Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Nie, ja kupowalem w DGA. Ale na allegro sprzedaje gość z okolic Skrzyszowa czy Krostoszowic i ma dosc dobre ceny. Co do pro-sat to juz niepamietam jak wypadli. Jeszcze jest Faba w W-wiu.

 

u faby troche pracowalam wiec pewnie dostane dobra cene - wlasciwie po zakupie wysepie :) ale lepsze ceny od faby ma prosat bo oni biora viadrusy z czech !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie styropianów to chyba ostatni moment żeby w logicznych cenach zamówić. Z tego co widzę i co mówią w hurtowniach to ma pójść w najbliższych tygodniach 20-40% w górę... Już zresztą jest droższy o jakieś kilkanaście procent niż w grudniu.

I chyba nie jest to ściema bo jak dzwoniłem do hurtowni które nie miały go na magazynie to z nowej dostawy dostawałem mega większą cene.

Ja w każdym razie zamawiam teraz całość na podłogi i na zewn. ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze w rankingach te Ogniwo wypada dobrze, tu na forum wśród specjalistów też ma dobre opinie. także użytkownicy chwalą...troche mi namieszaliście w głowie

 

alez ja wcale niemowie ze jest zly, kiedys jak pracowalem w handlu sprzedalem go duzo sztuk i ludzie go sobie chwalili, ja tylko porownalem gr.blach, ktore wplywaja na zywotnosc no i cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie styropianów to chyba ostatni moment żeby w logicznych cenach zamówić. Z tego co widzę i co mówią w hurtowniach to ma pójść w najbliższych tygodniach 20-40% w górę... Już zresztą jest droższy o jakieś kilkanaście procent niż w grudniu.

I chyba nie jest to ściema bo jak dzwoniłem do hurtowni które nie miały go na magazynie to z nowej dostawy dostawałem mega większą cene.

Ja w każdym razie zamawiam teraz całość na podłogi i na zewn. ściany.

 

ani nie strasz ... nie mam teraz kasy na styropian !!! a jeszcze murarz marudzi ze mam mu zaplacic za robote ktora robi w ramach latania tego co sam spierniczyl ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuś nie żebym Cię chciała straszyć z tą impregnacją, po prostu nie mam pojęcia. Niby jak pytaliśmy w sklepie to sprzedawca mówił, że choć płytki włoskie czy hiszpańskie to trzeba zrobic próbę, czy fuga nie brudzi płytki, nie przebarwia jej a jezeli tak to impregnować. chyba ogólnie był zdania, że lepiej każdy gres polerowany impregnować.Ale ty masz to lapato - czyli szkliwiony. Dla mnie masakra, jak gdzieś czytam, że jakieś woski zdejmuja, impregnują, to mi sie odechciewa poleru.Dlatego tak dopytuję o te płytki. A robiłaś na jakieś z odrzutu testy: kawa, wino, olej itp.?

 

a gdzie kupowałaś te płytki. Musze zacząć rozglądać sie zapłytkmi głównie z uwagi na pytania, co z nimi trzeba robić.

 

Ewa a Ty chciałaś mieć tę podłogę ciemną? Bo już teraz mi się wszystko pomieszalo

 

 

Jutro biorę odrzuty i wylewam co się da :) dzieki za podpowiedź.

Fuga nie ma prawa brudzić bo tak samo jasna jak płytki.

 

Płytki kupowałam w Mera w Tychach na Przemysłowej.

One są jasne , takie kremowato - różowawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea mi wychodzi, że będzie jeszcze szafę w wiatrołapie, garderobę , -pokój corki i meble do dziennego robił - jak mu ta kuchnia wyjdzie koncertowo.

I

 

na wszelki wypadek jutro sie dzwonie umawiac an kuchnie :) na jesen co prawda ale wole miec zarezerwowane ... poza tym chce zaplanowac wszystko zanim zaczniemy instalacje!!

 

moje przymiarki do kuchni !!

http://foto.onet.pl/24zsv,4480go8gr8cw,q5zsa,u.html#q5zrx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...