Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Mea mogliście wziąć naszego elektryka , a K-G zrobic sami :)))

 

To byłoby dużo lepsze rozwiązanie i mniej kosztowne.

 

z ta roznica ze na elektryce mariusz conieco sie zna :) a plyty robilismy raz - tu w pokoju w ktorym siedze ... jak bys tu weszla to wiedzialabys ze nie powinnismy sie tym zajmowac a dac zarobic fachowcom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

tu zaprotestuje - u mnie zrobił bardZO dobrze, kąty posprawdzałam - naprawde jest porządnie wszystko wykonane, było kilka poprawek owszem - tylko że nie chodziło o kąty - ale poprawione bez mrugnięcia okiem i jest równo, wierzcie mi że naprawde bardzo dokładnie sprawdziłam w trakcie prac i przed odebraniem, jest ok i moge go polecić, mało tego - jeszcze wróci do mnie zrobić kilka rzeczy

 

wiele osób oglądało, nie był zastrzeżeń a wręcz przeciwnie

 

zgodze sie z toba jak za kilka miesiecy nie okaze sie ze ci sie sufit wali na glowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, nadchodzi powoli czas wylewek - ile biorą średnio teraz za cementowe?

Jasek, ile ty w końcu dałeś za anhydryty - jaką masz grubość?

Zakładając, że w projekcie na 10 cm styro wchodzi mi 6 cm cementowej, to anhydrytowej powinno styknąć gdzieś 4,5 cm?

 

a tynki juz adam zrobil??

no i dzwon do niego za wylewkami - patrzylam u gabrysi i warto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do wszystkich którzy są już po tynkach,a mianowicie :Co zawierała cena ?chodzi mi o to czy w cenie mieliście ofoliowanie okien ,drzwi,bramy garażowej oraz nałożenie siatki na sufit-czy są opcje dodatkowo płatne.Pytam,bo obdzwoniłem tynkarzy z forum i nie tylko i rozrzut cenowy jest od 23-27zł i zapomniałem zapytać co jest w cenie.I tak samo wylewki: czy siatka-mata,folie są w cenie tych 30zł,czy płatne dodatkowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do wszystkich którzy są już po tynkach,a mianowicie :Co zawierała cena ?chodzi mi o to czy w cenie mieliście ofoliowanie okien ,drzwi,bramy garażowej oraz nałożenie siatki na sufit-czy są opcje dodatkowo płatne.Pytam,bo obdzwoniłem tynkarzy z forum i nie tylko i rozrzut cenowy jest od 23-27zł

19zet....wszystko w cenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do wszystkich którzy są już po tynkach,a mianowicie :Co zawierała cena ?chodzi mi o to czy w cenie mieliście ofoliowanie okien ,drzwi,bramy garażowej oraz nałożenie siatki na sufit-czy są opcje dodatkowo płatne.Pytam,bo obdzwoniłem tynkarzy z forum i nie tylko i rozrzut cenowy jest od 23-27zł i zapomniałem zapytać co jest w cenie.I tak samo wylewki: czy siatka-mata,folie są w cenie tych 30zł,czy płatne dodatkowo

 

szczerze powiem ze:

1. okna itp zamierzam ofoliowac osobiscie !! bede pewna ze to jest porzadnie zrobione!!

2. sufitow nei tynkuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, nadchodzi powoli czas wylewek - ile biorą średnio teraz za cementowe?

Jasek, ile ty w końcu dałeś za anhydryty - jaką masz grubość?

Zakładając, że w projekcie na 10 cm styro wchodzi mi 6 cm cementowej, to anhydrytowej powinno styknąć gdzieś 4,5 cm?

Duzo dalem (mialem sporo nierownosci i srednio mi wyszlo kolo 5,5cm do 6cm) hmm z tego co pamietam to 4,5 to wg Przemka jest malo i leje kolo 5cm (w zaleznosci jaka masz podlogowke). BTW 6cm cementowej na 10cm styro to jest malo przynajmniej wg zalecen 7,5-8cm

BTW Bulajev chlopie wez odpusc Damiana poszukaj lepszych kuzwa to tynki sa bedziesz sie na nie gapil przez ladnych pare lat niech ci je zrobia porzadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam niestety kolejny smutny przypadek kiedy sufit pana damiana runal w dol ... tym razem bez foli ... ;( przestalam wierzyc w fakt ze ten gosc potrafi robic to za co bierze kase!!

 

ktoś z forum ?

 

a swoją drogą...nie wydaje wam sie dziwne że ktoś coś robi do tej pory kilka-kilkanaście razy bez zastrzeżeń a nagle zaczyna partolić robotę, ciekawi mnie jaka jest tego przyczyna, przecież technika ani materiały raczej sie nie zmieniają, jakiś tam wpływa ma pewnie pogoda (mrozy)....ale co jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą...nie wydaje wam sie dziwne że ktoś coś robi do tej pory kilka-kilkanaście razy bez zastrzeżeń a nagle zaczyna partolić robotę, ciekawi mnie jaka jest tego przyczyna, przecież technika ani materiały raczej sie nie zmieniają, jakiś tam wpływa ma pewnie pogoda (mrozy)....ale co jeszcze...

 

stawialabym na czynnik ludzki ... moze zmienil sie ktos w ekipie /moze nawet kilka osob/ i juz nie te umiejetnosci !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś z forum ?

 

a swoją drogą...nie wydaje wam sie dziwne że ktoś coś robi do tej pory kilka-kilkanaście razy bez zastrzeżeń a nagle zaczyna partolić robotę, ciekawi mnie jaka jest tego przyczyna, przecież technika ani materiały raczej sie nie zmieniają, jakiś tam wpływa ma pewnie pogoda (mrozy)....ale co jeszcze...

 

Ja uważam, że gdyby mrozy miały wpływ to wszystkie tynki cementowe by pospadały z elewacji zewnętrznych, a się trzymają.

 

Twoje tynki są na pewno zrobione dobrze bo pod presją :)) i to jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...