Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

ja tego potrzebuje raptem 20-30cm, no moze 30-40cm...same gazony powinny wystarczyc...

 

to ci max 2 rzedy gazonow wystarcza!!

 

ja znalazlam takie ogloszenie

http://oferia.pl/usluga/item377567-kregi-betonowe-gazony-kostka-brukowa-galanteria-betonowa

gazony za 8 zl ... ale nie wiem jaka ilosc trzeba by zamawiac zeby to przywiezli za free

 

musialo by byc kilka palet zeby to przywiezli za free ... za 2 palety tak jak ja bym wziela chca 100 za transport ...

na palete wchodzi 32 sztuki wiec 64 sztuki jak ja bym brala to szare kosztuja 9,60 a kolor 10,60 ... przy 15 i 19 w prefrowie i tak sie oplaca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko to tych co mają kominy systemowe. Za jakiś czas będziemy takowy stawiać. Na obecnym etapie jeszcze nie wiem jaki konkretny piec kupimy, w związku z tym skąd mam wiedzieć na jakiej wysokości ma być ten trójnik spalinowy, do kórego podłącza się rurę z pieca? Przejrzałam piece w Obi i tam każdy piec ma to wyjście na innej wysokości. Czy jest konieczność aby ta rura łącząca piec i komin szła w lini prostej czy może iść pod jakimś kątem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oj szkoda psiak!!! :(:( być może zagubił się boroczek!

 

Jeżeli pozwolisz zamieszczę zdjęcia na kilku portalach z prośbą o pomoc w odszukaniu właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie i panowie, dzis pod drzwi przyszedl pies rasy beagle (trikolor), wieku nie potrafie ocenic.Widac chamy jakies go wyrzucily prawdopodobnie. pies ulozony, reaguje na komendy b. szybko, czysty (widac ze wyczesany), minal juz caly dzien, nie odchodzi od drzwi i zal pieska.mam sucz w domu i niestety z tego powodu go nie zostawie a zal mi go odwozic do schroniska. moze ktos go przygarnie ( o ile nie odejdzie w nocy bo go nie zamykam w domu by sie nie przyzwyczail bardziej). Naprawde wychowany pies. jak by co dzwoncie 660 027 854

 

Znalazłam takie ogłoszenie o podobnym piesku http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,zaginal-pies,ogl7-85-1-96662.html Nie wiem czy to akurat ten. Może warto zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj szkoda psiak!!! :(:( być może zagubił się boroczek!

 

Jeżeli pozwolisz zamieszczę zdjęcia na kilku portalach z prośbą o pomoc w odszukaniu właściciela.

 

I juz po zmartwieniach :) Piesek znalazł swojego własciciela a raczej własciciele pieska :):)

Gratulacje i ukłony dla marka z dobre serducho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam takie ogłoszenie o podobnym piesku http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,zaginal-pies,ogl7-85-1-96662.html Nie wiem czy to akurat ten. Może warto zadzwonić.

 

no ja tez tam byłam gdyz chcialam zamiescic ogloszenie i co.... ten sam piesek wiec dzwonie i... Pani pieska poinf. ze piesek trafil juz do nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Jak sie odnalazl? Napiszcie szczegoly :)

 

Chciałam zamiescic zdjecie na FC i na stronie rybnickiej... wchodze na zakladke ogłoszenia przegladam czy oby ktos przypadkiem juz nie ma takego ogl. i bingo! zdjecie pieska i tekst zaginoł wiec dzwonie do tej osoby ( marek podał tylko e-mail a jak wiadomo czas..) odobrała włascicielka pieska i mowi ze piesek cały i zdrowy dotarł juz do nich :):):) wiec jest juz ok :):) koniec historii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko to tych co mają kominy systemowe. Za jakiś czas będziemy takowy stawiać. Na obecnym etapie jeszcze nie wiem jaki konkretny piec kupimy, w związku z tym skąd mam wiedzieć na jakiej wysokości ma być ten trójnik spalinowy, do kórego podłącza się rurę z pieca? Przejrzałam piece w Obi i tam każdy piec ma to wyjście na innej wysokości. Czy jest konieczność aby ta rura łącząca piec i komin szła w lini prostej czy może iść pod jakimś kątem?

 

trójnik jest na wysokości jakieś 130 cm od chudziaka a od wylewki jakieś 115 , potem po prostu piecem podjeżdżasz na wysokość za pomocą np. cegły(klasa 15),mówię tutaj o Schidel rondo plus ,inne systemy mają pewnie podobnie. Generalnie lepiej trochę wyżej ale wydaje mi się że w instrukcji obsługi jest wszystko opisane i że ani wyżej ani niżej się nie da bo to wynika ze skoku (wysokości ) elementu czyli nie ma się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netmar wprowadzasz w bład.To inny beagle już znalazł właściciela.Tamten jest dalej u Marka,byliśmy u weterynarza,w straży miejskiej i dalej szukamy właścicieli.

 

Sorki za "wprowadzanie w bład" ale tak naprawde na pierwszy rzut oka ciężko określić czy to ten czy inny (chyba ze ktoś zliczy każdą plamkę, porówna kolory na niezbyt wyraźnych zdjęciach i zdoła okreslic wiek psa:o) poza tym nie jest codziennością ze akurat w tym samym czasie w tym samym mieście zaginął/odnalazł się pies tej samej rasy i w dodatku tak podobny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gabrysia juz wam opowiedziala, piesek 2-3 letni, nie ma chipa aby namierzyc wlascicieli, weterynarze go nie znaja, jeden sądzi ze powinniem sobie sam pojsc o ile jest z bliska. poczekam pare dni ale dluzej nie moge,bo dobiera mi sie do labradorki skurczysyn jeden :D

 

Aaa nie ma czipa, teraz doczytalem :) No to ciezka sprawa.. Ja mysle ze jak ktos go przypadkiem zgubil i komus na nim zalezy - to bedzie go szukal po okolicznych schroniskach i chyba tam byloby go najlepiej zawiezc. A przynajmniej zawiezc jego zdjecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...