Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Hej.

U nas przyszedł czas na okna. W wątku z namiarami znalazłam tylko Oknoplast. Możecie polecić jeszcze jakieś firmy z dobrymi oknami? Nie zależy mi na najwyższej półce (chyba że w cenie tej niższej) ale też nie chcę najtańszych. Mam jedno prawie 3 metrowe okno tarasowe, przesuwne, a z tymi słyszałam, że są często problemy. Dlatego zależy mi na firmie, która robi porządne przesuwki.

 

My kupowaliśmy okna u Molitora ( w Bełsznicy lub w Pszowie). Mamy przesuwne duże i jesteśmy zadowoleni nie ma problemów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy 5 m Hormana za 6300 ale kupiona w promocji w 2009 roku, montowana w lato 2010.

W tym 2 piloty w cenie.

 

Ja zamówiłem Hormana 5 m x 2 m model LPU-40 z przetłoczeniem L (szerokie i gładkie) + 2 piloty w interdecorze z montażem 6700 zł

Dokładnie taki kolor (taki jak okna i drzwi czyli antracyt RAL 7016) i przetłoczenie:

 

http://sklep.eureka.waw.pl/image_func.php?img=gfx/8521882ce963f29d1ecc69da7edf87a2.jpg&maxwidth=404&lang=pl

 

Aha, jako że miejsca nad progiem miałem 20 cm a nie 21 cm to 200 zł dopłaty za sprężyny tylne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Hormana 5 m x 2 m model LPU-40 z przetłoczeniem L (szerokie i gładkie) + 2 piloty w interdecorze z montażem 6700 zł

Dokładnie taki kolor (taki jak okna i drzwi czyli antracyt RAL 7016) i przetłoczenie:

 

http://sklep.eureka.waw.pl/image_func.php?img=gfx/8521882ce963f29d1ecc69da7edf87a2.jpg&maxwidth=404&lang=pl

 

Aha, jako że miejsca nad progiem miałem 20 cm a nie 21 cm to 200 zł dopłaty za sprężyny tylne

 

to taniutko cie policzyli bo mi hormana wyceniali z niskim nadprozem na pond 8tys !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio nikt nie ma pieca podłączonego do netu ? piec już stoi, teraz tylko go podłączyć i testujemy ogrzewanie...juz sie nie moge doczekać :) myślę ze za jakies 2 tyg będą wylewki w piwnicy

a tak w ogóle to jestem chora i budowa leży....a raczej stoi....długo jeszcze ta zimnica bedzie trzymać :(

ciągle sie wahamy czy robic sufity samodzielnie czy to komus zlecić...kupa roboty chociaż wydaje sie takie proste

jutro powinien byc pierwszy projekt łazienki....Maciek - za którym razem projekt wam spasował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy, róbcie samemu....... to jest bardzo proste ,,, tylko trza zaskoczyc, po pierwszej izbie juz poleci ,,,, mysmy robili w jeden tydzien całe poddasze jakies 130 m2 - mam na mysli ocieplenie + stelaz i płyty, czyli kompleksowo. A potem tylko jeszcze jeden dzien na płyty osb, ktore szły na jętki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas setka m2 sufitów podwieszanych a 60m2 skosy i brak stropu...ze skosami na wysokościach na pewno sobie nie damy rady

 

przypomnijcie mi kto z forum ma uprawnienia do wykonywania przyłączy kanalizacyjnych...uciekło mi a jest potrzebne

 

i jeszcze jedno - jak zgłosić zmiane taryfy w vattenfallu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio nikt nie ma pieca podłączonego do netu ? piec już stoi, teraz tylko go podłączyć i testujemy ogrzewanie...juz sie nie moge doczekać :) myślę ze za jakies 2 tyg będą wylewki w piwnicy

a tak w ogóle to jestem chora i budowa leży....a raczej stoi....długo jeszcze ta zimnica bedzie trzymać :(

ciągle sie wahamy czy robic sufity samodzielnie czy to komus zlecić...kupa roboty chociaż wydaje sie takie proste

jutro powinien byc pierwszy projekt łazienki....Maciek - za którym razem projekt wam spasował ?

 

raczej nie ma sensu podpinac kotla weglowego do netu :)

mysmy wybrali drugi projekt z malymi zmianami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na chwilę obecna robią tynki wewnętrzne. Ekipa polecana przez Adama - jak skończą podzielę sie opinią dla przyszłych inwestorów. Trzymajcie kciuki, żeby tynki były ok.

 

u nas tynki startuja w poniedzialek ... ekipa od Gabrysi ... znaczy od pana Adama polecanego przez Gabrysie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek wrzuć ten projekt jak ostatecznie będzie, bo bardzo ładne płytki sobie wybrałeś

 

sa w moich zdjeciach http://foto2.m.onet.pl/_m/5ccd36e47a90749c6e67f48fc28b0642,10,19,0.jpg

tam jak widac niebieskie to beda porobione gladzie do malowania, chcemy co jakis czas zmienic kolor lazienki a do bialego i brazowego pasuje wiele kolorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...