Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

wiecie co mam strasznego kaca moralnego jak nic sie na budowie nei dzieje ... i tak do soboty bo caly tydzien mariusz na dzien pracuje ... ech ...

 

acha juz musze pomalu umawiac ekipe do wykonczen ... sufity, ocieplenie /chyba spasujemy z samodzielna praca/ i taka koncowa dziubanina ... mozecie kogos polecic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto2.m.onet.pl/_m/3d3a0a59d2b5cd703ea2f11d2da418ba,10,19,0.jpg

Tynki i wylewki zakończone.

Rozpoczynamy "wykończenia"

Gratulacje tylko tynki to wam jeszcze nie wyschly (na moje oko) kurcze i ten pierwszy schodek wyszedl strasznie wysoki (tak na zdjeciu wyglada chyba ze to zludzenie).

LUDZIE CZYM SIE MONTUJE PROFILE UD DO POROTHERMU i czy na sciance dzialowej (jest dokladnie na srodku dachu dwu spadowego) tez sie montuje profil ud (nie wiem po co ale wole sie zapytac)??? Na razie idziemy prostowac jentki tesciu sie uparl ze ma byc rowno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE CZYM SIE MONTUJE PROFILE UD DO POROTHERMU i czy na sciance dzialowej (jest dokladnie na srodku dachu dwu spadowego) tez sie montuje profil ud (nie wiem po co ale wole sie zapytac)???

 

Kolki wszechstronne - najlepiej 8-emki - trzymaja pieknie i glowka sruby akurat pasuje do standardowych otworow w profilach przysciennych wiec odpada problem dodatkowego wiercenia (choc gdzieniegdzie i tak bedzie trzeba - np. na poczatku czy koncu).

 

UD oczywiscie ze mocujesz!! Generalnie traktujesz kazda polowke tego dachu jak dwie rozne konstrukcje, wtedy bedziesz mial mniej naprezen i mniejsze ryzyko pekan. Z obu stron scian UD w ktore powchodza glowne CD (tych oczywiscie nie skrecasz ze soba!! maja latac luzno w UD :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze marne szanse ...

zasada nr 1 - urzednik ma zawsze racje ...

zasada nr 2 - jezeli urzednik nie ma racji patrz zasada nr 1 !!

 

no tak, stara dobra zasada

ciężko się rozmawia z kimś, kto jest rozgarnięty jak kupka liści i wszystkie argumenty rozbijają się o urzędniczy mur

pani nawet nie przyszło do głowy, że przecież ja nie mam żadnego interesu w tym, żeby sąsiadowi załatwiać przesunięcie studzienki, robię to przy okazji, a jak się wkurzę, pieprznę płot i nie wpuszczę na działkę, bo takie durne prawo budowlane

a pomarańczowe słupki na działce też mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis bylem w US i wszystko wporzadku z naszym rozliczeniem VAT. W przyszlym tygodniu bedzie na koncie na 100% :)

 

a no i kuchnia zamowiona, ostatecznie u Siwca w Rybniku :) Teraz tylko p. Damian musi zaczac tynkowac....

 

ja dzis wlasnie dalam kuchnie do wyceny do siwca ... tak z czystej ciekawosci bo pewnie i tak skonczy sie na moim stolarzu :) ale musze miec jakies argumenty w rekawie jak mi bedzie wycenial kuchnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE CZYM SIE MONTUJE PROFILE UD DO POROTHERMU i czy na sciance dzialowej (jest dokladnie na srodku dachu dwu spadowego) tez sie montuje profil ud (nie wiem po co ale wole sie zapytac)??? Na razie idziemy prostowac jentki tesciu sie uparl ze ma byc rowno ;)

 

ja montuje normalnymi kolkami szybki montaz fi10, tyle, ze mam wiertlo 10 juz takie troche objechane wiec kolki wchodza ciasno i nie ma zadnych problemow, te kolki kotwowe o ktorych pisze Adam sa troche drogie ;/ no i u mnie ud nie maja otworow, musze dodatkowo nawiercac- dla pewnosci co 1m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis wlasnie dalam kuchnie do wyceny do siwca ... tak z czystej ciekawosci bo pewnie i tak skonczy sie na moim stolarzu :) ale musze miec jakies argumenty w rekawie jak mi bedzie wycenial kuchnie :)

 

zamow sobie chlopakow z http://www.mebledragan.pl/, przyjezdzaja i rozrysowuja wszystko swietnie na kartce i sa stosunkowo tani, meble z kalwarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...