Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

A skad wzielas te 5 lat? Trawa po miesiacu od posiania jest juz zielona i nadajaca sie do pierwszego koszenia. Obojetnie czy ja polozysz na agrowlokninie, czy dowolnej innej przepuszczalnej glebie o wlasciwym PH :)

z twojego postu ze jeszcze 2 lata i bedzie ok a juz ileś mieszkasz...wiec przyjęłam 5 lat :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

mi pani na wejsciu powiedziala ze nie ma szans na taka cene jak mialam w internecie !! i jeszcze mi pani powiedziala ze caly material mam u nich kupic a w GK mam wydac 2 tys !!

 

kupując cały materiał dostaniesz na pewno najlepszą cenę łączną...ja powiem szczerze - mnie sie już nie chce jeździć i szukać, wiem czego chcę i są mi to w stanie zamówić

projekt mi zrobiła zgodny z oczekiwaniami i sugestiami, jeśli ceny bedą mi odpowiadać to ok, jak nie to część kupię u nich a resztę poza....płytki pewnie u nich bo zamawiać je z drugiego końca Polski dla kilku zł to jakieś tam ryzyko czy będa wszystkie i to obowiązkowo z jednej serii

 

a co do odliczenia - mnie powiedziala że te 300zl odliczy mi od zakupów zrobionych u nich, pewnie że można zrobić sobie projekt i tu i tam, zapłacić i tam kupić np komplet baterii do łązienki i już sie mieścisz....ale ja nie mam na to czasu ani chęci już, poza tym już tyle razy w Glazurze sprowadzali mi płytki na życzenie że wstyd mi iść tam po raz kolejny z nową koncepcją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z twojego postu ze jeszcze 2 lata i bedzie ok a juz ileś mieszkasz...wiec przyjęłam 5 lat :p

 

Trawke sialem niecaly rok temu - w tej chwili jest juz spoko dywanik tyle ze jeszcze to nie to o co mi chodzi :) Ale wiesz jaki maja Anglicy sposob na trawnik ? Zasiac i potem kosic, podlewac, kosic, podlewac, kosic, podlewac.. I tak przez 200 lat. Wtedy trawnik bedzie piekny ;) Nie ma lepszego zabiegu dla polepszenia kondycji trawnika niz koszenie :)

 

No a ogrodek... zeby zamienil sie w piekny ogrod to niestety nie wystarczy nawet te 5 lat - bardziej 10-15 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene ja jeszcze patrze na to na ile pani projektant chce sie ze mna gadac ... i druga sprawa - ja chce tez widziec kafle ... katalogi mam na necie i juz po scirocco widze ze zdjecia a realia to niebo i ziemia /jak zobaczylam te kafle to zdecydowanie je odrzucilam bo to zupelnie nie o to mi chodzilo !!!/ a tak pani ma jakis pomysl, my mamy pomysl i widzimy z czego bedziemy tworzyc ... jakos to bedzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spory wybór kafli mają w MaxCeramice na Mikołowskiej, tam obejrzałam moje bo nigdzie indziej ich nie było,

 

Twój wybór gdzie zainwestujesz....ja mam wybór na tyle prosty że kafle wybrane i projekt w głowie też, teraz tylko czekam może mnie olśni jak zobacze jeszcze inny projekt :) jak nie - to poprosze o zrobienie wg mojego pomysłu i tyle,tak jak było z projektem małej łazienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ci powiem szczerze ze mi te projekty sa potrzebne glownie po to zebym wiedziala ile jakich plytek wziac i jak to bedzie wygladac ... jak pani sie wykaze pomyslowoscia to duzy dla niej plus ... wiesz u mnie jest wielka sciana w waskie lazience, jak ja zrobie jednolita i bez wyrazu to bedzie kicha ... potrzebuje cos co bedzie robilo efekt "WOW" jak sie otworzy drzwi :) zwlaszcza ze to bedzie glownie goscinna lazienka :)

 

acha i w koncu znalazlam moja kolekcje kafli bo nie wiedzialam co to jest ... a to opoczno Lorena !!!

http://www.opoczno.eu/data/kolekcje/_k100a/01069.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...