Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Na to i tak przyjdzie druga warstwa - i te powinienes juz ukladac w poprzek. Ja sobie przygotowalem caly stelaz KG w rozstawie co ok 40cm (patrzac na osie profili). Czyli miedzy profilami mialem ok. 37cm. Na druga warstwe kupilem isovera w rolce, szerokosci 120cm. Pocialem go (jeszcze przed odpakowaniem) na trzy kawalki 40cm i te pakowalem idealnie miedzy profile wzdluz.

 

Moim zdaniem to najlepsze wyjscie, inaczej zostanie Ci pelno odpadow! Yyy apfali :p hehe

 

ja mysle, ze bede dawal cd60 co 60cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

ja mysle, ze bede dawal cd60 co 60cm

 

Nieeeeeeee, co 60cm to stanowczo za malo i niezgodnie z zadnym systemem zadnego z wykonawcow! Na leb nie spadnie ale bedzie pekac :)

 

http://www.rigips.pl/strony/biblioteka/03_etapy_zabudowy/03_poddasza/

 

Tu masz wszystkie wymiary i odleglosci wymagane. Zrob co 40cm bedzie bezpiecznie, a profili tylko troche wiecej zuzyjesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podłogówkę po całości..w sypialniach też. Wylewki mam 7-7,5cm

 

adiqq robiłeś sam czy jakaś firma? Ja bede miał za 30zł metr, może ktoś miał taniej? A tynki (cementowo wapienne) za 22zł ściany a 24zł sufity. Miałem tynkować sam ale zeszło by mi to ze dwa miechy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to od niedzieli ma być coraz cieplej... Napewno już była o tym rozmowa:) ale mam pytanie co do ogrzewania podłogowego... Robicie albo zrobiliście wszędzie i w sypialni też? I ile tej wylewki na podłogówke ja chce dać 6-7cm.

 

my tez mamy wszedzie podlogowke i wylewek 6-7,5 w jednym pokoju od 4cm w zwyż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adiqq robiłeś sam czy jakaś firma? Ja bede miał za 30zł metr, może ktoś miał taniej? A tynki (cementowo wapienne) za 22zł ściany a 24zł sufity. Miałem tynkować sam ale zeszło by mi to ze dwa miechy:)

 

30zl za metr samych rurek, czy m2 rozlozenie foli, styropianu, folii i na to rurek? ja robilem sam, 19 petli prawie 2000m pexa w 5 dni po 3do 4h dziennie wyszlo okolo 240m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do security to polecam ten blog:

 

http://gunpack.blog.onet.pl/1,AR1_2010-03-24,index.html

 

Sporo czytania ale polecam wszystko - gosc ciekawie pisze :) :) :)

Ja sobie po tym blogu odpuscilem jakiekolwiek oplacane security :D

 

przeczytalem jego 4 wpisy i odpuscilem dalsze czytanie, nie bylo sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kolory elewacji - u mnie będzie cała biała z wstawkami z drewna egzotycznego i kamiennych płyt bazaltowych, okna i drzwi antracyt.

 

Dla mnie ideał to coś takiego :-). No ale to może kiedyś :D

 

http://img413.imageshack.us/img413/6919/768385hotyaatrialhouse.jpg

 

fajnie by było, żeby człowieka przynajmniej było stać na projekt Koniecznego :)

mnie się bardzo podoba dom, który zaprojektował dla swoich rodziców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy tak samo, podłogówka w całym domu, na wylewkę przyszedł podkład Arbiton zakupiony wlaśnie w Praktikerze i na to panele, grzeje bezproblemowo.

Jedynie co to trzeba uważać przy zakupie, tych podkładów gdyż zauważylismy z żoną w markecie że jeden z podkładów ma namalowane na ulotce ogrzewanie podłogowe, co by sugerowało że sie nadaje, a pod tym obrazkiem pisze że nie może byc na OP. A na tym Arbitonie własciwym który zakupilismy namalowane jest na obrazku OP i pisze pod nim TAK, czyli sie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...