Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

a ja z pytaniem z innej beczki:

Ma ktoś może znajomego który wykonuje kosztorys wykonania zabezpieczeń budynku budowlanego przed wpływem eksploatacji górniczej, ujmujący koszty robocizny materiału i sprzętu...

 

a jak szybko potrzebujesz to zrobic ?? po 6 jak wroce do pracy moge popytac czy kumpel by tego nie zrobil :) jest kierownikiem szkod gorniczych i ma uprawnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

600 to i tak tanio :-) Katalogowa cena przekracza 1000zł. Ale są inni producenci, spokojnie kupisz dobrą przepięciówkę za 250-300zł, ale może kolega Robertsz się wypowie jak to jest choć to raczej też temat rzeka, wazniejsze jest żeby to dobrze zapiąć, przewodem o odpowiednio dużej średnicy do uziomu (średnica większa niż najgrubszy kabel jaki masz w rozdzielnicy to podnosi szanse na zadziałanie zabezpieczenia). Aha kup sobie przepięciówkę z wymiennymi warystorami/modułami albo daj rozłącznik na niej (niektórzy dają po prostu S-a) żeby po zwarciu instalacja do wymiany przepięciówki działała. I pamiętaj że przepięciówki trzeba co kilka lat kontrolować może 3, 5, 10 bo one ciągle dostają małe strzały i z czasem nie działają dobrze.

 

robertsz juz sie wypowiedzial i jego zdanie znam doskonale :) mysle ze kupimy cos w rozsadnej cenie /300zl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z pytaniem z innej beczki:

Ma ktoś może znajomego który wykonuje kosztorys wykonania zabezpieczeń budynku budowlanego przed wpływem eksploatacji górniczej, ujmujący koszty robocizny materiału i sprzętu...

 

Maciek to robił u kogoś, pisał kilkanaście stron wczesniej bo sama pytałam o to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z pytaniem z innej beczki:

Ma ktoś może znajomego który wykonuje kosztorys wykonania zabezpieczeń budynku budowlanego przed wpływem eksploatacji górniczej, ujmujący koszty robocizny materiału i sprzętu...

 

oczywiscie, na kazdej kopalni jest odpowiedzialna osoba, ktora to robi tzn idziesz na kopalnie na ktorej obszarze gorniczym budujesz i to wszystko. ja placilem gosciowi chyba 300zl ale to jest pozniej zwrocone w kosztorysie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek byłam w Primo - powołałam sie na ciebie ze byles zadowolony itp :) byli na pomiarze, projekty mają byc lada dzień :)

tak ze jak bys cos jeszcze u nich brał to moze utargujesz cos za przytarganego klienta :)

ja chyba wezme u nich jeszcze płytki na cały parter gdzie beda

 

tylko jak dostaniesz projekt z wycena na maila to posprawdzaj na necie ceny, ja w ten sposob utargalem prawie 600zl :) a jakie kachle wybraliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak dostaniesz projekt z wycena na maila to posprawdzaj na necie ceny, ja w ten sposob utargalem prawie 600zl :) a jakie kachle wybraliscie?

 

wiesz co do dużej łazienki Paradyża Palette Farbi, a do małej będą mi szukać czy dadzą rade sprowadzić bo nie mają ich, na podłoge tez coś mi zaproponują sama nie wiem co jeszcze :)

podoba mi sie to ze robią projekty do skutku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie gdzie piekne tapety - może byc drogawo nawet ale na już

potrzebna mi tylko 1 rolka. W necie te co mi się podobają czas oczekiwania 3-4 tygodnie wrrrrrrrrrrr

 

w rybniku jest ze dwa miejsca z tapetami ... kolo ronda na raciborskiej /tego kolo plazy/ tam jest duzy wybor ... na miejskiej chyba tez ... no i w marketach !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...