Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

na wszelki wypadek jutro sie dzwonie umawiac an kuchnie :) na jesen co prawda ale wole miec zarezerwowane ... poza tym chce zaplanowac wszystko zanim zaczniemy instalacje!!

 

moje przymiarki do kuchni !!

http://foto.onet.pl/24zsv,4480go8gr8cw,q5zsa,u.html#q5zrx

 

No też miałam już projekt przed instalacjami i dzisiaj pięknie wszystko pasowało :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie styropianów to chyba ostatni moment żeby w logicznych cenach zamówić. Z tego co widzę i co mówią w hurtowniach to ma pójść w najbliższych tygodniach 20-40% w górę... Już zresztą jest droższy o jakieś kilkanaście procent niż w grudniu.

I chyba nie jest to ściema bo jak dzwoniłem do hurtowni które nie miały go na magazynie to z nowej dostawy dostawałem mega większą cene.

Ja w każdym razie zamawiam teraz całość na podłogi i na zewn. ściany.

 

Kurde Aro, nie zabijaj, 20-40% :mad: ?

Toż to masakra, ja mam z piwnicą 330 m2 x 10 cm do obrobienia, to parę ładnych kafli.

 

Gdzie zamawiasz i jakiej firmy, bo chyba też się streszczę, jutro uderzam do Handlobudu podpytać jak tam sytuacja, czy faktycznie tak źle, może jednak trochę ściemniają, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie robilaś w W-wiu??? bo tam kiedys robil na magazynie w Radlinie fajny chłopak, umial fajne ceny wykręcic, teraz robi w innej hurtowni w Rybniku. Kto za twoich czasow robil na Radlinie???

 

Marcin i Marek teraz juz zostal tam tylko Marcin... nadal "wykrecaja" dobre ceny :)

a ja pracowalam na stanowisku "kierownika sprzedazy" :) w wodziu na rynku

 

czemu wy sie aktywizujecie jak ja musze isc spac ??

 

dobranoc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jako, że jest to pierwszy mój post w tej części forum więc Witam Wszystkich, widzę że stali bywalce już metę widzą na swych budowach, cóż u nas też to kiedyś nastąpi.

Aczkolwiek dopiero będziemy zaczynać z moją żonka budowę, nasze marzenia mamy zamiar urzeczywistnić w Zebrzydowicach na razie jesteśmy na etapie uzgodnień projektowych ale ciągle do przodu.

Może to trochę dziwne pytanie na początek, ale szukam jakichś namiarów na firmy handlujące kruszywem budowlanym, które posiadają w swojej ofercie transport dużych ilości materiału samochodem 3-4 osiowym ale nie łamanym tz. z naczepą. Mam trochę utrudniony wjazd w tymczasowym miejscu gdzie teraz się znajduję, a noszę się z zamiarem zakupu większe ilość żwiru oraz piasku i nie chce transportować tego na kilkadziesiąt razy. Oczywiście dobrze byłoby gdyby źródło było również nie drogie, kurcze wymagania prawie jak w Erze :)

p.s. w dalszym ciągu szukam desek szalunkowych i stempli budowlanych za rozsądne pieniądze, oraz dachu w okolicy Rybnika wykonanego/wykonywanego z dachówki NIBRA G10 firmy NELSKAMP.

 

 

Te Zebrzydowice cieszyńskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę dziwne pytanie na początek, ale szukam jakichś namiarów na firmy handlujące kruszywem budowlanym, które posiadają w swojej ofercie transport dużych ilości materiału samochodem 3-4 osiowym ale nie łamanym tz. z naczepą.

 

Andrzej -> 609 775 446 - jezdzi MANem chyba trzyosiowym (albo cztero?) nie wiem - ale wjezdza wszedzie ;) 15-17t. Polecam. Tylko wez poprawke ze trzeba mu czasem telefonicznie przypomniec o sobie bo potrafi zapomniec!! Ale ogolnie fajny gosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamawiasz i jakiej firmy, bo chyba też się streszczę, jutro uderzam do Handlobudu podpytać jak tam sytuacja, czy faktycznie tak źle, może jednak trochę ściemniają, co?

 

W zeszlym roku tez straszyli podwyzkami. I niestety poszlo ostro w gore!! Ale to byly czasy ze styro fasadowy kosztowal 80 pln i poszedl gdzies do 110 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jako, że jest to pierwszy mój post w tej części forum więc Witam Wszystkich, widzę że stali bywalce już metę widzą na swych budowach, cóż u nas też to kiedyś nastąpi.

Aczkolwiek dopiero będziemy zaczynać z moją żonka budowę, nasze marzenia mamy zamiar urzeczywistnić w Zebrzydowicach na razie jesteśmy na etapie uzgodnień projektowych ale ciągle do przodu.

Może to trochę dziwne pytanie na początek, ale szukam jakichś namiarów na firmy handlujące kruszywem budowlanym, które posiadają w swojej ofercie transport dużych ilości materiału samochodem 3-4 osiowym ale nie łamanym tz. z naczepą. Mam trochę utrudniony wjazd w tymczasowym miejscu gdzie teraz się znajduję, a noszę się z zamiarem zakupu większe ilość żwiru oraz piasku i nie chce transportować tego na kilkadziesiąt razy. Oczywiście dobrze byłoby gdyby źródło było również nie drogie, kurcze wymagania prawie jak w Erze :)

p.s. w dalszym ciągu szukam desek szalunkowych i stempli budowlanych za rozsądne pieniądze, oraz dachu w okolicy Rybnika wykonanego/wykonywanego z dachówki NIBRA G10 firmy NELSKAMP.

 

polecam firmę Remix ze Świerklan

http://www.teleadreson.pl/przedsiebiorstwo-handlowo-uslugowe-remix-sc-12154064c4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

queene ogniwo to jeden z gorszych zeliwnych pomyslow ... ja chce celowac w mercedesa w temacie ... viadrus jest nie do pobicia!! ale drogi i sie zastanawiam czy wart swojej kasy

preem a gdzie kupowales ?? w prosacie ??

 

Za to w Ogniwie możesz palić miałem , np z Krupińskiego dużo tańszym niż eko-groszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tłok by musiał być ... nad tłokiem też się zastanawiam

 

Ogniowo ma taki podajnik żeliwny że można w nim palić miałem .

W tłoku podobno jak się zablokuje szuflada (co też się nie rzadko zdarza) to trzeba opróżniać cały zasyp żeby go wyjąć i odblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie wkleić co dotałam od użytkownika ogniwa tu z forum:

olbrzymim plusem tego kotła jest jednak sterownik który nie potrzebuje żadnych wpisów co do kaloryczności opalu i przy zmianie na inny jest w pełni adaptacyjny. Można kociołkiem sterować przez Internet , wszelkie alarmy i niepokojące wieści z kotła powstałe podczas eksploatacji dostaniesz na sms. Przy ewentualnym kupnie ogniwo eko musisz tylko pamiętać żeby kocioł miał wbudowany modem internetowy. Ale jak będziesz miała jakieś pytania bardziej sprecyzowane to zapraszam. U mnie kociołek śmiga bezawaryjnie ,testowałem rożne rodzaje opalu: miały, groszki z czeskim włącznie. Moja opinia o tym kotle jest bardzo pozytywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...