Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Ja poleciłabym moich,mimo iż dłubali w nieskończoność i trochę krwi tym napsuli ..ale niestety ich szef dość nieuważny z niejednego dachu już spadł(z naszego a szczęście nie) aż trafił sie ten raz pechowy i niestety... uszkodził powaznie kręgosłup...a pozostali bez niego rady sobie nie dadzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas zasadniczo nie kapie ale sa plamy na corotopie wiec skads sie tam woda dostaje ...

 

moze te plamy nie sa od deszczu ale od oleju ktory kiedys nakapal od pily spalinowej, dotknij dokladnie czy jest wilgotne czy suche? mi tez sie wydawalo ze kolo okien dachowych przecieka i okazalo sie, ze to tylko tlusta plama wlasnie ze spalinowki :)

 

 

501359955 Olo moj ciesla ktorego moge polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze te plamy nie sa od deszczu ale od oleju ktory kiedys nakapal od pily spalinowej, dotknij dokladnie czy jest wilgotne czy suche? mi tez sie wydawalo ze kolo okien dachowych przecieka i okazalo sie, ze to tylko tlusta plama wlasnie ze spalinowki :)

 

 

501359955 Olo moj ciesla ktorego moge polecic

 

jak nie pada to ich nie ma ... z reszta zreknij w moj dziennik dalam tam fotki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możecie mi polecić dobrych i sprawdzonych cieśli? Ile daliście za 1m2 robocizny dachu na gotowo ?, dachówka ceramiczna.

 

 

Ja mogę polecić moich Pan Adam 609 122 484 - namiar z 2010 roku, mam nadzieję , że aktualny.

Uważam, że to jedna z nielicznych świetnych ekip na naszej budowie.

 

Jakościowo, terminowo i cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

U nas przyszedł czas na okna. W wątku z namiarami znalazłam tylko Oknoplast. Możecie polecić jeszcze jakieś firmy z dobrymi oknami? Nie zależy mi na najwyższej półce (chyba że w cenie tej niższej) ale też nie chcę najtańszych. Mam jedno prawie 3 metrowe okno tarasowe, przesuwne, a z tymi słyszałam, że są często problemy. Dlatego zależy mi na firmie, która robi porządne przesuwki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

U nas przyszedł czas na okna. W wątku z namiarami znalazłam tylko Oknoplast. Możecie polecić jeszcze jakieś firmy z dobrymi oknami? Nie zależy mi na najwyższej półce (chyba że w cenie tej niższej) ale też nie chcę najtańszych. Mam jedno prawie 3 metrowe okno tarasowe, przesuwne, a z tymi słyszałam, że są często problemy. Dlatego zależy mi na firmie, która robi porządne przesuwki.

 

przyjedz do jankowic poogladac okna oknoplastu i ich suwanke, innych nie chwale bo nie mam, te sa ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...