Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Ja z innej beczki. Chodzi o okna tarasowe przesuwane 3 metrówki ma ktoś ? . Boje się że 2 X 1,5 metra to duży ciężar. a może jednak jest inaczej wypowiedzcie się

 

zapraszam do nas :) mam 3,30 okno i do tego 3 szybowe !! maksmalny ciezar jaki mozna dostac w tym oknie !!

chodzi rewelacynie !! panowie jak montowali to mowili ze ono mniej bedzie "problematyczne" niz wszystkie mniejsze otwierane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

zapraszam do nas :) mam 3,30 okno i do tego 3 szybowe !! maksmalny ciezar jaki mozna dostac w tym oknie !!

chodzi rewelacynie !! panowie jak montowali to mowili ze ono mniej bedzie "problematyczne" niz wszystkie mniejsze otwierane :)

 

A ile płaciliscie za takie cacko.A i jeszcze jedno pytanko. Mam mały wiatrołap a naprzeciw wejscia z wiatrołapu do salonu zaraz schody na poddasze. w zwiazku z czym stoimy przed wyborem albo żadnych szaf zabudowanych w wiatrołapie a i na garderobe mało miejsca i normalne drzwi albo szafa zabudowana i drzwi zasuwane .Czy ktoś miał doczynienia z takimi drzwiami zasuwanymi pomiedzy wiatrołapem a salonem? czy jednak pomysł do bani>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile płaciliscie za takie cacko.A i jeszcze jedno pytanko. Mam mały wiatrołap a naprzeciw wejscia z wiatrołapu do salonu zaraz schody na poddasze. w zwiazku z czym stoimy przed wyborem albo żadnych szaf zabudowanych w wiatrołapie a i na garderobe mało miejsca i normalne drzwi albo szafa zabudowana i drzwi zasuwane .Czy ktoś miał doczynienia z takimi drzwiami zasuwanymi pomiedzy wiatrołapem a salonem? czy jednak pomysł do bani>

 

ja placilam okolo 4k ... ile dokladnie to musialabym sprawdzic ..

 

a co do drzwi .. .zapodaj jakis rzut moze razem cos wymyslimy :)

 

 

edit:

w grudniu z 40% rabatem bylo ono za 4500 bez kilku zlotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały wiatrołap a naprzeciw wejscia z wiatrołapu do salonu zaraz schody na poddasze. w zwiazku z czym stoimy przed wyborem albo żadnych szaf zabudowanych w wiatrołapie a i na garderobe mało miejsca i normalne drzwi albo szafa zabudowana i drzwi zasuwane .Czy ktoś miał doczynienia z takimi drzwiami zasuwanymi pomiedzy wiatrołapem a salonem? czy jednak pomysł do bani>

nie bardzo moge sobie wyobrazic to co opisales :)

ale zdecydowanie wybralabym szafe/garderobe, kazde miejsce do przechowywania w domu jest na wage zlota wg mnie, szczegolnie w wiatrolapie

 

a suwane drzwi przeciez nie sa złe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos przesuwek to nam jedna firma chciała zrobić 2x2metry i miało chodzić "na paluszek", więc myślę, że 2x1,5m to niezły pomysł:)

My niestety zrezygnowaliśmy z tych pięknych przeszkleń bo miały nas kosztować 16 tyś (a to za jedno okno trochę dużo) i teraz mamy mieć podział 3x1,3m za 5 tyś. czekamy aż założą:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki to w sumie około 4 tysiace to jeszcze można dać. a rzutu nie dam bo nie jestem taki biegły w obsłudze komputera i nie potrafie dodawać fotek. Bede chyba sam kombinował ale konkretnie myśle o takich drzwiach http://http://przesuwne.pl/2011/02/24/drzwi-przesuwne-kaseta-aluminiowa-100mm/

 

jak chcesz to przyjedz sobie zobaczyc okno :) ja jestem zadowolona :)

 

a co do drzwi przesownych - queene ma 100\5 racji /jesli tylko masz wybor cokolwiek czy szafa - wybieraj szafe !!! zwlaszcza jesli nie masz duzego garazu, komorki i piwnicy :) a drzwi przesowne moga byc pieknym dodatkiem do wnetrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nikt mi nie odpisał :(...zaptam może raz jeszcze...

Jak wylewaliście wylewki w garażu? Do bramy garazowej? Poza nią,czyli na zewnątrz? Co w takim razie z przemarzaniem po podłodze?Jest na to jakis sposób?

 

ja wylewam pod brama ... ale nie mam pomyslu co z przemarzaniem ... moze nie bedzie to jakis mega problem zwlaszcza ze garaz mam w piwnicy ktora i tak nie bedzie ogrzewana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nikt mi nie odpisał :(...zaptam może raz jeszcze...

Jak wylewaliście wylewki w garażu? Do bramy garazowej? Poza nią,czyli na zewnątrz? Co w takim razie z przemarzaniem po podłodze?Jest na to jakis sposób?

 

my mamy wylane az na zewntarz, a niech przemarza w koncu to garaz i chyba inaczej ciezko to rozwiazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki to w sumie około 4 tysiace to jeszcze można dać. a rzutu nie dam bo nie jestem taki biegły w obsłudze komputera i nie potrafie dodawać fotek. Bede chyba sam kombinował ale konkretnie myśle o takich drzwiach http://http://przesuwne.pl/2011/02/24/drzwi-przesuwne-kaseta-aluminiowa-100mm/

 

my za nasza przesuwanke 2,9m zaplacilismy 7500zl ale mamy troche inny system przesuwania niz Monika, te nasze to faktycznie chodza jednym palcem od otwarcia do przesuniecia i prog bedzie max 1cm od podlogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...