Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

a ile płaciłaś za arot ?? z mb ? sztange ?? w jakich to jednostkach wystepuje???

 

arota kupowalam na metry ... kupilam 30m za 3,26zl/mb

 

mam go tak zakopany ze w tej chwili cale kable mam w garazu ... a na zewnatrz moge sobie wyciagnac ile chce jakiego kabla ... w oddzielnym arocie mam ten kabel przylaczeniowy ...

 

 

a i teraz ja mam do was pytanie ... jakie przeciwprzepieciowki macie kupione do rozdzielnic ?? pytam z czystej ciekawosci co "rzadzi" w tej najdrozszej rozdzielnicowej kategorii ??

 

 

ps preem zdjecia domku - rewelka!!

ja to zaluje ze moj maz sie na takie fiolety w sypialni nie zgodzi ... ech ... ale moze zmajstruje cos w zieleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

hehe...

 

to jest tak,,,, fiołki są dla córki

zielone ściany i dniozaury są dla syna

a dla nas jest kolor kamionkowy, taki niby jasny żółty a tapeta u nas w sypialni jest pionowe pasy o kolorystyce brązowej.

 

także musze cię Mea zasmucic,,,, fiolety nie dla nas ;-)

 

ech ... ja kocham kolory ... wszystkie z wyjatkiem zoltych, bezowych i brazowych ... te mnie mdla ... wiec u mnie albo konkrety /fiolety, zielenie, niebieskie ... przezyje pomaranczowy, mocny zolty w kontrascie do np zielonego - widzialam taka aranzacje byla boska!!/ albo szarosci ze srebrem ... cos stonowanego ale klasycznego ... ta sciana u ciebie przy kominku to taki wlasnie styl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska kochane ja NADAL SZUKAM KOGOS KTO MI ZROBI ZABUDOWE G-K !!!! juz zaczelam dzwonic po ogloszeniach z rybnickiej strony ale boje sie troche brac kogos kto sie oglasza ... wyglada mi to na "niedobor roboty"

 

ech i jakie teraz sa ceny za zabudowe g-k ?

 

 

acha w moim dzienniku widac juz jak prezentuje sie hacjeda z brama garazowa !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma gdzies tu na miejscu w logicznej cenie ?? bo transport bednarki to kosmos !! ciezkie to jak sto choler jasnych !!

 

W kazdym skladzie co handluje wyrobami hutniczymi powinna byc. Probuj tu: 455-28-29 - tu mialem zawsze najtansza stal (to wodzislawska handlowo-uslugowa spoldzielnia pracy) - na marklowickiej 7 sie miesci - tam gdzie stoi "milicja" przy drodze, po drugiej stronie wodociagow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wycena instalacji wod - kan i C.O? Gostek z firmy przyjeżdża czy wystarczy sam projekt dostarczyć? mamy dostać cennik (od jednego fachowca) ale to nie to samo przecież co wycena skąd mam wiedzieć ile będzie tego wszystkiego, ile metrów rurek itp itd? Czy w INSTALMEX robią szczegółowa wycenę ? A może polecany na forum pan Artur Geba? Help!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile za nia zaplaciles ???ja widzialam nawet po 600zl na allegro!

 

600 to i tak tanio :-) Katalogowa cena przekracza 1000zł. Ale są inni producenci, spokojnie kupisz dobrą przepięciówkę za 250-300zł, ale może kolega Robertsz się wypowie jak to jest choć to raczej też temat rzeka, wazniejsze jest żeby to dobrze zapiąć, przewodem o odpowiednio dużej średnicy do uziomu (średnica większa niż najgrubszy kabel jaki masz w rozdzielnicy to podnosi szanse na zadziałanie zabezpieczenia). Aha kup sobie przepięciówkę z wymiennymi warystorami/modułami albo daj rozłącznik na niej (niektórzy dają po prostu S-a) żeby po zwarciu instalacja do wymiany przepięciówki działała. I pamiętaj że przepięciówki trzeba co kilka lat kontrolować może 3, 5, 10 bo one ciągle dostają małe strzały i z czasem nie działają dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wycena instalacji wod - kan i C.O? Gostek z firmy przyjeżdża czy wystarczy sam projekt dostarczyć? mamy dostać cennik (od jednego fachowca) ale to nie to samo przecież co wycena skąd mam wiedzieć ile będzie tego wszystkiego, ile metrów rurek itp itd? Czy w INSTALMEX robią szczegółowa wycenę ? A może polecany na forum pan Artur Geba? Help!

 

proponuje najpierw zrobic w instalmexie wycene a potem gdzies do porownania ... u Artura mialam zdecydowanie lepsze ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...