Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

No właśnie Danka czekała na starszego doświadczonego pana z siwą brodą a tu przyszedł taki młody chłopczyk......

 

rotfl ;) a wlasciwie to czemu mialem byc panem z siwa broda? tacy sie na rekuperatorach i pompach ciepla znaja ?? :)

 

No ale dzieki, choc w tym roku 30-stka mnie czeka wiec juz nie taki calkiem mlody ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki

co myślicie o czerwonej kuchni i do tego z IKEA?

Żona zaczęła oglądać katalog właśnie i zastawia się nad białą lub czerwoną.

 

Ja już miałem 2 kuchnie z Ikei i w nowym domu też będę miał.

Dla mnie niezawodność w stosunku do ceny i designu super (design to oczywiście kwestia już gustu - ja uwielbiam skandynawski, surowy styl) :-).

Okucia Ferrari - już dawno sprawdzone, jakość poszczególnych modułów super. Przez 7 lat testowane na małych dzieciach i nic. :D

Poza tym mają super program na stronce do projektowania kuchni, ja już sobie w nim zrobiłem projekt (i nod razu liczy nawet ceny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana

jak wypijemy kawę to jedziemy do IKEA zobaczyć te kuchnie, żonka policzyła że wyjdzie jakieś 7 kafli.

Co do tego programu też uważam że super i miałem nawet jakiś takiś projekt już zrobiony ale nie potrafie się teraz zalogować , nie wchodzi mój login:(

Dzięki za wypowiedzi na temat kuchni IKEA

 

ps: oglądaliście już naszą galerię z budowy?

 

adiqq dzięki za pamięć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Gabrysia, nie jesteś ostatnia - my dopiero teraz piszemy :).

 

Fajnie było Was poznać, choć musieliśmy się "zmyć" tak szybko. I czujemy niedosyt z tego względu, że nie dało się z wszystkimi pogadać... Myślę, że następne spotkanie najlepiej zorganizować w takim miejscu, gdzie będzie można się swobodnie przemieszczać:). Wtedy da się podejść do każdego i pogadać o tym i o owym.

A tak - stół nas zablokował :\ Jedynie z Liskiem pogadaliśmy, z

Niemniej jednak fajnie było Was zobaczyć na żywo.

 

A ja Adama sobie w ogóle nie wyobrażałam:D, nie byłam zaskoczona w ogóle:)

 

Co do kuchni z Ikei, to tez się zastanawiam nad taką, ale nie czerwoną tylko białą z drewnianymi blatami. Jeżeli nawet nie kupimy w Ikei, to inspirację na pewno będę czerpać właśnie z tych kuchni.

 

 

Ewuś, wiem ze spotkania, że "się wykańczacie". Czy będzie możliwość, aby kiedyś zobaczyć "na żywo" te Wasze wykańczanie??

 

Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na następne spotkanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...