Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany odkupieniem materiałów budowlanych to zachęcam. Zostało nam pare elementów, budowa w Dąbrowie Górniczej blisko Castoramy w Sosnowcu. Więc tak:

- po pierwsze mam do oddania sporo gruzu z rozbiórki, może być na utwardzenie drogi albo do fundamentu (cegła, tynki itp.) Możemy pokryć koszt załadunku koparką.

- elementy komina, bo wzieliśmy więcej niż było potrzebne, więc nie były używane:

1. przwód kominowy fi 200 - 27 zł szt. (9szt.),

2. pustak NPK-1 360/360/240, ciężar: 17-20kg - 24zł szt. (10szt.),

3. pustak NPK-1+W 360/510/240, ciężar 24-26kg - 29zł szt. (4szt)

4. pustak W-2 360/240/240, ciężar 13-15kg - 14zł szt. (5szt)

- zostały też uszczelki pod gąsior do blachodachówki 12 szt. - 3zł za szt.

- plastikowe grzebienie wentylacyjne pod zakończenie blachodachówki 12szt. ciemnobrązowe - 4,30zł za szt.

- plastikowe kołki do styropianu 20cm dł. z Wkręt-Metu, 2 opakowania 400szt. bo okazało się że potrzebne były dłuższe niż te.

 

Jak ktoś będzie zainteresowany to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wody nie robilas przed tynkami ??

my tez w przyszlym tyg robimy wod-kan elektryke i wentylacje

mnie wode i ogrzewanie robi ten sam gośc jednocześnie a kucie wypada tylko w miejscu gdzie beda kafelki więc nie, bedzie robiona razem z podłogówką, tylko z kanalizy mam już rurki na zewnątrz wyprowadzone

 

byłam dziś w sanimexsie rybnickim....generalnie podali mi cene płytek wyższą niż w ekskluzywnym salonie w Katowicach...więc bedziemy negocjować jeśli przy nich zostanę

 

aha...zapytałam z ciekawości o tego grohe z wczorajszego postu Maćka, tego za 599 - w sanimexsie oferują za 999...heh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę komentował jak lało ha ha ale teraz nie pada w sumie tak jak na meteo przewidzieli tylko ze po 14 to juz maciek lał inne budowy, a wsumie to on z waszych stron jest BUD BET

 

mnie sie fajnie z bud-betem wspolpracowalo :)

 

 

mam do was pytanie - ma ktos pozyczyc betoniarke ????? tak na miesiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.zapytałam z ciekawości o tego grohe z wczorajszego postu Maćka, tego za 599 - w sanimexsie oferują za 999...heh :D

 

nie rzucilem postu z powodu ceny tylko, chcialem pokazac jak on wyglada :) ja z kafelkami dostalem go za 643zl, pewnie jakbym bral z neta to musialbym doliczyc z 30 zl za kuriera.

dzisiaj tez dzwonil pan, ze nasz kociol czeka w sklepie gotowy do transportu, wiec jak gleba kolo domu troche ztwardnieje to go przywozimy i zaczynamy grzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rzucilem postu z powodu ceny tylko, chcialem pokazac jak on wyglada :) ja z kafelkami dostalem go za 643zl, pewnie jakbym bral z neta to musialbym doliczyc z 30 zl za kuriera.

dzisiaj tez dzwonil pan, ze nasz kociol czeka w sklepie gotowy do transportu, wiec jak gleba kolo domu troche ztwardnieje to go przywozimy i zaczynamy grzac

 

na jaki kociol sie zdecydowales ?? ja ciagle sie zastanawiam i kompletnie nei mam pomyslu co wziac!!!

 

narazie liderem jest SAS z tlokiem ale bez rewelacji !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaki kociol sie zdecydowales ?? ja ciagle sie zastanawiam i kompletnie nei mam pomyslu co wziac!!!

 

narazie liderem jest SAS z tlokiem ale bez rewelacji !!

 

postanowilem nie zaprzatac sobie glowy wiecej kotlami i zamowilem zywiec carbon 28kw, fajnie sie gadalo z panem Sobikiem przy rondzie na kamyczku a wiekszosc kotlow i tak jest podobnej konstrukcji, w tym jest niby proste dojscie do czyszczenia, no i cena chyba przystepna 8000 brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowilem nie zaprzatac sobie glowy wiecej kotlami i zamowilem zywiec carbon 28kw, fajnie sie gadalo z panem Sobikiem przy rondzie na kamyczku a wiekszosc kotlow i tak jest podobnej konstrukcji, w tym jest niby proste dojscie do czyszczenia, no i cena chyba przystepna 8000 brutto

 

stal czy zelowo bo nie znam firmy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ciągle obstaję przy Ogniwie tym bardziej ze wszedł nowy model, zakup czeka mnie w ciągu miesiąca, zobacze co mi jeszcze mój instalator powie, wkażdym razie tu na forum opinie ma bardzo dobre

 

ale tlok czy slimak ??

ja sie tylko boje czy bedzie ekogroszek dostepny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...