Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj się dowiedziałam,od pana Adama,że jeszcze jakiś pan z ul.Ż..... się waha co do tynków.Jakby ten pan chciał zobaczyć nasze tynki to zapraszam.

 

A - to ja Pan z ul. Ż... :D W piątek rano rozmawiam z jeszcze jedną firmą i wtedy już będę się decydował, ta firma być może będzie mi rozbiła wykończeniówkę, także odpadałoby mi robienie jeszcze dodatkowo gładzi, ale jeszcze zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAA kto da więcej, zjeździłam cały dzień żeby kupić umywalkę

 

i nie kupiłam :(((

 

Jedyna przyjemna rzecz to odwiedziny forumowe dwa dni pod rząd - fajnie tak sobie wymienić poglądy :))

 

a my kupilismy wanienke :) jestem mega zadowolony :) Taka jak chcielismy = Cersanit Euforia + obudowa w komplecie

 

20889%20cersanit_pro10ok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - to ja Pan z ul. Ż... :D W piątek rano rozmawiam z jeszcze jedną firmą i wtedy już będę się decydował, ta firma być może będzie mi rozbiła wykończeniówkę, także odpadałoby mi robienie jeszcze dodatkowo gładzi, ale jeszcze zobaczę.

 

sprawdzaj tematy w ktorych uczestniczysz :p zamawiamy welne w tym tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAA kto da więcej, zjeździłam cały dzień żeby kupić umywalkę

 

i nie kupiłam :(((

 

Jedyna przyjemna rzecz to odwiedziny forumowe dwa dni pod rząd - fajnie tak sobie wymienić poglądy :))

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję za gościnność. Super będzie ten Wasz domek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzaj tematy w ktorych uczestniczysz :p zamawiamy welne w tym tygodniu?

słuchaj, ja dostałem z tego wolbromia wycenę supermata 19,80 + superrock 19,80 - transport gratis, także ja sie z nimi sam umowię, bo potrzebuję dopiero na 10 marca, wcześniej mi dekarze nie wejdą, a do kieszeni tej wełny nie schowam, wolę od razu na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam dylemat czy ktoś zdecydował się na okna z potrójnymi szybami. Szczególnie chodzi mi o tak duży rozmiar 220/110 czy macie na nie gwarancję?

Orientujecie się czy warto w nie inwestować?

 

tak ja sie na takie zdecydowalam ... ja mam 330x220 :) na dodatek przesowne!!! /nawiase mowiac jest z nimi mniej klopotu niz z otwieranymi bo sa sztywniejsze/ ale narazie jedyne co moge powiedziec to ze je zamowilam :) reszta opinii na ten temat zaczytana z sieci :) i powzieta od montarzystow :)

 

jedno co powiem - nie warto w takich sytuacjach zalowac na firme ... ja sie na oknoplast zdecydowalam i wiem ze sa solidni w razie W przyjada i naprawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja sie na takie zdecydowalam ... ja mam 330x220 :) na dodatek przesowne!!! /nawiase mowiac jest z nimi mniej klopotu niz z otwieranymi bo sa sztywniejsze/ ale narazie jedyne co moge powiedziec to ze je zamowilam :) reszta opinii na ten temat zaczytana z sieci :) i powzieta od montarzystow :)

 

jedno co powiem - nie warto w takich sytuacjach zalowac na firme ... ja sie na oknoplast zdecydowalam i wiem ze sa solidni w razie W przyjada i naprawia :)

 

my tez mamy 3 szybowe procz tego najwiekszego ;/ roznicy w cenie okolo 2300zl a co z tego wyjdzie zobaczymy. co do "przyjada i naprawia" to oknoplast nie jest tak do konca super! kolega montowal tak jak my okna z oknoplastu tylko 2 tygodnie poznej i do dzisiaj z nimi walczy, spaprali okna, rolety i najwazniejsza przesowke! szpary w oknach na 1palec ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...