Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Podłoga juz zrobiona, pisałam Ci, ale pewnie przeoczyłaś :).

W środku tylko kominek się teraz kończy i górna łazienka.

Został jeszcze biały montaż i meble.

Planowana przeprowadzka w drugiej polowie lipca.

 

Jak położą tynk to Ci dam znać, wpadniecie i zobaczycie sobie.

Na razie nie mam zastrzeżeń.

 

 

Dzięki. Myślę, że podłoga wyszła cudnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w odpowiedznim wątku ale nie wszyscy tam zaglądają więc ..mam do sprzedania trochę drutu zbrojeniowego 6mm , 8mm i 10mm. Drut jest w zwojach do odebrania w Czernicy.

 

Cena 1,5zł za kg.

 

Kontakt

[email protected]

602665323

Radek

 

http://images47.fotosik.pl/855/36e39cfae9466927med.jpg

 

http://images50.fotosik.pl/855/ad52207ba34dc013med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian czyli olałeś obliczenia dla podłogówki i forumowe watki, że musi być policzona, bo nie wierzę, że wyszło Ci co 10 cm przy Twoim domku. A w tych łazienkach tez masz 10 i uważasz, że winno być gęściej?

 

ja bez liczenia dalem w lazienkach co 7,5cm, parter co 10cm, poddasze co 15 cm, jak bylo zimno i fest palilem w domu bylo goraco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piętrze mam pokoje po 12-14m2 i wychodzi mi po 2 pętle na pokój przy rozstawie 10cm. Robiłeś po dwie pętle na pokój ?

Myślałem żeby dać 15cm tam i załatwić to na pojedynczej pętli. Korzystam z OVplan'a i wychodzi mi że powinno wystarczyć, nawet 20cm wystarczyłoby. W łazienkach w wg ovplan'a nie wystarczy nawet 5cm żeby utrzymać 23 st.C ;)

\na poddaszu mam 3 pokoje po 45m2 (calkowitej podlogi) , dalem po 3 petle do 120mb, mam tak zrobione ze w kazdym pokoju mam strefy i gdzie bedzie lozko to danej petli nie bede odkrecal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea pytałam dzisiaj pana Karola czy mam 5,5 cm.styro w drzwiach i zaprzeczył.On nie daje styropianu do drzwi.

 

oj zastanawiam sie bo chyba wlasnie u niego widzialam wykrojone drzwi bodaj nawet twoje i w srodku byla plyta styro ... ale ja wtedy ze 3-4 stolarzy odwiedzialm wiec pewnosci nie mam ... wiem ze te moje sa ocieplane !!

 

acha 5,5 to grubosc drzwi !! styro tam jest max 2 cm !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek z tego co pamiętam to Maciek kupował płytki w Żorach na Folwareckiej, przynajmniej te z kuchni jeśli o to pytasz

 

pomoże ktoś w sprawie tej kanalizy ? szukam kogoś z uprawnieniami, napisałam do marek.Bud - to jego chyba ktoś polecał... ?

 

chyba nie doczytalam ... napisz mi o co chodzi ... moze bede mogla pomoc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy zrobione podłączenie ale okazuje sie że musze dołączyc do wodociągów wniosek o przyłączenie i na nim musi być podpisany ktoś z uprawnieniami do wykonywania przyłączy wod-kan, my wykop robiliśmy sami i położyliśmy rury z instalatorem naszego CO i wody a on nie ma takich uprawnień

 

mialam pisac....tylko nie wiem czy do marek.Bud czy robertsz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek jak sie nazywa ta firma od kafelek musze sie tam kopnac no i kolejnych pytan ciag dalszy co z tym gruntem od twojego kumpla jak sie zowie to cudo. To tyle zapytan parafialnych ide czytac o drzwiach czyli mentliku ciag dalszy

 

kurde kupilem dzisiaj ten grunt :) okazalo sie, ze jest w promocji i kosztuje kolo 11zl/5L ale nie zwrocilem uwagi na nazwe ;/ kupilem ostatnich 6 baniek, ale ma jeszcze w drugim sklepie. najwazniejsze w tym wszystkim jest to, zeby nie kupowac gruntu w koncetracie tylko gotowy do malowania i nie ma tez znaczenia jakiej firmy bo wszystkie dzialaja tak samo, potwierdzil to i kolega ze sklepu i wujo malarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy zrobione podłączenie ale okazuje sie że musze dołączyc do wodociągów wniosek o przyłączenie i na nim musi być podpisany ktoś z uprawnieniami do wykonywania przyłączy wod-kan, my wykop robiliśmy sami i położyliśmy rury z instalatorem naszego CO i wody a on nie ma takich uprawnień

 

mialam pisac....tylko nie wiem czy do marek.Bud czy robertsz :)

 

ja Ci pisalem :) oczywiscie marek.bud, w rozmowach o oczyszczalniach sciekow jak jeszcze planowalem robic sam, obiecal, ze sluzy pomoca oraz kompletem pieczatek budowlanych w tym wod-kan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...