyłączy to płyta jest zimna a podczas gotowania wokoło płyty grzejnej jest zimno, wiem bo sprawdziłam organoleptycznie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wrocilem ciemno sie robilo plackow nie bylo wzialem late i sprawdzalem sciany kurcze idealne ani mm odchylki sie postarali BTW Maciek ja mialem wczesniej tynki niz ty fajnie schna tylko na wylewki czekam bo za zimno i nie robia (zreszta jeszcze nbie zdazylem ofoliowac calej chalupki a to przyszywanie folii zszywaczem do scian to mnie dobija a raczej moje kolana) A apropos zmywarek mam indesita pod zabudowe tania ma 5 lat dziala i myje i czego chciec wiecej najwazniejsze zeby miala wewnetrzny podgrzewacz wody (tanie boschki swego czasu nie mialy i byly o kant dupy rozczas)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak twierdzisz? tak samo trafisz w rurke jak i w kabel!

 

Taaaak, ale jakie jest prawdopodobienstwo ze trafisz w kabel ktory przechodzi w ilosci 1szt. na wiadomej wysokosci (np. 40cm), a jakie, ze w rurke ktora jest rozlozona co 5cm na calej scianie od gory do dolu ? :) kabel zajmuje 0,1% sciany, rurka jakies 30-40% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zmywarki, to 1 rzecz mam źle - mam podłączoną zimną wodę do zmywki, a doczytałem że mogę też ciepła podłaczyc - to wbrew pozorom spora oszczędność...przy okazji będę musiał przerobic :)

 

tzn że masz dodatkowe wejście na ciepła wodę czy zamiast zimnej chcesz to podłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn że masz dodatkowe wejście na ciepła wodę czy zamiast zimnej chcesz to podłączyć ?

 

Wiekszosc nowoczesnych zmywarek pozwala na podlaczenie cieplej do normalnego krucca. Ale musisz to sprawdzic w instrukcji bo nie wszystkie pozwalaja :-) Mozliwe ze niektore maja osobny krociec.. Sprawdz instrukcje!!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...