Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gość Arturo72
Ale sie troche pomylili i po korekcie jest "tylko" ok 6,5 tys pln - tyle mnie mniejwiecej wyszedl sezon zimowy - CO + CWU + normalny prad w domu (w tym kuchenka na prad) ;) Arturo - drzyj :p

Spoko,spoko nie drżę,zważywszy,że masz 3x większą powierzchnię a suma jest z cwu,także w moim przypadku nie będzie źle :)

Teraz płacę 8tys.zł rocznie opłat w M4 ;)

Czy grzałeś tylko w II taryfie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytałem ten wątek od poczatku trochę czasu mi to zajęło:wiggle: Dużo fajnych rzeczy się dowiedziałem na temat budowania. Uważam waszą grupę i wasz topik za najlepszy na Śląsku. ;) Duzo mozna skorzystać bo wymieniacie się doswiadczeniami na bieząco. Są też dyskusje czasami odbiegające od tematu ale są. A na innych wątkach to głównie ogłoszenia typu poszukuję..., sprzedam .... i w ten desenik. Podsumowując bardzo pouczająca to była lektura. My też w tym roku zaczynamy budowę naszego domku. Obecnie projekt się adaptuje u archiego. Budowa w innym regionie bo w Pyrzowicach. Pozdrawiam wszystkich budujących swe gniadka rodowe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytałem ten wątek od poczatku trochę czasu mi to zajęło:wiggle: Dużo fajnych rzeczy się dowiedziałem na temat budowania. Uważam waszą grupę i wasz topik za najlepszy na Śląsku. ;) Duzo mozna skorzystać bo wymieniacie się doswiadczeniami na bieząco. Są też dyskusje czasami odbiegające od tematu ale są. A na innych wątkach to głównie ogłoszenia typu poszukuję..., sprzedam .... i w ten desenik. Podsumowując bardzo pouczająca to była lektura. My też w tym roku zaczynamy budowę naszego domku. Obecnie projekt się adaptuje u archiego. Budowa w innym regionie bo w Pyrzowicach. Pozdrawiam wszystkich budujących swe gniadka rodowe :cool:

 

tu sie duzo pisze a kazdy i tak robi po swojemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,spoko nie drżę,zważywszy,że masz 3x większą powierzchnię a suma jest z cwu,także w moim przypadku nie będzie źle :)

Teraz płacę 8tys.zł rocznie opłat w M4 ;)

Czy grzałeś tylko w II taryfie ?

 

Tyle ze w tym roku piwnic nie grzalem, pozatym 3 x wieksza chaupa nigdy nie oznacza 3 x wiekszego zuzycia pradu - nie idzie to liniowo. Grzalem w normalnej I taryfie ale spokojnie mozna przyjac ze podobny wynik bylby w II taryfie gdybym nie palil w kominku, bo spalilem kupe drewna - niejednemu taka ilosc starczylaby na caly sezon. Tyle wlasnie, ze wilgotnego / swiezego.

 

Tak czy siak - zejscie z 6,5k do 2k da mi 4500 pln oszczednosci w sezonie. Pompa z dolnym zrodlem = 20k czyli zwrot w piatym sezonie grzewczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytałem ten wątek od poczatku trochę czasu mi to zajęło:wiggle: Są też dyskusje czasami odbiegające od tematu ale są.

 

welcome to the club :)

proponuje napisac do admina zeby zmienił nazwe na "RYBNIK - best czatrum na forum" :D

 

fajne słonko...ale nie mam weny zeby sprzątać tą moją norkę M-4....przyrzekłam sobie ze okna umyłam w nim ostatni raz, pewnie nierealne no ale...

chyba sie za auto zabiore bo nie było sprzątane od jesieni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...