Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

hehehe, noo dobry sposob na inwestora. Wszyscy to znaczy kto, znacznie lepiej jak sa rolety integro (we wnekach). rolety na zewnatrz przyslaniaja okno, no chyba ze je ladnie chowasz w styropian i otynkujesz, tylko ze ta skrzynka wystaje chyba na 15 cm, bedziesz dawal tyle styro na dom?

 

Są tacy co dają 30cm i więcej ;)

Ja nie miałem w planach wtedy dokładać styropianu, a zew. skrzynki mi się nie podobają.

Wycieli mi 8cm nadproża i o 10cm zmniejszyło mi się okno (wys. skrzynki 18cm).

Skrzynki miałem takie plastikowe połączone z oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

hehehe, noo dobry sposob na inwestora. Wszyscy to znaczy kto, znacznie lepiej jak sa rolety integro (we wnekach). rolety na zewnatrz przyslaniaja okno, no chyba ze je ladnie chowasz w styropian i otynkujesz, tylko ze ta skrzynka wystaje chyba na 15 cm, bedziesz dawal tyle styro na dom?

ja mam na zewnątrz......częściowo, tzn wystaje 10cm z 15cm głębokości kasety, żeby można było obłożyc 15cm styro

umieszczając je we wnęce widzisz od środka plastik z kasety...tak ? jak chcesz to zamaskować ? chyba że to komuś nie przeszkadza...mnie tak, dlatego mam nad oknem nadproże żeby można było to normalnie obrobić

otwory okienne oczywiscie od razu miałam podwyższone o 25cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na zewnątrz......częściowo, tzn wystaje 10cm z 15cm głębokości kasety, żeby można było obłożyc 15cm styro

umieszczając je we wnęce widzisz od środka plastik z kasety...tak ? jak chcesz to zamaskować ? chyba że to komuś nie przeszkadza...mnie tak, dlatego mam nad oknem nadproże żeby można było to normalnie obrobić

otwory okienne oczywiscie od razu miałam podwyższone o 25cm

 

Nie miałem wyboru, bo nie planowałem ocieplenia, chciałem mieć rolety i nie chciałem widocznych skrzynek.

Tak, mam w środku od spodu plastik z wejściem rewizyjnym do rolety.

Nie przeszkadza mi ten plastik w środku zwłaszcza, że widać go tylko jak popatrzysz od dołu okna.

Jakbym zaplanował ścianę 2W od razu, też robiłbym wtedy skrzynki na zewnątrz i chował je w styropianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene zapraszam do mojego dziennika, tam sa fotki od srodka i na zewnatrz :) Wszystko zrozumiesz jak obejrzysz ;)

 

Zadnych plastikow nie widac, skrzynki sa cale metalowe, od srodka jest mur, a wneka na rolety jest powyzej wneki okiennej.

 

byłam widziałam :) jeszcze inna technika ale wychodzi na to samo :) i luzik, ładnie :)

tylko te rolety z wykusza jakos bardziej wystają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moj ulubiony twins - taka umywalka bedzie na bank w gornej lazience ale bez szafki /choc szafka nie powiem bardzo jest urocza ale nie bedzie mi pasowala bo brazowa/

http://allegro.pl/kolo-twins-szafka-wenge-umyw-60-prostok-l59004-i1414872301.html

http://pliki.123lazienka.pl/ALLEGRO/Ko%B3o/twins/L59004.JPG

 

Eeee ja mam takie dwie w lazience na dole (tyle ze jasne + do kompletu lusterka) - zwrocilas uwage jak bylas ? :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...