Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

mea podaj linka do tej firmy z Wrocławia. Też będę potrzebować styro na podłogę, tle, ze ja niestety sama spełniam minimum logistyczne. Bedę dawać 20 cm styro i raczej skłaniam się ku styro Austrothermu, mam nadzieję, że będzie "jakościowo" przy mojej grubości ok. Jakim styro handluje ta firma.

 

Podajcie raz jeszcze (mea, Maciek i ktoś chyba pisał o firmie na allergo z Hermesu) prosze namiary na przystępne cenowo geberity i stelaże pod bidet. Wiem, że gdzieś podawaliście ale teraz doszukać to trudno

 

Stelaż pod WC brałem w Eurostylu z Grohe ale pod bidet kupiłem już polski Gorgiel`a.

Stelaż pod bidet z Grohe kosztuje więcej niż pod WC, a nic tam nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

preem - a jak u Ciebie byLo z tymi taśmami i ogólnie jak oceniasz wylewki Olszara. Czy już je wygrzewałeś i czy coś niedobrego się działo?

 

jesli chodzi o siatke i włokna to tez byla w cenie. Jesli chodzi o taśmę to o ile dobrze pamietam kupowalismy sami. Same wylewki jak dla mnie IDEAŁ. My mamy tzw. open plan, czyli Hall, Salon, Kuchnia bez scian i w najdłuższym punkcie jest jakies 12 m i odchył dosłownie pare "mm" jakies 2-3 wg niwelatora laserowego. A przykładając poziomice 2m jest idealne OKO. Wylewki wylewane byly w połowie zeszłego roku a zimą był już cały sezon grzane i nic złego sie nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o siatke i włokna to tez byla w cenie. Jesli chodzi o taśmę to o ile dobrze pamietam kupowalismy sami. Same wylewki jak dla mnie IDEAŁ. My mamy tzw. open plan, czyli Hall, Salon, Kuchnia bez scian i w najdłuższym punkcie jest jakies 12 m i odchył dosłownie pare "mm" jakies 2-3 wg niwelatora laserowego. A przykładając poziomice 2m jest idealne OKO. Wylewki wylewane byly w połowie zeszłego roku a zimą był już cały sezon grzane i nic złego sie nie działo.

 

 

dzięki; miło słyszeć pozytywna opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek czym się różni 5:1 od 4: 1 - nie chce mi się rozczytywać, a Ty już to masz przerobione :rolleyes:

 

Miałes tez namiar na jakąś firmę z wrocławia (córka tam studiuje więc mogłaby odebrac) - jakie tam były ceny?

 

a tak w ogóle, co robisz na chwilę obecną w domku?

 

pol miesiaca nie robilem nic ;/ dzisiaj kupilismy kafle ( jkaies brazowe drewnopodobne) do kuchni i zaraz jade kafelkowac podloge, procz tego mam do wyszlifowania sciany gdzie poprawialem gipsowki i jade grunt +farba, w przyszlym tygodniu montuje sie POŚ , procz tego gadalem dzisiaj z panami od kuchni i jest juz gotowa do montazu, jak sie wyrobie z kafelkami i pomaluje sciany to bedziemy montowac :) schody tez sa gotowe i czekaja na montaz, wiec wakacje w domu jaknajbardziej realne ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki; miło słyszeć pozytywna opinię

 

hmmm,,, jedynie co nas lekko poddenerwowalo to czas w jakim sie zjawil na budowie,,, ale to wiesz ,,, roznie bywa, tłumaczył sie opoznieniem z poprzedniej budowy. Zadzwonil ze bedzie popoludniu a potem w koncu ze bedzie na drugi dzien zaraz z rana,,, a w koncu zjawili sie kolo 12. Żona mu powiedziala ze predzej go niewypusci z budowy dopoty, dopoki tego nieskonczą. I sam olszar zalozył nakolaniki i "jechał" równo z chłopakami. Może i dlatego też taki "IDEAŁ" wylewki wyszedł. Wiesz niema to jak sam "SZEF" robi bądź też pilnuje swojej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do tych co juz "puszczali" kabel w ziemi pod domofon czy zasilanie bramy,,, w czym go zakopaliscie ???

 

opcji mam kilka : rura 25 - 32 PE, bądź też rura 32 kanalizacyjna,, moze cos innego w dobrej cenie ???

 

Jak kabel ziemny (czarny) to w niczym! Koncowke wychodzaca do gory mozesz wlozyc w rure PE - to dobra opcja bo trwala i dosc tania :) PE25 spokojnie wystarczy.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm,,, jedynie co nas lekko poddenerwowalo to czas w jakim sie zjawil na budowie,,, ale to wiesz ,,, roznie bywa, tłumaczył sie opoznieniem z poprzedniej budowy. Zadzwonil ze bedzie popoludniu a potem w koncu ze bedzie na drugi dzien zaraz z rana,,, a w koncu zjawili sie kolo 12. Żona mu powiedziala ze predzej go niewypusci z budowy dopoty, dopoki tego nieskonczą. I sam olszar zalozył nakolaniki i "jechał" równo z chłopakami. Może i dlatego też taki "IDEAŁ" wylewki wyszedł. Wiesz niema to jak sam "SZEF" robi bądź też pilnuje swojej ekipy.

 

 

U kolegi tez miał poślizg, więc to chyba u niego negatywna norma i tam tez sam robił- to moze ewentualnie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi tez miał poślizg, więc to chyba u niego negatywna norma i tam tez sam robił- to moze ewentualnie na plus.

 

wg mnie to na WIELKI + . Bo np. znam kilku ludzi co u nich SIKORA robil dachy jeszcze kiedys jak "sam" po nich skakał, a wiem jak teraz wyglądaja jego roboty kiedy to chłopaków pilnuje jedynie jego ojciec który z dachami niemial nic do czynienia a teraz sobie dorabia jako majster u swojego syna. PORÓWNANIE = PORAŻKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...