Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Hej.

U nas przyszedł czas na okna. W wątku z namiarami znalazłam tylko Oknoplast. Możecie polecić jeszcze jakieś firmy z dobrymi oknami? Nie zależy mi na najwyższej półce (chyba że w cenie tej niższej) ale też nie chcę najtańszych. Mam jedno prawie 3 metrowe okno tarasowe, przesuwne, a z tymi słyszałam, że są często problemy. Dlatego zależy mi na firmie, która robi porządne przesuwki.

 

jak taka duza suwanka to nie szukaj nigdzie poza oknoplastem ... niestety malo kto robi dobre suwanki a napewno nie ap żory prawda gabrysiu ?? :D wiekszosc firm przy duzych powierzchniach /u ciebie bedzi epewnie 2x1,5/ po prostu wymieka a juz napewno nikt ci w cenie nie da okuc z latwym domykaniem

 

tak powaznie to pojedz do jankowic do macka i zobacz jego okno i potem porownaj z moim w rybniku ... dwa typy suwanek ... kwestia gustu co ci bardziej odpowiada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

jak taka duza suwanka to nie szukaj nigdzie poza oknoplastem ... niestety malo kto robi dobre suwanki a napewno nie ap żory prawda gabrysiu ?? :D wiekszosc firm przy duzych powierzchniach /u ciebie bedzi epewnie 2x1,5/ po prostu wymieka a juz napewno nikt ci w cenie nie da okuc z latwym domykaniem

...

 

Moja suwanka ma 2,7 szerokości, dzielona na dwa. Wczoraj zdążyliśmy odwiedzić AP Żory i Okno Plus na Raciborskiej. Ta druga firma zrobiła na mnie lepsze wrażenie. Ktoś miał z nimi do czynienia? W przyszłym tygodniu przejdziemy się do Oknoplastu i jeszcze kilku innych. W sumie mamy miesiąc czasu na decyzję, bo kolejna transza dopiero w czerwcu, a wszędzie trzeba robić przedpłaty jak nie płacić całości z góry.

 

przyjedz do jankowic poogladac okna oknoplastu i ich suwanke, innych nie chwale bo nie mam, te sa ok

 

Ile kosztowała Twoja suwanka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

U nas przyszedł czas na okna. W wątku z namiarami znalazłam tylko Oknoplast. Możecie polecić jeszcze jakieś firmy z dobrymi oknami? Nie zależy mi na najwyższej półce (chyba że w cenie tej niższej) ale też nie chcę najtańszych. Mam jedno prawie 3 metrowe okno tarasowe, przesuwne, a z tymi słyszałam, że są często problemy. Dlatego zależy mi na firmie, która robi porządne przesuwki.

 

Ja mogę polecić Eko Okna z Raciborza (produkują w Kornicach). Dostałam niezłą cenę, szybka realizacja, jak na razie okna są OK :)

http://www.ekookna.be/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

U nas przyszedł czas na okna. W wątku z namiarami znalazłam tylko Oknoplast. Możecie polecić jeszcze jakieś firmy z dobrymi oknami? Nie zależy mi na najwyższej półce (chyba że w cenie tej niższej) ale też nie chcę najtańszych. Mam jedno prawie 3 metrowe okno tarasowe, przesuwne, a z tymi słyszałam, że są często problemy. Dlatego zależy mi na firmie, która robi porządne przesuwki.

 

Kupilismy okna w Papterze na Wiejskiej. Maja tam okna z Sokółki. Jestesmy z dzogurtem zadowoleni:cool:

 

Kupowaliśmy wraz z żaluzjami zewnetrznymi od razu. A po jakimś czasie kupowaliśmy też tam wew parapety z konglomeratu i tam wyszły najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek ma wlasnie 2,7m ... ale ma takie z niskiem progiem dwuplaszczyznowe okno ... ja mam okno jednoplaszczyznowe ale z wysokim progiem :) ponoc szczelniejsze ...

 

a jak chcesz isc do oknoplastu to wysle ci na prv numer od szefa ... powolaj sie na mnie i napewno zrobi ci znacznie lepsza oferte niz pani w salonie !! nam na samej bramie prawie 1000 spuscil z ceny !! w porownaniu z tym jaka cene mi pani w salonie zrobila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szynka mam dla ciebie temat do rozgryzienia ...

jak zrobic taki dzinks zeby mi cos na parterze informowalo o zakonczeniu prania ?? bo ja mam tendencje do zapominania o pralce a tak cos by mi swiecilo/dzwonilo czy cokolwiek ... myslisz ze da sie cos takiego zmajstrowac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szynka mam dla ciebie temat do rozgryzienia ...

jak zrobic taki dzinks zeby mi cos na parterze informowalo o zakonczeniu prania ?? bo ja mam tendencje do zapominania o pralce a tak cos by mi swiecilo/dzwonilo czy cokolwiek ... myslisz ze da sie cos takiego zmajstrowac ???

 

Tak jak robertsz napisal - czujka poboru mocy. Nie bieze nic pradu przez np 5 minut -> znaczy ze skonczyla prac :) Ni cholery nie wiem czy taki gotowy produkt znajdziesz - trzebaby zapytac wujka googla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea co ty masz z tym praniem :D juz na spotkaniu wspominałas że wieszasz pranie przed wyjściem do pracy z tego co pamiętam, przecież jak poleży kilka godzin w pralce to nic mu sie nie stanie :D

ja jak coś musze zapamiętac...a z tym u mnie słabo....to nastawiam sobie timer na piecu zeby pipał jak przyjdzie czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea co ty masz z tym praniem :D juz na spotkaniu wspominałas że wieszasz pranie przed wyjściem do pracy z tego co pamiętam, przecież jak poleży kilka godzin w pralce to nic mu sie nie stanie :D

ja jak coś musze zapamiętac...a z tym u mnie słabo....to nastawiam sobie timer na piecu zeby pipał jak przyjdzie czas

 

... gorzej jak timer będzie dzwonił , a Ty niebedziesz wiedziala po co :p hehehe ...,,, to juz chyba ty alert w komórce lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... gorzej jak timer będzie dzwonił , a Ty niebedziesz wiedziala po co :p hehehe ...,,, to juz chyba ty alert w komórce lepszy :)

 

nie juz az tak źle ze mna nie jest :) zwykle nastawiam jak mam cos zrobic w przeciagu pół godziny typu wyłączyć garnek ( przez 10lat nie nauczyłam sie ustawiac tej opcji na piecu :D ) albo zacząć sie ubierać do wyjścia bo wszędzie zawsze sie spóźniam

 

sa tu osoby posiadajace piec CO podpiety do kompa/netu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...