Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Pati nikt ci nie powie po jakim czasie mozesz klasc plytki, minimum to pewnie ze 6 tygodni, ale to moze byc roznie sprawdzenie czy mozna klasc plytki jest dosc proste (chyba ze mnie murarz w preta robil bo od niego to wiem) kladziesz kawalek folii na wylewke przykrywasz po bokach deskami czy ceglami i jak bedziesz miala wilgotna folie to nie mozna.

 

te wylewki to najgorsza część "programu"....najpierw przykrywac folią jak ktoś pisał zeby było wilgotno a potem energicznie suszyc....zabawa gorsza niż z ciastem w piecu

 

mea ja wakacje chce spędzic juz u siebie :) nawet jesli bedzie to jesienią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

ciągle jestem dobrej myśli ze wrzesień-październik są osiągalne

maj-wylewki, początki sufitów na parterze (anhydrytowa wcześniej schnie)

czerwiec-sufity c.d. , kafelki piwnica, parter też powinniśmy ruszyc na podłodze

lipiec-malowanie, kuchnia, łazienki

sierpień - kończenie tego co nie zdążymy wcześniej :)

o czymś zapomniałam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam postanowienie,że to ostatnie święta w mieszkaniu.Adam dzwoniłam do Twojego kierownika,fajny gość zdaje się być z niego.Mam nadzieję,że się dogadamy.Dzięki jeszcze raz

 

Bardzo fajny. On mi znaleziona przez nas chatke "sprowadzil" do projektu, doprojektowal piwnice, pozmienial co trzebabylo i wzial za to jedyne 2500 pln :) Do tego za kierbudowanie calej budowy wzial 1000 pln (w promocji z projektem bylo taniej;) i bez zadnych problemow podpisywal kosztorysy dla banku, zmienial rodzaje stropow, kreslil i skreslal co chcialem w projekcie etc. Polecam go wszystkim jeszcze niewystartowanym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to juz święta...nie myslę o tym...moje młodsze dziecko w sobote dostało zapalenia wyrostka...na szczęście po antybiotyku sie to rozeszło, antybiotyk wczoraj sie skończył a od dziś bierze kolejny bo ma masakryczne zapalenie migdałków i od 24 h ma non stop powyżej 39 w porywach prawie 40st. C., nie mam zrobionych zakupów...odwołałam wszystkie spotkania na budowie, projekty łazienek poszły w odstawkę.... i zapomniałam o świętach

 

życie potrafi przestawić priorytety...oj potrafi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to juz święta...nie myslę o tym...moje młodsze dziecko w sobote dostało zapalenia wyrostka...na szczęście po antybiotyku sie to rozeszło, antybiotyk wczoraj sie skończył a od dziś bierze kolejny bo ma masakryczne zapalenie migdałków i od 24 h ma non stop powyżej 39 w porywach prawie 40st. C., nie mam zrobionych zakupów...odwołałam wszystkie spotkania na budowie, projekty łazienek poszły w odstawkę.... i zapomniałam o świętach

 

życie potrafi przestawić priorytety...oj potrafi :(

 

to masz troche bardziej pokopane niz ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to juz święta...nie myslę o tym...moje młodsze dziecko w sobote dostało zapalenia wyrostka...na szczęście po antybiotyku sie to rozeszło, antybiotyk wczoraj sie skończył a od dziś bierze kolejny bo ma masakryczne zapalenie migdałków i od 24 h ma non stop powyżej 39 w porywach prawie 40st. C., nie mam zrobionych zakupów...odwołałam wszystkie spotkania na budowie, projekty łazienek poszły w odstawkę.... i zapomniałam o świętach

 

życie potrafi przestawić priorytety...oj potrafi :(

 

bo sa rzeczy wazne i wazniejsze ... oby szybko goraczka spadla !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłam okna, montaż 29.04.2011 r., ALUPLAST, pięciokomorowe, zewnętrzny kolor orzech, plus parapety zewnętrzne - w sumie wyszło nas to nie całe 9 tys. (14 okien, 2 x drzwi balkonowe pojedyńcze, drzwi tarasowe).

Teraz trzeba jeszcze poszukać bramy garażowej i drzwi zewnętrznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...