Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

maciek poogladalam projekty ... pomijajac kolorystyke /ktora jak ogolnie wiadomo jest niemoja/ to ten drugi pomysl jest wg mnie lepszy ... podloga w dwoch kolorach, jednolita sciana za kibelkiem i te skosne ulozenie plytek :) ale ten dekor mi nieteges ... ale to tez moj uraz do dekorow :) druga wersja jest taka nadziubdziana ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

pytanie za 100 punktow - potrzebuje sie dostac do dobrego ortopedy w rybniku ... macie jakis namiar ?????????? przetracilam kolano i zdycham !!

 

Łyyyy... Moge polecic http://www.fizjoterapia.rybnik.pl/ - na rymera w niedobczycach - Andrzej Mysliwiec i Arkadiusz Merta - z tym drugim bylem kiedys we Francji na nartach i dopiero po dwoch dniach sie przyznal ze to fizjoterapeuta jak kumpel kostke zwichnal i trzabylo nastawic. Przezylem lekki szok co mozna zrobic z kostka / noga - ale kumpel po dwoch minutach noge mial jak nowa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 punktow - potrzebuje sie dostac do dobrego ortopedy w rybniku ... macie jakis namiar ?????????? przetracilam kolano i zdycham !!

 

Mea mam od 3 tygodni kolano po awarii. Oczywiście nie idz do rybnickeigo szpitala bo to kaplica. Prywatnie najszybciej dostaniesz się do przychodzi na Parkowej w Rybniku do doktora Macieja Marka jaki leczy w Żorach. Tu zapłacisz za wizyte 100zł z Zorach 250 więc idz najpierw tutaj może wystarczy. Alternatywa to doktor

Hawranek Marek Gabinet Ortopedyczny, Knurów, woj. śląskie, kod 44-190, Ulica: Niepodległości 97, Telefon: 322351569. Gdybyś chciała musiał iść narezonasn to oczywiście prywatnie w Tychach przychodnia Tomograf, szybko i mega grzecznie. ja po 3 tygodniach nadal nic nie wiem i ci już serdecnei wspołczuje. Ale wiedza co ci jest jest kluczowa bo od tego zalezy czy chodząc rozwlasz sobie kolano czy nie. Pilnie orteza na kolano z blokadą na wszelki wypadek 35 stopni chyba że masz coś tak że wyprost też trzeba blokować. Lepiej nie obciążaj nogi bardizej niż w 50%, chodź z kulą i idz na diagnoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niego to nawet po kilka tygodni trzeba czekać...no chyba że się go zna i uderzy bezpośrednio...

 

Ze swej strony mogę polecić Jerzy Karp Wodzisław Śląski 607198800 - ale może być cięzko - do niego z całej polski ludzie przyjeżdzają a ostatnio jak byłem to nawet samochód na czeskich rejestracjach widziałem...;)

 

zawsze mozna spróbować:) a Mea ze swoim gadanym ;)może sie i załapie bez kolejki albo chociaz jako ostatnia po komplecie pacjentów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea mam od 3 tygodni kolano po awarii. Oczywiście nie idz do rybnickeigo szpitala bo to kaplica. Prywatnie najszybciej dostaniesz się do przychodzi na Parkowej w Rybniku do doktora Macieja Marka jaki leczy w Żorach. Tu zapłacisz za wizyte 100zł z Zorach 250 więc idz najpierw tutaj może wystarczy. Alternatywa to doktor

Hawranek Marek Gabinet Ortopedyczny, Knurów, woj. śląskie, kod 44-190, Ulica: Niepodległości 97, Telefon: 322351569. Gdybyś chciała musiał iść narezonasn to oczywiście prywatnie w Tychach przychodnia Tomograf, szybko i mega grzecznie. ja po 3 tygodniach nadal nic nie wiem i ci już serdecnei wspołczuje. Ale wiedza co ci jest jest kluczowa bo od tego zalezy czy chodząc rozwlasz sobie kolano czy nie. Pilnie orteza na kolano z blokadą na wszelki wypadek 35 stopni chyba że masz coś tak że wyprost też trzeba blokować. Lepiej nie obciążaj nogi bardizej niż w 50%, chodź z kulą i idz na diagnoze.

 

no widzisz na parkowej to moja przychodnia ... zapisalam sie po skierowanie to moze uda sie gdzies wepchnac na prywatna wizyte!!!

ale mnie nasraszyles .... ja nie moge wyrostowac kolana bo bol jest przeapskudny

 

gosia stroka juz tam nie przymuje ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas tzw. grypa żołądkowa, leży połowa mojej rodziny i znajomych

mea niestety z ortopeda nie pomoge, ja co prawda służba zdrowia ale administracja...nie lekarz :( nie wiem czemu odradzacie szpital...ja uważam że mamy dobrych specjalistów

choć szwagier na operacji łekotki był w Żorach

 

a za oknem piękne słońce......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna spróbować:) a Mea ze swoim gadanym ;)może sie i załapie bez kolejki albo chociaz jako ostatnia po komplecie pacjentów;)

 

 

uff udalo mi sie na parkowa na jutro wbic ... i trzeba bylo pania ostro przekonywac ze nie mam innego wyjscia i MUSZE jutro sie dosac !!!!

a dzis na wszelki wypadek sie po zwolnienei wbije do lekarza bo nie wiem czy bede w stanie rano do pracy wstac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz na parkowej to moja przychodnia ... zapisalam sie po skierowanie to moze uda sie gdzies wepchnac na prywatna wizyte!!!

ale mnie nasraszyles .... ja nie moge wyrostowac kolana bo bol jest przeapskudny

 

gosia stroka juz tam nie przymuje ;(

 

ups..nie miałam pojęcia :(...jeszcze niedawno znajoma tam była :|fakt że w ubiegłym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas tzw. grypa żołądkowa, leży połowa mojej rodziny i znajomych

mea niestety z ortopeda nie pomoge, ja co prawda służba zdrowia ale administracja...nie lekarz :( nie wiem czemu odradzacie szpital...ja uważam że mamy dobrych specjalistów

choć szwagier na operacji łekotki był w Żorach

 

a za oknem piękne słońce......

 

oj ja wiem czemu odradzaja szpital ... bylam u Zaika i NEVER AGAIN !!!! seksista pieprzony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff udalo mi sie na parkowa na jutro wbic ... i trzeba bylo pania ostro przekonywac ze nie mam innego wyjscia i MUSZE jutro sie dosac !!!!

a dzis na wszelki wypadek sie po zwolnienei wbije do lekarza bo nie wiem czy bede w stanie rano do pracy wstac ...

 

A w sumie to co ci się stało konkretnie i jaką masz ruchomość stawu? Jak doszło do urazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to co ci się stało konkretnie i jaką masz ruchomość stawu? Jak doszło do urazu?

 

zjechalam z 4 schodow dzis rano ... kolano sie przeprostowalo maksymalnie ... na poczatku nic nie czulam ... stanac sie nei dalo a potem taki ciagly tepy bol ... teraz zasadniczo boli mnie z tylu kolana i po bokach ... wyprostowac sie nie da i jak obciaze to boli jak cholera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich rybnickich bobków budowniczych ;)

 

Na wstępie należałoby się przedstawić tak wiec: netmar

Miejsce zamieszania: Rybnik

Etap: rozpoczynamy budowę

 

Jako początkujący FM od kilku tygodni intensywnie zarywam noce aby nadgonić zaległości w tym wątku a przyznam ze sporo się już napisaliście. :D

 

Mam nadzieje ze ten wątek będzie nadal tak prężenie się rozwijał, gdyż mam zamiar zasiedlić się tu u Was ;)

 

Pozdrowienia serdecznie dla queene – wytrwałej i wszechobecnej foremki :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea - czy interesuje cie osoba, która nastawia kości. Gdy mój syn miał zwichnieta rękę w łokciu, kiedy jeszcze był w przedszkolu z niepokojem pojechłam do nastawienia do mojego kolegi - raczka bez zmian i całkowicie sprawna, następnie miał złamana ręke i wybita w nadgarstku (2 dni przed wylotem do Egiptu) - tez po nastawieniu w nadgarstku i gipsie wszystko w porządku; mam równiez kolege, który ma firme budowlana robiąca jakies specjalistyczne remonty w sport-klinice w żorach. wyjeżdżając na narty do austrii znosząc torby zjechał ze schodów i zrobił sobie coś w stawie skokowym - jako, że osobiście zna sie z lekarzami ze sport - kliniki pojechał do nich i z gipsem do Austrii. Po powrocie noga nie dochodziła do zdrowia. U tego naszego wspólnego kolegi miał ja ponownie nastawioną i po rehabilitacji (bo dotarł do niego niestety dopiero po 3 m-cach) wszystko ok.

 

Absolutnie nie namawiam Cię na wizyte u tego mojego kolegi i możesz wiedzieć co przezywałam jak tam jechałam z moim małym dzieckiem. ale gdybys chciała podjechac do niego to moge z toba pojechac - napisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjechalam z 4 schodow dzis rano ... kolano sie przeprostowalo maksymalnie ... na poczatku nic nie czulam ... stanac sie nei dalo a potem taki ciagly tepy bol ... teraz zasadniczo boli mnie z tylu kolana i po bokach ... wyprostowac sie nie da i jak obciaze to boli jak cholera

 

Nie obciążaj nogi zbytnio, wsadz w orteze jak masz jak nie to nie stawaj a niej bez podparcia na kuli, kijku cokolwiek. Tak dla pewności. Ale jest szansa że nic powaznego ci sie nie stało, ja mam znacznie gorzej choć wyglądam że sobie chodzę całkiem fajnie. O której masz wizyty jutro i Marka? Pytam bo muszę do niego podejść z wynikiem rezonansu więc może przyjdę z Tobą bo niby kazał dzwonić ale dzwonie i nie odbiera. Na pewno będę jutro do niego się wbijał żeby mu to dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...