Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

hehe, ja też studiowałem Elektronike :) też w gliwicach...świat jest mały :)

tyle że ja obracałem się w innych akademikach..najbierw Barbara, potem epizod Karlik a potem Ondraszek :)

 

Kurna chata ze wszystkimi tymi akademikami mialem cos wspolnego chociaz tam nie studiowalem ;D

 

PS. miec wspolnego = przynajmniej jedna nocke w tym miejscu przepic ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Też twierdzę,że pierwsza noc jest przereklamowana.Nic mi się nie śniło.I nie straszcie tym spadającym śniegiem,bo ja całe życie blokers jestem,więc zawału moge dostać.

 

To przygotuj sie -> jak jest zima i zaswieci slonce, szykuj sie na odglos walacego sie dachu. To nie walacy sie dach, tylko snieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto2.m.onet.pl/_m/c8e0dc9b6979f51717eb2bd3b0aba526,21,19,0.jpg

 

powstaly projekty naszej pierwszej lazienki : http://foto2.m.onet.pl/_m/c8e0dc9b6979f51717eb2bd3b0aba526,21,19,0.jpg, druga opcja nam bardziej lezy ale jeszcze czegos brakuje, pewnie zmienimy blat umywalki na jakis drewniany lecz nie bedziemy jej za bardzo uposazac bo to ma byc lazienka goscinna a zarazem pralnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie by te paski poprzeczne niezbyt pasowały, coś by mnie rozpraszało , ale ja jestem zwolennikiem symetrii. Mam wrażenie, że jakby za dużo, mamy kolor, mamy dekor no i co tu jeszcze dodać - moze pasek w poprzek. Ale to oczywiście tylko moje zdanie, więc Maciek jak Ci sie tak podoba to rób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...