Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

nam chłopcy od Olszara sami wkładali dylatacje, siatke dawali tylko tam gdzie ma podłogówki a w pozostałych pomieszczeniach tylko włókno.

 

u mnie od Olszara dawali wszedzie wlokna i siatke w cenie, nie wazne czy byla podlogowka czy jej nie bylo, dylatacje przy scianach kazali mi dolozyc do 1cm bo mialem pianke 0,5, w poprzek pokoi dylatacje dokladali sami, choc minimalnie mi tam dzwiglo okolo 2 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Maciek, czy taśmy brzegowe miałeś w cenie wylewki, czy wcześniej zakładałeś we własnym zakresie.

 

we wlasnym zakresie zamowione na allegro. ogolnie ekipa p. Olszara nie zabezpieczyla drzwi wejsciowych i musialem je szorowac chyba 4 razy i jeszcze do konca nie wyczyscilem, troche pochlapali tynki i podziurawili jak opierali o sciany siatki wzmacniajace ale to chyba drobne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
jeszcze was pomecze ... o co kurka chodzi z oznaczeniami styro ... jest eps100 038 i eps100 044 ...

 

co to za oznaczenie to 0xx ??

EPS100 to "twardość" styropianu a 0xx to przewodzenie ciepła,im mniejsza tym cieplejszy styro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
wybor jest i owszem ale ceny bez rewelacji

To fakt,teraz się patrzę,ze styro poszedł do góry,nie tak dawno parzyłem na Platinum Termoorganiki to był po 189zł teraz po 220zł :confused:

Czyżby przesilenie wiosenno-letnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bede ocieplal bryle dopiero na jesien albo jak bedzie jakas promocja na styro, nic w nim nie ma a tyle kosztuje ;/

 

no trzeba sie przyczajac na jakies promocje bo to kaszana takie ceny ... to samo z welna ... a dac to trzeba i to w tym a nie innym momencie ... no i na tym jada firmy sprzedajace takie "akcesoria"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niedawno w lutym pisałem żeby kupować styro, bo idzie w górę. Ja wtedy kupiłem i tak płacąc 15% więcej niż kosztował w grudniu, choć od tego czasu poszedł następne 15% w górę. Kupiłem od razu na podłogi i fasadę zewn. w Handlobudzie. Sporo tego jest ale zgodzili się trzymać u siebie. Ceny dostałem zbliżone do internetowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niedawno w lutym pisałem żeby kupować styro, bo idzie w górę. Ja wtedy kupiłem i tak płacąc 15% więcej niż kosztował w grudniu, choć od tego czasu poszedł następne 15% w górę. Kupiłem od razu na podłogi i fasadę zewn. w Handlobudzie. Sporo tego jest ale zgodzili się trzymać u siebie. Ceny dostałem zbliżone do internetowych.

 

na to mozna sobie pozwolic jak sie nei musisz z transzy rozliczyc ... u mnie wylozyc pare tysiakow to jest rowne temu ze braknie do rozliczenia ... i tak jest klopot rozliczyc sie z tego co mam ...

 

tak btw w grudniu kupilam styro zeby przykryc strop /wiadomo jak bylo u mnie z mrozami/ wiec teraz wykorzystam go do piwnicy i bedzie gites ... wtedy placilam 122 za m3 ... teraz jak kupie ponizej 150 to bedzie fajnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe szukam styro po allegro ... pisze maile itd ... no i weszlam na strone firmy z wroclawia ... wysmarowalam w mailu ze transport do rybnika na slasku 30km od gliwic itd no i weszlam na strone firmy ... co za zdziwko jak czytam lokalizacja magazynow: wroclaw, opole i rybnik :)

 

Chyba wiem o jakiej firmie gadasz, ciekawe czy ci odpisza spowrotem bo ja tam dzowniłem i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea podaj linka do tej firmy z Wrocławia. Też będę potrzebować styro na podłogę, tle, ze ja niestety sama spełniam minimum logistyczne. Bedę dawać 20 cm styro i raczej skłaniam się ku styro Austrothermu, mam nadzieję, że będzie "jakościowo" przy mojej grubości ok. Jakim styro handluje ta firma.

 

Podajcie raz jeszcze (mea, Maciek i ktoś chyba pisał o firmie na allergo z Hermesu) prosze namiary na przystępne cenowo geberity i stelaże pod bidet. Wiem, że gdzieś podawaliście ale teraz doszukać to trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...