Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

No nam podniosło w rogach na złączach dylatacji od 1 cm do 1,5 cm

 

Kuliśmy wszystko wzdłuż i uzupełnialiśmy :(( na nowo

Ewus dalej jak to czytam to mi sie cisnienie podnosi nie mam pojecia jak sie czuliscie ale to juz za wami. A za ten tekst Olszara "ze tak ma byc" to ja jestem za skresleniem go z listy wykonawcow. BTW Maciek gon go niech szlifuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewus dalej jak to czytam to mi sie cisnienie podnosi nie mam pojecia jak sie czuliscie ale to juz za wami. A za ten tekst Olszara "ze tak ma byc" to ja jestem za skresleniem go z listy wykonawcow. BTW Maciek gon go niech szlifuje

 

sam to zrobie bo tego jest bardzo malo, pewnie bez szlifowania podloga by to wyrownala ale z ciekawosci przylazylem ta late...fakt faktem kazda ekipa zostawia po sobie slad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to proszę o jego numer kontaktowy na priv.Dzięki :))

 

poszlo na prv

 

 

Jasek ja tez jestem za pozbyciem sie olszara ... kiedys robil dobrze ale coraz czesciej puszcza buble a po to jest forum zeby wlasnie takich eliminowac z listy "polecanych fachowcow" ... swoja droga podobnie mysle o slynnym panu damianie ... jakos nie mam ochoty sprawdzac czy nasz sufit spadnie i czy kat prosty jest prosty czy raczej nieszczegolnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal szukam kogos uczciwego i konkretnego do zabudowy G-K i ocieplenia poddasza ... wiem ze sa osoby ktore warto polecic choc wiem ze w miare postepow budowy relacje "inwestor - wykonawca" zaczynaja byc juz coraz bardziej napiete!!

 

No kochana, tutaj to chyba sami najlepiej zrobicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga podobnie mysle o slynnym panu damianie ... jakos nie mam ochoty sprawdzac czy nasz sufit spadnie i czy kat prosty jest prosty czy raczej nieszczegolnie :)

 

tu zaprotestuje - u mnie zrobił bardZO dobrze, kąty posprawdzałam - naprawde jest porządnie wszystko wykonane, było kilka poprawek owszem - tylko że nie chodziło o kąty - ale poprawione bez mrugnięcia okiem i jest równo, wierzcie mi że naprawde bardzo dokładnie sprawdziłam w trakcie prac i przed odebraniem, jest ok i moge go polecić, mało tego - jeszcze wróci do mnie zrobić kilka rzeczy

 

wiele osób oglądało, nie był zastrzeżeń a wręcz przeciwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...